Skocz do zawartości

Korona Kielce


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5109093.html

Do Kielc przyjechała delegacja Legii z dyrektorem sportowym Mirosławem Trzeciakiem na czele, aby złożyć oficjalną ofertę kupna Marcina Robaka

- Legia zaoferowała mojemu obecnemu klubowi 450 tys. euro. Kolportera taka suma nie zadowala. Chcą za mnie znacznie więcej - powiedział zawodnik stronie internetowej lca.pl. To strona promująca okręg legnicki, a właśnie z Legnicy wywodzi się 28-letni piłkarz. Korona chciałaby za niego 800 tys., a to cena z sufitu. Robak wiosną strzelił dla Korony osiem goli, wiosną - ani jednego. Robak związany jest z Kolporterem Korona kontraktem do czerwca 2010 r. Dlatego Legia musi za niego zapłacić. Jednak już w grudniu piłkarz może skorzystać z tzw. prawa Webstera (po trzech latach gry w danym klubie) i odejść do innego klubu za ok. 150 tys. euro. - Nie wiadomo jeszcze, jak zakończy się afera korupcyjna. Jeżeli Korona nie zostanie zdegradowana, to zostanę. Jednak pochlebia mi zainteresowanie takiego klubu jak Legia - stwierdził Robak.

 

Po wycofaniu się z klubu Krzysztofa Klickiego wszyscy gracze Korony zostali wystawieni na listę transferową. Robak to jeden z 20 zawodników, z którymi Legia zamierza porozmawiać przed rozpoczęciem następnego sezonu.

 

Co za idiota to pisał ? Od kiedy Robak ma 28 lat ? :|. I skąd ten palant wziął informację, że wszyscy piłkarze są wystawieni na transfer :|. Co najwyżej to może nastąpić po sezonie, jak klub zostanie zdegradowany. No i oczywiście, w niusie nie mogło również zabraknąć wzmianki już o klutowym prawie Webstera :|. Normalnie wszyscy z niego korzystają. Nawet Bonin kiedyś był z nim wiązany :|. Gorszej amatorszczyzny to ja nie widziałem

 

A wracając do transferu Robaka, to Legia może go odkupić :keke: Nie obrażę się :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Śmieszni są ci ludzie z GW.

 

Właściciel klubu Krzysztof Klicki zapowiedział, że po sezonie wystawi wszystkich piłkarzy na listę transferową. Bo stracił do nich zaufanie po proteście, jaki urządzili przed wyjazdowym meczem z Legią w obronie zawieszonych przez klub Hermesa Jakuba Zabłockiego i Sławomira Rutki. On swojej decyzji o wycofaniu się ze sponsorowania nie zmienił, pamiętał też i o tej deklaracji. Dlatego od dziś potencjalni nabywcy mogą oficjalnie starać się o wszystkich bez wyjątku zawodników Korony. Przynajmniej kilku z nich nie powinno mieć większego problemu ze znalezieniem nowego pracodawcy.

 

LISTY NIE BĘDZIE

 

- Wiem co mówił na konferencji właściciel drużyny Krzysztof Klicki, ale nasi zawodnicy na razie nie są wystawieni na listę transferową i mam nadzieję, że takiej listy w ogóle nie będzie. Nie oznacza to jednak, że nie odejdą z naszego klubu niektórzy zawodnicy. Zainteresowanie jest, ale nie chcę mówić o konkretnych nazwiskach. Mogę powiedzieć tylko, że w przyszłym tygodniu do naszego klubu przyjeżdżają na rozmowy menadżerowie z Niemiec. Chciałbym jednak uspokoić kibiców, nie będzie jakiejś wyprzedaży piłkarzy - wyjaśnił Adam Żak, prezes Korony.

Odnośnik do komentarza
Właściciel klubu Krzysztof Klicki zapowiedział, że po sezonie wystawi wszystkich piłkarzy na listę transferową

 

- Wiem co mówił na konferencji właściciel drużyny Krzysztof Klicki, ale nasi zawodnicy na razie nie są wystawieni na listę transferową i mam nadzieję, że takiej listy w ogóle nie będzie.

