Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kto robi takie żenady, ale to już naprawdę cios poniżej wszelkich standardów.

W skrócie - As przeprowadził wywiad z chorą na raka piersi matką Cristiano Ronaldo. Wg. tego wywiadu marzeniem matki jest przed śmiercią zobaczyć syna w barwach Realu Madryt. No ok, pomijam już, że matka godzi się na takie chwyty (może ją w błąd wprowadzono) ale kto w ogóle ma takie idiotyczne i niesmaczne pomysły?

Odnośnik do komentarza
za onetem

 

Nasza-klasa - kup sobie przyjaciela!

Popularność portalu społecznościowego nasza-klasa przerasta kolejne granice. Okazuje się, że na naszej-klasie mogą zarabiać nie tylko pomysłodawcy portalu. Na stronie aukcyjnej Allegro.pl pojawiła się oferta sprzedaży samego siebie? jako przyjaciela na Naszej-klasie.

Dokładnie chodzi o wirtualne "ja". Oferent wystawił na sprzedaż siebie, w postaci dodania swojej osoby do listy znajomych tego kto wygra licytację. "Twoi znajomi z dawnych lat unikają wysyłanych przez Ciebie zaproszeń?", "Nigdy nie byłeś duszą towarzystwa, a twoja uroda skutecznie wszystkich odstraszała?", "Chcesz zabłysnąć wśród internetowych kolegów nowymi znajomościami?", "Szukasz nowych przygód?" Takimi hasłami wabieni są potencjalni nabywcy.

 

Oferta "wirtualnego przyjaciela" jest zróżnicowana. Do wyboru mamy pakiet standard, pakiet extra i pakiet VIP. Ten ostatni zapewnia "dozgonną przyjaźń, nielimitowaną liczbę wiadomości oraz rozmowy na forum we wszystkich wątkach w których uczestniczysz. Ponadto masz pełne wsparcie duchowe z mojej strony, pocieszanie, uspokajanie, wychwalanie oraz prawienie komplementów". W standardzie przyjaźń trwa "tylko" pół roku, a "przyjaciel" wspiera nas o wiele rzadziej. Do tej pory wylicytowana cena za znajomego na Naszej-klasie wynosi 75 złotych. Do końca aukcji zostało jednak jeszcze prawie dwa tygodnie.

 

Według Patryka Tryzubiaka z Allegro.pl, aukcja nie narusza regulaminu. ? Nie widzę podstaw do uznania tej aukcji za niezgodną z naszym regulaminem ? mówi Tryzubiak.

 

:doh!: Zajrzalem na Allegro, a tam taka aukcja. Widac, ze ludzie sobie robia z tego licytowania jaja.... Najlepiej niech sprzedawca sie pozniej procesuje o dokonanie zaplaty... :kekeke:

Odnośnik do komentarza

i pewnie bedzie... dopisal gosciu ponizej:

UWAGA! Proszę o dokładne przemyślenie swojej oferty. Zakup na allegro to w pełni wiążąca umowa kupna-sprzedaży i niewywiązanie sie z niej skutkuje konsekwencjami prawnymi.

bo cena doszlo do 5100pln widze :D Slusznie...jak ktos wylicytuje za tyle niech placi :D

pomysl niezle...:)

Odnośnik do komentarza
Prezydent postanowil ogłosić żałobe narodowa - to jest absurd dla mnie...

 

Zgadzam się. To już jest lekkie przegięcie. Do 1997 roku włącznie żałobę ogłoszono w Polsce jdynie siedmiokrotnie. Od 1997, miało to miejsce już dziewięć razy! Nie popadajmy w paranoję, ta instytucja strasznie ostatnimi czasy straciła na wartości, powadze.

Odnośnik do komentarza
Prezydent postanowil ogłosić żałobe narodowa - to jest absurd dla mnie...

 

Zgadzam się. To już jest lekkie przegięcie. Do 1997 roku włącznie żałobę ogłoszono w Polsce jdynie siedmiokrotnie. Od 1997, miało to miejsce już dziewięć razy! Nie popadajmy w paranoję, ta instytucja strasznie ostatnimi czasy straciła na wartości, powadze.

 

Nie zgodzę się z Tobą. Ja znalazłem coś takiego:

 

Po roku 1989 żałobę narodową ogłaszano 9 razy:

 

# 18 lipca 1997 - dla uczczenia pamięci ofiar powodzi tysiąclecia (55 ofiar śmiertelnych).

# 12 - 14 września 2001 - w związku z zamachami na World Trade Center i Pentagon w Nowym Jorku i Waszyngtonie (2752 ofiary śmiertelne, w tym pięciu Polaków).

