Skocz do zawartości

Arsenal Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, jednak obecny stan rzeczy wciąż nie może aż tak wpływać na ocenę sytuacji, jesteśmy na 1 miejscu w lidze, ok. Jednak wystarczy mała zadyszka i z mistrzem możemy się pożegnać.

 

Mój post ze stycznia. K**** czemu ja muszę mieć racje jeżeli chodzi o porażki Arsenalu :/ ? Kibice Man U bójcie się od dzisiaj kibicuje Manchesterowi i przez następne 10 lat nic nie wygracie (taki sabotaż ).

 

Kibice Man U potrafia wyluskac ze swojego grona wszystkich krypto-Kanonierow ;)

Odnośnik do komentarza
Dobra, jednak obecny stan rzeczy wciąż nie może aż tak wpływać na ocenę sytuacji, jesteśmy na 1 miejscu w lidze, ok. Jednak wystarczy mała zadyszka i z mistrzem możemy się pożegnać.

 

Mój post ze stycznia. K**** czemu ja muszę mieć racje jeżeli chodzi o porażki Arsenalu :/ ? Kibice Man U bójcie się od dzisiaj kibicuje Manchesterowi i przez następne 10 lat nic nie wygracie (taki sabotaż ).

 

Kibice Man U potrafia wyluskac ze swojego grona wszystkich krypto-Kanonierow ;)

Szczególnie łatwo ich namierzyć kiedy mówią o swojej drużynie "Man U"

 

Wzięte z redcafe

Man U is not a term REAL / TRUE United fans refer themselves to... WHY??? This term is mostly only used by other supporters as a complete and utter insult..

In case anyone on this board is not aware rival supporters used to sing a song about Munich and it goes Man U Man U went on a plane Man U Man U never came back again...

Now if thats not getting your blood boiling nothing will.

We are UNITED, MAN UTD, MANCHESTER UNITED, RED DEVILS. We do not have any songs with THAT name in them nor will you be able to buy any official merchandice using that term, it is not printed on any scarves or badges .

You dont use the phrase Man C Leeds U Aston V etc etc So dont use M** *. Like the song goes Theres Only One United so people will know who you support when using this term..

Odnośnik do komentarza

Ale to jest temat Arsenalu, więc wywody na temat takich czy innych skrótów nazwy Manchester United są nie na miejscu.

 

Co do tematu:

 

Szkoda, że Arsenal spadł już na trzecie miejsce, ale liczę na to, że wywalczą przynajmniej wice-mistrzostwo i wyprzedzą rywali The Blues. Podoba mi się gra Arsenalu, dużo chęci do gry widać w ich poczynaniach. Tylko fakt, kadra jest wąska i żeby walczyć o trofea na kilku frontach będzie trzeba ją poszerzyć kilkoma wartościowymi zawodnikami. W takim razie mistrzostwo za rok? Pewnie zostanę zlinczowany, za prowokowanie i prorokowanie tak czarnego scenariusza ;)

Odnośnik do komentarza
Szkoda, że Arsenal spadł już na trzecie miejsce, ale liczę na to, że wywalczą przynajmniej wice-mistrzostwo

 

A co nam po v-ce mistrzostwie ?

 

Podoba mi się gra Arsenalu, dużo chęci do gry widać w ich poczynaniach.

 

Ja nie widzę od 3 miesięcy (wyjątek Milan) ani chęci, ani co gorsza pomysłu.

W takim razie mistrzostwo za rok? Pewnie zostanę zlinczowany, za prowokowanie i prorokowanie tak czarnego scenariusza wink.gif

 

Czarnego ? To jest wymarzony scenariusz.

Odnośnik do komentarza

@Forn

Co Wam po v-ce mistrzu? Hm, gra w LM bez kwalifikacji, a poza tym, wybacz moją niewiedzę w tym temacie, ale kiedy Arsenal ostatni raz ukończył sezon na conajmniej drugim miejscu w tabeli? (I pytam z ciekawości, nie prowokuję niczego ;) )

 

Co do scenariusza na przyszły sezon, w sumie później myślałem, że z drugiej strony to może być właśnie wymarzony scenariusz ;)

Odnośnik do komentarza
ale kiedy Arsenal ostatni raz ukończył sezon na conajmniej drugim miejscu w tabeli? (I pytam z ciekawości, nie prowokuję niczego wink.gif )

 

04/05

 

Jednak, to mała różnica czy będziemy 2 czy 4. Do LM na farcie i tak się doczłapiemy, a wypadało by po 5 latach posuchy zdobyć jakieś trofeum.

Odnośnik do komentarza
04/05

 

Jednak, to mała różnica czy będziemy 2 czy 4. Do LM na farcie i tak się doczłapiemy, a wypadało by po 5 latach posuchy zdobyć jakieś trofeum.

Rozumiem. Pozwól, że rozwinę ten temat - co zdobył Arsenal pod wodzą Wengera i ile Wenger już jest kołczem Kanonierów? Bo mi się widzi parę naprawdę ładnych wiosen.