 

Nie rozumiem czemu niby są śmieszni? GW oparła się na wypowiedzi Klickiego, w drugim cytacie jest wypowiedź kogo innego, który stwierdza tylko "mam nadzieję".

Odnośnik do komentarza

Ale czystki już się zaczynają:

 

Jacek Zieliński nie jest już trenerem pierwszoligowych piłkarzy Kolportera Korony Kielce - poinformowało Radio Kielce.

Jak poinformował prezes kieleckiego klubu Adam Żak w związku z niezrealizowaniem celów sportowych – zajęcia na koniec sezonu miejsca w pierwszej trójce gwarantującego grę w europejskich pucharach – umowa ze szkoleniowcem została rozwiązana.

 

Wraz z pierwszym trenerem pracę w Kolporterze Koronie stracili pozostali członkowie sztabu szkoleniowego: trener bramkarzy Andrzej Krzyształowicz, trener przygotowania fizycznego Andrzej Szołowski oraz drugi trener Arkadiusz Kaliszan.

Adam Żak dodał, że nie oznacza to, że ci szkoleniowcy nie będą pracować w kieleckim klubie.

 

LINKU

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Nowym trenerem pierwszego zespołu Kolportera Korony został Włodzimierz Gąsior - dotychczasowy trener zespołu Młodej Ekstraklasy w zakończonym właśnie sezonie. Umowa została podpisana na rok.

 

- Wybraliśmy pana Gąsiora z grona kilku szkoleniowców, z którymi prowadziliśmy rozmowy. W swojej dotychczasowej pracy wykazał się dużym profesjonalizmem, ambicją i zaangażowaniem, dlatego wierzymy, że w pracy z pierwszym zespołem osiągnie efekty, które będą cieszyć wszystkich kibiców naszej drużyny - mówi Adam Żak, prezes Kolportera Korony.

 

 

Dla mnie ok. Na drugą ligę w sam raz.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy oficjele z klubu mówią, że przygotowują się do kolejnego sezonu w ektraklasie. Nieoficjele są podzieleni, jedni mówia, że żadnej kary nie będzie, inni że od następnego sezonu jest druga liga. Moje zdanie jest takie: skoro zatrudnili Gąsiora, a nie Probierza, Michniewicza, czy kogoś innego, to coś musi być na rzeczy i niektórzy już znają decyzję o kieleckie aferze, choć sam rzecznik Topolski dziś w TV mówił, że Gąsior będzie przygotowywał drużynę do gry w ektraklasie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Korona Kielce - Stal Stalowa Wola 2:3 (0:0)

 

Bramki: Sobolewski (48’), Michałek (58’) – Wieprzęć (75’, 77’), Szlęzak (85’)

 

Korona: Misztal, Szyndrowski, Szajna, Hernani, Bednarek, Kiełb (59’ Mójta), Wilk, Zganiacz (81’ Nowak), Sobolewski, Edi, Michałek (78’ Sasin)

 

Stal: Wietecha, Karcz (68’ Szlęzak), Wieprzęć, Lebioda, Uwakwe (76’ Bartkowiak), Trela, Walat (63’ Adamczyk), Piszczek, Krawiec, Salami, Maciorowski

 

Żółte kartki: Bednarek, Michałek - Uwakwe

 

Czerwona: Bednarek (za drugą zółtą) Sędzia: Michał Zając

 

Widzów: 5743

 

Jak się zamiast bramkarza wystawia statystę to tak jest :|. Normanlnie tragedia, pierwsza powoła szczególnie do dupy, potem było lepiej, do czasu aż Misztal musiał się "wykazywać" swoimi umiejętnościami. Napisałbym coś jeszcze o kibicach przyjezdnych, ale się powstrzymam, bo bym lifetime bana dostał. Na plus jedynie liczba (ponad 500), reszta no comment...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...