Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

PiS namawia do bojkotu "X-Factor" w TVN

Politycy Prawa i Sprawiedliwości rozpoczynają kolejną walkę z telewizją TVN. Tym razem politykom partii Jarosława Kaczyńskiego nie podoba się emisja programu "X-Factor" w rocznice tragedii pod Smoleńskiem. Namawiają do bojkotu.

Reakcja "Polaków" na słowa Jarka:

Miniony weekend (od 8 do 10 kwietnia 2011 roku) przed telewizyjnymi ekranami został zdominowany przez programy rozrywkowe. największym hitem (ponad 5,5 mln widzów) okazało się niedzielne wydanie muzycznego show TVN - "X-Factor". Głównie ze względu na brak emisji "Rancza" w TVP1. media2

"Polaków"- prawdziwi byli pod pałacem prezydenckim.

Odnośnik do komentarza

Okazuje się, że stwierdzanie faktów jest tak naprawdę "wyrażaniem poglądów", i to do tego rasistowskich i ksenofobicznych. :lol:

 

CHWALMY DEMOKRACJĘ I WOLNOŚĆ SŁOWA! :)

 

okazuje się, że fantazjowanie i wygłaszanie wątpliwych przepowiedni jest "stwierdzaniem faktów" lol.gif

CHWALMY TROLLUJĄCYCH WYZNAWCÓW JKM, ARCYTEORETYKÓW I SPECJALISTÓW OD WSZYSTKIEGO!

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale nie bądźmy też przewrażliwionymi idiotami. Bo Mikke ma rację. Smutna to perspektywa, ale jak najbardziej realna. I jeśli wolność wypowiedzi mają zwolennicy zupełnej tolerancji to i niech Korwin mówi co chce. Bo mu to najlepiej jest doczepić łatkę ksenofoba i rasisty. A jak jednym słowem określić tych co wołają "Muzułmanie chodźta do nas!"?

Odnośnik do komentarza

a niech sobie JKM fantazjuje ile chce i bawi się w populistyczne pogadanki. ja tam nie mam nic przeciwko temu - w sumie każda jego wypowiedź pogrąża go coraz bardziej w niebycie - i dobrze. wszak zoolog polityczny musi być reprezentowany po wszystkich stronach - tak dla zdrowia i równowagi.

a o "realności" tej perspektywy (a której konkretnie? chodzi o obcinanie głów, czy emirat saksoński? pffff) chętnie porozmawiam za 10 lat.

bo nadal czekam na spełnienie się przepowiedni speców spod JKMowego znaku o upadku Skandynawii, która upada już z 15 lat (pewnie więcej, ale ja od tylu śledzę przepowiednie i czekam, czekam...)i cholera jakoś upaść nie chce, ba nadal jej państwa przodują w rankingach gospodarczych, ekonomicznych i (o zgrozo) socjalnych.

no ale jak ktoś nie ma nic do powiedzenia to musi postraszyć - przynajmniej wiadomo już dlaczego działa to na konserwatystów :)

Odnośnik do komentarza

JKM niestety wybrał złych przyjaciół. Można się zapierać, że nie mógł wybrać innych i że "w imię walki z lewactwem" nawet z diabłem warto zawrzeć pakt, ale dla mnie to nie jest żadne wytłumaczenie. Jeżeli ktoś kto nazywa się liberałem brata się z ONR, MW i nawet promuje marsz ONR we Wrocławiu na Facebooku, to jest po prostu fałszywy. Kisiel nazwał JKM-a fantastą ale dobrym człowiekiem. Być może. W każdym razie od kiedy JKM stanął w jednym szeregu z brunatnymi, mój głos stracił.

Odnośnik do komentarza

JKM niestety wybrał złych przyjaciół. Można się zapierać, że nie mógł wybrać innych i że "w imię walki z lewactwem" nawet z diabłem warto zawrzeć pakt, ale dla mnie to nie jest żadne wytłumaczenie. Jeżeli ktoś kto nazywa się liberałem brata się z ONR, MW i nawet promuje marsz ONR we Wrocławiu na Facebooku, to jest po prostu fałszywy. Kisiel nazwał JKM-a fantastą ale dobrym człowiekiem. Być może. W każdym razie od kiedy JKM stanął w jednym szeregu z brunatnymi, mój głos stracił.

a co w w takim wypadku z Ziemkiewiczem?

chłopak nigdy nie był z mojej bajki, ale wiele obserwacji z nim dzieliłem i nadal w sumie czasami zdarza mi się z nim zgodzić. jedyny prawicowy publicysta jakiego IMHO da się czytać bez bólu zębów.