Odnośnik do komentarza

W Październiku będzie 12 lat, 3 tytuły mistrza Anglii, 4 Pucharów Anglii i 4Community Shield (czy jak to się teraz nazywa). [Edytowałem, bo się pomyliłem :[ ]

 

Jednak trzeba pamiętać, że kiedy Wenger przychodził do Arsenalu, to Arsenal nie był aż tak mocnym klubem jak teraz, zwłaszcza pod względem finansowym i baz treningowych, oraz ogólnego porządku wewnątrz (brakuje mi słowa, żeby opisać to w jednym zdaniu). I to Wenger wprowadził Arsenal do elity europejskiej, zwłaszcza pod względem zarządzania klubu (oczywiście wraz z radą nadzorczą, Edelmanami i innymi Deinami, jednak wpływ Wengera był ogromny), jednak wydaje się, że Wenger jest stworzony właśnie do tego, a nie do wygrywania.

Odnośnik do komentarza
Ostatnio Diaby dopuścił się fatalnego wślizgu, a tutaj taka cisza. Jak widać trzeba kogoś połamać, żeby ktokolwiek zwrócił na to uwagę. Jestem ciekaw, czy Cesc i spółka będą domagali się dla swojego kolegi dożywotniego bana :>

Jak masz wchodzić do tego tematu i prowokować, to powiem krótko: Won!

 

@Topic

Gromkie brawa dla Arsenalu, za to, że podnieśli się, grając w dziesiątkę, w wyjazdowym meczu przy stanie 2:0 i wygrali mecz ostatecznie 3:2. Samobójcze trafienie było jak zawsze w takich przypadkach niefortunne, tymbardziej, że w końcowych minutach, ale zwycięzców się nie sądzi.

Odnośnik do komentarza
czy Cesc i spółka będą domagali się dla swojego kolegi dożywotniego bana chytry.gif

 

Zapewne równie szybko wycofają swoje słowa. Wślizg tragiczny, to fakt (na szczęście nie w skutkach), jednak ban pewnie będzie 3 meczowy. Szkoda że FA/Fifa/UEFA nie chce nic z tym zrobić.

 

tymbardziej, że w końcowych minutach, ale zwycięzców się nie sądzi.

 

Jednak wypadało by trochę po sądzić. Mieliśmy fart jak 150, pierwsze 60 minut było tragedią, gdyby nie interwencja Almunii to skończyło by się na 0:3. Świetnie że to obróciliśmy, wyszło niesamowite widowisko i miejmy nadzieje mecz który może odwrócić losy straconego sezonu i podnieść nasze morale, jednak patrząc na sprawę realistycznie, jesteśmy w strasznej sytuacji i tylko takie cuda jak ten w meczu z Boltonem mogą nam pomóc.

 

Gdzie jesteś Kolo Toure?

 

btw. Wenger ostatnio stwierdził, że bardzo prawdopodobnym jest zakup kilku zawodników w następnym sezonie. Jest światełku w tunelu.

Odnośnik do komentarza
Ostatnio Diaby dopuścił się fatalnego wślizgu, a tutaj taka cisza. Jak widać trzeba kogoś połamać, żeby ktokolwiek zwrócił na to uwagę. Jestem ciekaw, czy Cesc i spółka będą domagali się dla swojego kolegi dożywotniego bana :>

Jak masz wchodzić do tego tematu i prowokować, to powiem krótko: Won!

A może odrobina zdrowego rozsądku i obiektywizmu by się przydała? Bo atakować Taylora za brutalny faul na Eduardo wielu fanom Arsenalu przychodziło bez trudu, a dostrzec brutalność w grze swoich ulubieńców stanowi spory problem...

Odnośnik do komentarza

Kamtek, ja nie jestem kibicem Arsenalu i rozumiem stanowisko Michala, ale napisał to nazbyt prowokacyjnie, jak dla mnie. Logiczne, że grajki Arsenalu nie będą się starać o dożywotniego bana dla swojego teamu, więc nie tylko mi przyda się "odrobina zdrowego rozsądku" ;)

Odnośnik do komentarza

Ja nie oczekuję takiego zachowania po grajkach Arsenalu - byłbym szczerze rad, gdybyś np. Ty jako fan "Kanonierów" przyznał, że Diaby wykazał się zachowaniem godnym istoty posiadającej kisiel zamiast mózgu.

 

PS. Tak, podobnym kisielem wykazał się swego czasu mój ulubieniec i mam tego pełną świadomość.

Odnośnik do komentarza
Ciekawi mnie plotka co do Gregorego Coupet, to bramkarz bardzo dobry, ale czy juz nie za stary?

 

Almunia 4 dni temu podpisał nowy kontrakt, więc plotkę imho między bajki można schować.

 

Czyli zakładasz, ze Almunia to pewniak na pozycji bramkarza. Ja łącze tę plotkę z odejsciem Lehmanna i nowym bramkarzem. No chyba, ze Wenger wrzuci juniora do pierwszego składu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...