Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Rozdrapujesz rany :/ Z tym, że za wyciągnięcie klubu x depresji okresu Hodgson-Dalglish-wczesnyBrendan ciągle jeszcze muszę mu trochę wybaczyć. Następny sezon będzie dla niego ostatnią szansą, w tym może jeszcze się tłumaczyć mocnym przeorganizowaniem klubu po odejściu Ludwika i śmierci Stu. Ja już wiele przyjąłem na twarz, cud ze Stambułu jawi mi się równie odległym jak era Rusha, jeszcze trochę wytrzymam. Zresztą, kim niby go zastąpić, Redknappem?

Odnośnik do komentarza

Klopp to pewniak to kogoś z trójki Real/Man City / L'pool. Jak nie zgarnie go Real to sprawa otwarta moim zdaniem. Feanor, dlaczego tak sceptycznie podchodzisz ?

IMHO do City pójdzie Ancelotti po sezonie, a w Realu grzeją miejsce dla Zidane'a, chociaż nie wiem czy to dobry pomysł. Kloppa w Realu totalnie nie widzę.

Odnośnik do komentarza

 

branie Ancelottiego to porażka, z takim zespołem i zakazem transferowym Barcelony powinien zdominować La Liga.

No fakt, to w końcu tylko trzykrotny zwycięzca Ligi Mistrzów :( Najgorzej, nie to co Luis Enrique, Blanc, Pellegrini czy paru innych trenerów europejskich gigantów.

Odnośnik do komentarza

Smetek, Liverpool to po prostu niższa półka. To jest zespół który od lat już nie przyciągnął żadnego zawodnika z elity, najgłośniejszym nazwiskiem ostatnich lat był... Balotelli. To jest obecnie zespół z górnych warstw stanów średnich. W składzie jest kilku znakomitych imho zawodników (Cou, Skrtel, Sterling), kilku solidnych rzemieślników (Hendo, Sakho, Leiva...), parę niewiadomych (Stu, Lallana, Moreno, Ibe), trochę śeedniaków i co najmniej dwóch błaznów. Żadnego geniusza. Ma tradycję i ciągle wielką międzynarodową fanbazę, ale... To jest mnóstwo budowania w perspektywie, to zadanie dla kogoś na dorobku, miałem nadzieję, że to będzie Brendan... Trochę jeszcze ją mam...

Odnośnik do komentarza

 

 

branie Ancelottiego to porażka, z takim zespołem i zakazem transferowym Barcelony powinien zdominować La Liga.

No fakt, to w końcu tylko trzykrotny zwycięzca Ligi Mistrzów :( Najgorzej, nie to co Luis Enrique, Blanc, Pellegrini czy paru innych trenerów europejskich gigantów.

 

Mourinho też niby coś wygrał wcześniej, a jednak w Realu się nie odnalazł. Przypadek ? Być może

Feanor,

uważam, że The Reds mają paczkę solidnych rzemieślników. kto obecnie stoi za finansami Liverpoolu ?

Odnośnik do komentarza

Przecież Ancelotti w swoim pierwszym sezonie urwał dublet (Puchar + LM) - to mało? Dodając do tego mistrzostwa Włoch, Anglii i Francji mówienie o "wjebaniu się na minę" to jakiś słaby żart :laugh: Aż musiałem splusować Gacka.

 

Dlaczego Klopp nie obejmie LFC to już pisałem. Czym poza nazwą ten klub ma przyciągnąć? Nie ma LM, wątpliwe żeby znów pozwolili sobie na rozbijanie banku po wyczynach Rodgersa, a i nawet po tym wicemistrzostwie nie potrafili przekonać np. takiego Sancheza, który wybrał "wiecznie czwarty" Arsenal. Tym bardziej nie przekonają do siebie menedżera, który może przebierać w ofertach klubów z samego topu. To nie Football Manager, żeby Klopp miał sobie szukać wyzwań. Z bagna to on wydźwignął Borussię, teraz powinien mierzyć wysoko.

 

Liverpool faktycznie miałby kłopot po zwolnieniu Brendana. Jedyna realna opcja "z topu" jaką potrafię sobie wyobrazić to Blanc, jeżeli wyleci z PSG. Poza nim, to nie wiem - albo jakiś zagraniczny wynalazek, albo Eddie Howe.

Odnośnik do komentarza

Właścicielem LFC jest jakieś amerykańskie konsorcjum, które w swoim portfelu ma też Red Soksów. Dzięki nim klub nie jest biedny, ale to nie rosyjscy oligarchowie czy szejkowie z Arabii. Poza tym, znaczącą część ich przyszłych inwestycji w Liverpool stanowić będzie zapewne rozbudowa Anfield.

 

...a wspomniany przez szu Sanchez może być uzupełniony przez Remy`ego, który wybrał ławę w Chelsea (bo te testy medyczne mi śmierdzą poważnie).

 

LFC to po prostu Tottenham bis, z większą historią ale mniejszym miejskim zapleczem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...