Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Odswiezam ;)

 

Jakis czas temu pisalem o jednej znajomej -> http://forumcm.net/index.php?showtopic=143&st=1120# no i wyszlo tak jak Henkel mowil, ze jak bedziemy mieli byc ze soba to sie jeszcze spotkamy. Poszukiwalem partnerki na bal studencki i odezwala sie. Od tamtej pory odnowilismy kontakt, rozmawiamy, spotykamy sie. W tym, ze nie wiem co bedzie dalej. 2 razy slyszalem, ze ma jakiegos zazdrosnego GP. Pogadac z Nia o nim kto to jest i ocb w ich relacjach? Wczoraj bylismy na lyzwach, raz przeze mnie upadlismy. Smialem sie, ze przeze mnie, a Ona, ze.. z Toba. Fajnie to zabrzmialo. Co robic? :>

Odnośnik do komentarza
Odswiezam ;)

 

Jakis czas temu pisalem o jednej znajomej -> http://forumcm.net/index.php?showtopic=143&st=1120# no i wyszlo tak jak Henkel mowil, ze jak bedziemy mieli byc ze soba to sie jeszcze spotkamy. Poszukiwalem partnerki na bal studencki i odezwala sie. Od tamtej pory odnowilismy kontakt, rozmawiamy, spotykamy sie. W tym, ze nie wiem co bedzie dalej. 2 razy slyszalem, ze ma jakiegos zazdrosnego GP. Pogadac z Nia o nim kto to jest i ocb w ich relacjach? Wczoraj bylismy na lyzwach, raz przeze mnie upadlismy. Smialem sie, ze przeze mnie, a Ona, ze.. z Toba. Fajnie to zabrzmialo. Co robic? :>

 

Nie szukać problemów tylko cieszyć się.

Odnośnik do komentarza

I nie wymagac od dziewczyny jakichs wielkich deklaracji :) Byc, zyc i patrzec jak sie sprawy rozwijaja - oczywiscie troche im pomagajac, ale tylko troche ;]

 

A jesli o GP chodzi... Sprawa z GP jest taka, ze malo ktory to naprawde przyjaciel... i tylko czekaja na cos wiecej :kekeke: Wiesz jesli bedzie jej robil dziwne sceny z powodu spotkan z Toba to sam sie skresli.

Odnośnik do komentarza
Odswiezam ;)

 

Jakis czas temu pisalem o jednej znajomej -> http://forumcm.net/index.php?showtopic=143&st=1120# no i wyszlo tak jak Henkel mowil, ze jak bedziemy mieli byc ze soba to sie jeszcze spotkamy. Poszukiwalem partnerki na bal studencki i odezwala sie. Od tamtej pory odnowilismy kontakt, rozmawiamy, spotykamy sie. W tym, ze nie wiem co bedzie dalej. 2 razy slyszalem, ze ma jakiegos zazdrosnego GP. Pogadac z Nia o nim kto to jest i ocb w ich relacjach? Wczoraj bylismy na lyzwach, raz przeze mnie upadlismy. Smialem sie, ze przeze mnie, a Ona, ze.. z Toba. Fajnie to zabrzmialo. Co robic? :>

 

Nie szukać problemów tylko cieszyć się.

 

Dokładnie. Ja miałem bardzo przykrą sytuację w której rozstałem się na jeden dzień (:P) ze swoją dziewczyną, bo mocniej niż zwykle pokłóciliśmy się o jej wyjścia z koleżankami do dwójki przyjaciół, głównym problemem chyba było to, że ja ich nie trawię. Na całe szczęście odpuściłem sobie, przez co i nasze relacje znów były maksymalnie dobre a i jej wyjścia jakby stały się rzadsze, jak się umiejętnie wszystko dogada to nie potrzeba walczyć z żadnym GP :)

Odnośnik do komentarza
To teraz mi powiedzcie jak przestać być GP i jako-tako żyć z przyjaciółką/koleżanką? Jeżeli będę w jakiś sposób ograniczał kontakty to znajomość całkowicie upadnie, a tego nie chcę ja i za pewne ona.

 

Czyli że co? Nie chcesz być gejem-przyjacielem, nie chcesz przerwać znajomości. To czego chcesz - być jej facetem? Czy jakimś okazjonalnym znajomym? Po co?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co Ty masz znajomych - ja utrzymuję z kimś kontakt z własnej woli wtedy, gdy sprawia mi to przyjemność. Jeśli nie masz z kimś dobrego kontaktu, wasze relacje są toksyczne (nie wiem jak u Sk8tera, ale to bardzo możliwe, patrząc na to o co pyta), to po co utrzymywać taką znajomość?

