Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

jade na 100% juz. Bede chyba jechal autem, tak sie sklada, ze z Wrocka nikt nie jedzie, tzn Guli razem z Iconem ze Slaska. Nie wiem czy Feno wyrobi sie na polu :P Jakby ktos z okolic lub po drodze do Plocka chcial sie zabrac, to z checia wezme, bo podroz dluga i kosztowna :P

Odnośnik do komentarza

Właśnie rozmawiałem z właścicielką.

W ośrodku pojawię sie koło 15:30 i jakby ktoś sie pojawił wcześniej to proszę powołać sie na moje nazwisko.

Domki formalnie są opłacone od godziny 16 i jakby babka coś marudziła to po prostu warto poczekać, ale sądzę że nie będzie z tym problemu. Poza tym prosiłem już babkę wcześniej o rozmieszczenie domków tuż przy sobie, ale jako, że ośrodek jest dość rozległy, a domki są różnie rozrzucone, mogą sie zdarzyć większe odległości.

Co do samego dojazdu, ośrodek, jadąc od strony Płocka, jest tuż za Soczewką (pierwszy zjazd w lewo, obok tablicy z nazwą 'Soczewka'), a jadąc od Włocławka tuż przed Soczewką (pierwszy zjazd w prawo, tuż przed tablicą 'Soczewka'), potem niecały kilometr tą dróżką w stronę lasu i mamy kilka ośrodków. Nasz nazywa sie 'Almatur' i tego trzeba wypatrywać.

Jakby co to można dzwonić i pytać.

 

Pewnie niepotrzebnie to piszę, ale może komuś to sie przyda.

Odnośnik do komentarza
wiekszosc jedzie od drugiej strony.. wiec za tablica Soczewka w drozke w lewo :P

Tak.. :P

Ten zjazd jest zaraz za samą Soczewką. Tam niby jest jakieś skrzyżowanie i właśnie tam jest ten zjazd. Tyle sie dowiedziałem...

Zresztą można sie dopytać na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Jak będzie pompka to mogę wziąć piłkę do siatkówki. laki, ale co z tym stołem do pingla? Jest? Powiedz, że jest :P

Jest.. :P

 

Boisko do siatki też chyba jest, ale przy szkole w samej Soczewce. To jakieś 15min drogi od ośrodka.

Odnośnik do komentarza
a ja ponawiam pytanie o pompkę z igłą...

 

biore :przytul:

 

To git, wezmę piłkę do footballu amerykańskiego. Dawno nie rzucałem i naszła mnie ochota, a to dość stacjonarna rozrywka nie jak to wasze bieganie za okrągłymi przedmiotami ;) Do tego mam jakąś awarię ramienia i muszę je rozruszać :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...