Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna i prawo


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Ale najbardziej mnie rozbawiło na koniec Jędrka "na szczęście są komercyjne media, na szczęście". A wczoraj jeszcze te komercyjne to były ZŁE media :rotfl:

 

Albo że on musiał mniej mówić a teraz będzie więcej mówił, że w Brukseli to jednak nie był taki wielki sukces. Ha!

 

No i już o taśmach rydzyka nie słychać. I o to chodziło.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Mało tego, już Jarosław K. stwierdził, że Lepper może wróci do rządu. Autentycznie jestem skłonny uwierzyć, że to jest akcja ratunkowa dla Rydzyka.

Odnośnik do komentarza

Jakże charakterystyczna dla obecnej władzy konferencja prasowa, mówić dużo, enigmatycznie i o tym, co z góry wiadome. Fantastyczna sprawa - Lepper jest w kręgu podejrzanych, ale nie wiadomo o co konkretnie. Fajnie, fajnie, ale znając życie nic nie drgnie, wszystko zostanie wyciszone.

Odnośnik do komentarza

Podejrzany o popełnienie przestępstwa?? Lepper?? Przecież on został już skazany wyrokami, a dopiero teraz jest to podawane za powód?

 

To na pewno nie jest przypadek. A i jeszcze jedno - premier który nie wie jak ma na imię minister jego rządu obecny od jego początku to nie premier, to pośmiewisko.

Odnośnik do komentarza

A czy ktos widzial wystapienie tego bubka z SLD? Kurde wojowniczy sie jakos taki zrobil jakby mial szanse na 50% i jeden glos do sejmu ;) Komuchy i rozowi zwietrzyli swoja szanse hehe. Natomiast zastanawia mnie podejrzanie dziwny wyraz twarzy posla Chlebowskiego, ktory raczej nie byl za szczesliwy dzisiejszymi wydarzeniami. Czyzby PO sie uz przyzwyczailo do roli wiecznej opozycji?!

Odnośnik do komentarza

Co do "sprawy Rydzyka":

 

Będziemy bagatelizowali sprawę

 

Pytamy jednego ze strategów PiS: - Będziecie udawali, że deszcz pada? - Będziemy bagatelizowali sprawę, aż wszyscy o tym zapomną. -Na Pawła Zalewskiego premier napadł za nieporównanie łagodniejsze słowa o polityce zagranicznej. A teraz taka pobłażliwość? - Paweł Zalewski nie daje nam kilkuset tysięcy głosów. Sojusz z radiem jest dla nas strategiczny, niezależnie od takich wypowiedzi.

 

za gazeta.pl

 

Teoria, że Lepper wyleciał z rządu by tuszować sprawę Rydzyka nie jest taka głupia ;) W sejmie i tak są wakacje, więc nie będzie ważnych głosowań, więc można zrobić manewr z odwołaniem Leppera. PiSy pewnie przez jakiś czas (dopóki sprawa nie przycichnie) nie będą sie pokazywać w Trwam - przynajmniej Ci z pierwszego garnituru.

Ciekawe tylko czy LPR nie ruszy do ofensywy, bo elektorat radiomaryjny to ich jedyny target chyba :-k

 

A swoją drogą, to fajny ten strateg PiSu :> Zero szacunku do samego siebie, byle trwać przy władzy :roll:

Odnośnik do komentarza

IMHO nie sądzę, że ta dymisja była z powodu taśm. Raczej Kaczyński już od jakiegoś czasu chciał wywalić Leppera z rządu - a wczoraj była idealna okazja. W sumie to kolejny 'genialny krok genialnego polityka'.

 

No i jego podejście co do słow Rydzyka naprawdę jest poniżej wszelkiej krytyki. Gdyby zrobił to ktoś inny byłby ryk i krzyk jaki to skandal itd. Tutaj natomiast w "Sygnałach Dniach" mówił spokojnie, że kobiete wypada przeprosić nawet jak człowiek czuje się niewinny, to nic nie zaszkodzi. W głowie ma już pomieszane niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Raczej Kaczyński już od jakiegoś czasu chciał wywalić Leppera z rządu

Sorki, to po co nie tak dawno podpisywali aneks? Dla zmyły? Czy żeby przypadkiem przed wakacjami Lepper czegoś nie zmajstrował? Bo teraz do sierpnia mają lajcik bodaj :-k

 

Od jakiegoś czasu = od kilku dni. Lepper mówił, że w piątek juz robili nalot na ministerstwo. Jestem pewny, że o tym wiedział premier. Afera z taśma była najlepszym momentem.

 

Oczywiście to takie gdybanie :].

Odnośnik do komentarza
IMHO nie sądzę, że ta dymisja była z powodu taśm. Raczej Kaczyński już od jakiegoś czasu chciał wywalić Leppera z rządu - a wczoraj była idealna okazja. W sumie to kolejny 'genialny krok genialnego polityka'.

 

No i jego podejście co do słow Rydzyka naprawdę jest poniżej wszelkiej krytyki. Gdyby zrobił to ktoś inny byłby ryk i krzyk jaki to skandal itd. Tutaj natomiast w "Sygnałach Dniach" mówił spokojnie, że kobiete wypada przeprosić nawet jak człowiek czuje się niewinny, to nic nie zaszkodzi. W głowie ma już pomieszane niesamowicie.

 

Pomieszane w glowie? Raczej typowy przyklad klasycznej dulszczyzny. Wczoraj sie ubawilem jak podkreslal, ze Leppera sam wyrzucil a Lipiec sam sie podal do dymisji i ze to jest dowod wysokich standardow moralnych w PiS. Tylko, ze o odwolaniu Lipca to juz opozycja trabila od dobrego tygodnia - po zatrzymaniu dyrektorow jednego z COSow.

 

Moim zdaniem wczorajsza dymisje Leppera nalezy laczyc z korupcja w Min.Sportu, ktore jest w gestii PiS jak i afery z doradca prezydenta ds. sportu. Lepper jest znacznie lepsza pozywka dla zurnalistow niz Lipiec czy doradca P. No i caly smrod przerzucono na SO.

Odnośnik do komentarza
Pomieszane w glowie?

 

 

Pomieszane. Ja go nigdy zbytnio nie szanowałem jako polityka. Jego poglądy niemal całkowicie są mi obce. Ale sądzę, że przed objęciem władzy byl mimo wszystko trochę inny i wtedy inaczej by zareagował na takie teksty Rydzyka. Jak dla mnie przerosła go władza. dodajmy do tego chorą ambicję i naprawdę poważne kompleksy (co jest charakterystyczne w ogóle dla środowiska Kaczyńskich). Stracił kontakt z rzeczywistością, zachowuje się jak dzieciak który dzieli świat na czarne i białe barwy. My - Oni. My jesteśmy IV RP, Prawa i Sprawiedliwa, reszta to Rywinland. Nawet mi go żal.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...