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę. Zanim utopisz się w swojej ironii wyciągnę do Ciebie pomocną dłoń i podpowiem, że jak ktoś mówi, że jest G-P i pyta jak przestać nim być, to znaczy to zapewne, że nie odpowiada mu aktualny stan i nie odpowiadają mu kontakty z tą laską - więc po co na siłę je utrzymywać?. Przynajmniej ja tak to rozumiem. Wkręcanie się, że nie chcemy zerwania znajomości, bo "to fajna dziewczyna, w sumie fajnie czasami się z nią gada" to tylko zakamuflowane "laska mnie nie chce, ale fajnie by było chociaż czasem ją widzieć i pomarzyć jakby to było z nią fajnie".

Odnośnik do komentarza

Generalnie to laska ma jakiegośtam chłopaka i od jakiegoś czasu zrobiłem się chyba lekko zazdrosny, ponieważ prawie każda rozmowa ze mną to opowieść o jej chłopaku jaki on nie jest itp. Do laski nic nie czuję, po prostu chodzimy razem do szkoły, na mecze, na angielski, czasami do klubu, ot wczoraj byłem z nią na studniówce (nawet nie odczuwałem zbytniej przyjemności z tańca z nią). Sądzę tylko, że zaraz stanę się jakimś jej powiernikiem i chyba czas się trochę wycofać. Może ograniczenie kontaktów do tych obowiązkowych i niepozwalanie sobie na nic więcej rozwiąże sprawę?

Odnośnik do komentarza
od jakiegoś czasu zrobiłem się chyba lekko zazdrosny
Do laski nic nie czuję

 

Te dwa zdania brzmia dosc sprzecznie, wiec ustalmy w koncu: chcesz z nia cos wiecej czy nie? Jesli z reka na sercu opcja 2, to nie jestes GP, tylko normalnym P. Takie relacje radze pielegnowac i nie dziwic sie, ze Ci przyjaciolka/kolezanka opowiada o chlopaku, ktory na tym etapie zycia jest dla niej kims waznym etc. Jesli opcja 1, to zwazywszy na fakt ze ma chlopaka, powinienes rozluznic wiezy. Dla wlasnego dobra i ze zwyklej ludzkiej przyzwoitosci.

Odnośnik do komentarza
od jakiegoś czasu zrobiłem się chyba lekko zazdrosny
Do laski nic nie czuję

 

Te dwa zdania brzmia dosc sprzecznie, wiec ustalmy w koncu: chcesz z nia cos wiecej czy nie? Jesli z reka na sercu opcja 2, to nie jestes GP, tylko normalnym P. Takie relacje radze pielegnowac i nie dziwic sie, ze Ci przyjaciolka/kolezanka opowiada o chlopaku, ktory na tym etapie zycia jest dla niej kims waznym etc. Jesli opcja 1, to zwazywszy na fakt ze ma chlopaka, powinienes rozluznic wiezy. Dla wlasnego dobra i ze zwyklej ludzkiej przyzwoitosci.

Zazdrosny... Chyba źle się wyraziłem. Po prostu czasami wkurzam się, że np. nie chce spędzić wolnego czasu z naszą "paczką" tylko wybiera chłopaka. Ale ja to rozumiem, przecież on jest obecnie najważniejszy. I co do tych opowieści o chłopaku: nie wiem, jakoś mnie to denerwuje. Osobiście myślę, że lepiej jest po prostu nie afiszować się takimi sprawami, ale to jest tylko moja własna opinia. Myślę, że powinienem jakoś dać do zrozumienia, że nie interesują mnie zbytnio peany na jego cześć :).

 

Ma chlopaka i byla z Toba na studniowce? :o Tzn jedna studniowka Twoja i Jej czy robiles jako partner?

Nie, moja studniówka. Ona była moją partnerką (jest rok młodsza ode mnie). Jakoś tak sądziłem, że będzie fajnie z przyjaciółką, a okazało się, że było bezpłciowo :).

Odnośnik do komentarza
Bardzo proszę. Zanim utopisz się w swojej ironii wyciągnę do Ciebie pomocną dłoń i podpowiem, że jak ktoś mówi, że jest G-P i pyta jak przestać nim być, to znaczy to zapewne, że nie odpowiada mu aktualny stan i nie odpowiadają mu kontakty z tą laską - więc po co na siłę je utrzymywać?. Przynajmniej ja tak to rozumiem.

 

GP nie jest określeniem relacji między kobietą a mężczyzną, a jego stosunku do tych relacji, jak to ładnie wyłożył SZk.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...