 

Odnośnik do komentarza
Chyba Ci sie zapomnialo, ze wolnosc slowa nie polega na braku odpowiedzialnosc za wypowiadane slowa. Polega na mozliwosci wypowiadania tych slow.

 

Czy dobrze zrozumiałem? Czyli w hipotetycznej sytuacji, w której mogę np. mówić, że rząd jest do dupy - pod warunkiem, że mnie za to później rozstrzelają - panuje wg Ciebie wolność słowa? :) Bo to dokładnie wynika z Twoich słów.

 

I nie wiem, czy widzisz, ale te jazgoczące bolszewiczki właśnie wręcz pałają chęcią odebrania Korwinowi możliwości wypowiadania "tych słów".

Odnośnik do komentarza
Chyba Ci sie zapomnialo, ze wolnosc slowa nie polega na braku odpowiedzialnosc za wypowiadane slowa. Polega na mozliwosci wypowiadania tych slow.

 

Czy dobrze zrozumiałem? Czyli w hipotetycznej sytuacji, w której mogę np. mówić, że rząd jest do dupy - pod warunkiem, że mnie za to później rozstrzelają - panuje wg Ciebie wolność słowa? :) Bo to dokładnie wynika z Twoich słów.

 

I nie wiem, czy widzisz, ale te jazgoczące bolszewiczki właśnie wręcz pałają chęcią odebrania Korwinowi możliwości wypowiadania "tych słów".

 

Nie, to oznacza, że nazywając kogoś złamanym chujem, możesz się liczyć z tym, że zostaniesz pozwany do sądu o zniesławienie.

Odnośnik do komentarza

Nie, to oznacza, że nazywając kogoś złamanym chujem, możesz się liczyć z tym, że zostaniesz pozwany do sądu o zniesławienie.

 

No to to nie zostało powiedziane :). Henkel wyprodukował po prostu logiczny absurd.

 

Zresztą i z tym zniesławieniem jest kwestią dyskusyjną, kiedy jest zniesławienie, a kiedy jeszcze "wyrażanie opinii". Nie wiem jednak jak Wy, ale ja jestem pewien, że JKM nikogo nie zniesławił np. taką wypowiedzią:

 

"Moja siostra jest w Kolonii, chciała kupić tam jakieś ubranka dla moich dzieci - urodziła się nam wnuczka - i ona idzie do sklepu, gdzie sprzedają ubranka dziecięce, dużego, i ma w polu widzenia stodziesiąt (?) klientek - ani jednej białej, wszystkie czarne. Ani jednej".

 

Jakby to zresztą kogoś interesowało, tutaj odpowiedź samego Korwina - http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Koniec-rejestracji-na-Yahoo-I-,2,ID425424656,n

Odnośnik do komentarza

Nie, to oznacza, że nazywając kogoś złamanym chujem, możesz się liczyć z tym, że zostaniesz pozwany do sądu o zniesławienie.

 

No to to nie zostało powiedziane :). Henkel wyprodukował po prostu logiczny absurd.

Czemuz absurd?

 

Absurd to wyprodukowales Ty chcac stosowac kare smierci za wypowiedzenie takich czy innych slow - wtedy oczywiscie raczej nie mozemy mowic o wolnosci slowa. Ja mowie, ze za pewne slowa mozna wyladowac w sadzie. I z tego nalezy sobie zdawac sprawe, ale nikt nie zabroni wypowiadania takich czy tez innych pogladow.

 

Ergo jesli ktos w sposob ewidentny dyskredytuje tak murzynow, jak i Arabow to moze sie liczyc z tym, ze jego wypowiedzi zostana uznane za rasistowskie i ktos moglby poczuc sie znieslawiony wlasnie. A czy sluszenie tak uwaza to rozstygnie sad.

Odnośnik do komentarza

A ile miales spraw sadowych,ze sie wypowiadasz w superlatywach o tej instytucji.

A Ty jesteś pewien, że wiesz co znaczy zwrot "wyrażać się w superlatywach"? bo z tego co widzę to Henkel opisał po prostu istniejący stan prawny, bo tak się składa, że to właśnie sąd decyduje o tym, czy ktoś został pomówiony, czy nie.

i tak - miałem kilka - chcesz się policytować? :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...