Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Kluczowa sprawa to trafic w odpowiedni moment, czyli ten, w ktorym one wyrosna juz z motocyklistow, a my z nich jeszcze nie.

 

Niektóre nigdy nie wyrastają :] .

obrocmy troche sytuacje - niektorych facetow nie przestana nigdy krecic kobiety, ktore wola motocyklistow ;)

Odnośnik do komentarza

Kluczowa sprawa to trafic w odpowiedni moment, czyli ten, w ktorym one wyrosna juz z motocyklistow, a my z nich jeszcze nie.

 

hehe doswiadczenie nie jest funkcja czasu tylko aktywnosci, punktu kiedy sie zaczyna i otwartosci na probowanie nowych rzeczy. W tym problem, ze ciezko trafic w taki moment, chocby nawet dlatego, ze nie ma zadnej powierzchni kontaktowej. Podobnie jak kobiety, ktore zadaja sie z dyrektorami wielkich koncernow, raczej nie zadaja sie ze zwyklymi ludzmi jak ja, czy nawet z "motocyklistami".

Odnośnik do komentarza

Alez oczywiscie, ze aktywnosci - przeciez gdyby to byla funkcja czasu, to nie istnieliby czterdziestoletni motocyklisci i trzydziestoletnie plecaki... ;) Wyrosnac traktuje nie jako okreslenie wieku, tylko etapu ewolucji mentalnosci.

Odnośnik do komentarza

obrocmy troche sytuacje - niektorych facetow nie przestana nigdy krecic kobiety, ktore wola motocyklistow ;)

 

Takie kobiety chyba bardziej zajmuja sie soba i maja mniej wymagan ;) Podejscie kobiety 30+ (czy tez inaczej: "wyrosnietej mentalnie" @Szk) zasadniczo jest bardziej subtelne/perfidne..bo ja intersuje bezpiecznstwo i sila potencjalnego partnera do zalozenia rodziny, na dluzsza mete. Wyrachowanie wiec. Nic w tym zlego, ale nie nabierjamy sie, ze kobiet dojrzalych status faceta nie intersuje. One, a nie te mlode panny, ktore wola motocyklistow, zadaja szybciej pytanie "A z czym pracujesz?"; i pada ono na pierwszym spotkaniu. Kiedy mloda babka po moze 2 tygodniach spyta sie "Fajny woz, a tak w ogole to co ty robisz" i jak facet zaczyna opowiadac, zaczynaja ziewac. Nie jest dla niej wazna ambicja, dynamika kariery i jakies plany i mozlowosci na przyszlosc. To moze byc pociagajace ale zalezy calkowicie od tego w jakiej fazie zycia facet sie znajduje i czego szuka. Szukajmy wiec wszyscy tego co nam potrzeba a nie suboptymujmy szukajac tego w calkowicie zlych miejscach ;).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

a ja mam pytanie do "doswiadczonych chłopa" :D

 

14 lutego zbliżają się walentynki... chciałem zaprosic "koleżankę" do kina (problemem nie jest samo zaproszenie xD) np. na film "Randa w Ciemno" - są 2 sprawy (no trzy :D)

1. nie wiem czy bedzie chciala siedziec w max 5 rzedzie na bodajze 13... (zwykle sie siada na koncu albo blizej konca... nie wiem jak tam u was to wyglądało). Chyba że sie z nią umówię na 11.00 (xDDD) to miejsca do wyboru do koloru :P No nie wiem...

2. I dylemat moralny - czy kupić jej jakiegoś kwiata czy jakies inne "gówno" czy nie :D Bo jak np. umowimy sie w kinie a ja podejde do niej z "pąkiem" (buhahah) róż to co... (moim zdaniem ch*jnia), ale nie wiem jak one to odbierają w swych smiesznych mózgolach :)?

3. I chyba najprzyjemniejsza (najmniej kłopotu) czesc jeżeli chodzi o tą sprawę: najwyzej nie bedzie miala czasu sie spotkac - to kij jej w oko :o

Odnośnik do komentarza

Janie z Kijewa, ja bym na Twoim miejscu sie nie przejmowal cala sprawa i sprobowal nieco inaczej. Jesli masz kase na jeansy, to udaj sie do jakiejs galerii handlowej, na pewno znajdziesz jakas walentynke na odpowiednim poziomie, obedzie sie bez pąka róż i wsadzania kija w oko (moze nawet gdzies indziej sie uda przy odrobinie szczescia).

 

A tak powaznie - forum.nastolatek.pl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...