# 12 - 13 marca 2004 - dla uczczenia pamięci ofiar zamachu w Madrycie (191 ofiar śmiertelnych).

# 5 stycznia 2005 - dla uczczenia pamięci ofiar tsunami w Azji Południowo-Wschodniej (294 tysiące ofiar śmiertelnych)

# 3 - 8 kwietnia 2005 - po śmierci papieża Jana Pawła II.

# 14 lipca 2005 - opuszczenie flagi państwowej dla upamiętnienia ofiar zamachu w Londynie 7 lipca 2005 (52 ofiary śmiertelne, w tym trzy Polki)

# 29 stycznia - 1 lutego 2006 - dla uczczenia pamięci ofiar katastrofy budowlanej na Śląsku (65 ofiar śmiertelnych - wszystkie ofiary to Polacy).

# 23 - 25 listopada 2006 - dla uczczenia pamięci ofiar katastrofy górniczej w kopalni Halemba (23 ofiary śmiertelne - wszystkie ofiary to Polacy).

# 23 - 25 lipca 2007 - dla uczczenia pamięci ofiar katastrofy autokarowej we francuskim Vizille koło Grenoble (26 ofiar śmiertelnych - wszstkie ofiary to Polacy).

 

@pescar: Sądzę, że pomoc tak czy siak będzie miała miejsce, i do tego pewnie jeszcze pośmiertne oznaczenia. Zawody w Zakopcu się mają odbyć. To jest oficjalne stanowisko organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Prezydent postanowil ogłosić żałobe narodowa - to jest absurd dla mnie...

Mógłbyś umotywować? :>

 

proszę bardzo- jakiś czas temu zresztą przetoczyła sie ta dyskusja na forum przy okazji ostatniej żałoby narodowej..

-Absolutnie nie potrafię zrozumieć sposobu w jaki Prezydent używa tego instrumentu jaki posiada- publiczne skazywanie Polaków na umartwienie sie po wypadku gdzie 20 osób zginęło- to jakiś absurd

- żeby nie było nieporozumień -współczuje ofiarom i rodzinom- jednak potrafię oddać im szacunek bez publicznego biczowania i żałoby narodowej..

- nie mogę sie oprzeć wrażeniu ze żałoba narodowa to raczej środek politycznego zachowania mające na rzeczy budować role prezydenta jako aktywnego i empatycznego przywódcy państwa...

- żałoba narodowa ma być moim zdaniem- znakiem ze strony narodu- kiedy widać ze wywołało to poruszenie wśród ludzi i autentyczną współczucie i refleksje a nie decyzje jednego czlowieka na podstawie jego przypuszczeń i korzysci...

- nie chce sie odwoływać do populistycznych argumentów typu np . ze wiecej jednego dnia ginie ludzi na drogach - co zresztą jest prawdą- nie o to chodzi-

- chodzi o jakiś zdrowy dystans do tego co sie dzieje- co szczególnie ważne jest w przypadku takich decyzji jak żałoba narodowa- a nie zaby był to jakis środek politycznej kalkulacji....

Odnośnik do komentarza
Prezydent postanowil ogłosić żałobe narodowa - to jest absurd dla mnie...

 

Zgadzam się. To już jest lekkie przegięcie. Do 1997 roku włącznie żałobę ogłoszono w Polsce jedynie siedmiokrotnie. Od 1997, miało to miejsce już dziewięć razy! Nie popadajmy w paranoję, ta instytucja strasznie ostatnimi czasy straciła na wartości, powadze.

 

Nie zgodzę się z Tobą. Ja znalazłem coś takiego:

 

Po roku 1989 żałobę narodową ogłaszano 9 razy:

 

# 18 lipca 1997 - dla uczczenia pamięci ofiar powodzi tysiąclecia (55 ofiar śmiertelnych).

# 12 - 14 września 2001 - w związku z zamachami na World Trade Center i Pentagon w Nowym Jorku i Waszyngtonie (2752 ofiary śmiertelne, w tym pięciu Polaków).

# 12 - 13 marca 2004 - dla uczczenia pamięci ofiar zamachu w Madrycie (191 ofiar śmiertelnych).

# 5 stycznia 2005 - dla uczczenia pamięci ofiar tsunami w Azji Południowo-Wschodniej (294 tysiące ofiar śmiertelnych)

# 3 - 8 kwietnia 2005 - po śmierci papieża Jana Pawła II.

# 14 lipca 2005 - opuszczenie flagi państwowej dla upamiętnienia ofiar zamachu w Londynie 7 lipca 2005 (52 ofiary śmiertelne, w tym trzy Polki)

# 29 stycznia - 1 lutego 2006 - dla uczczenia pamięci ofiar katastrofy budowlanej na Śląsku (65 ofiar śmiertelnych - wszystkie ofiary to Polacy).

# 23 - 25 listopada 2006 - dla uczczenia pamięci ofiar katastrofy górniczej w kopalni Halemba (23 ofiary śmiertelne - wszystkie ofiary to Polacy).

# 23 - 25 lipca 2007 - dla uczczenia pamięci ofiar katastrofy autokarowej we francuskim Vizille koło Grenoble (26 ofiar śmiertelnych - wszstkie ofiary to Polacy).

 

Nie rozumiem za bardzo z czym niby się nie zgadzasz. Tak jak napisałem po 1997 roku (czyli 1998 i dalej) żałobę ogłoszono w naszym kraju już dziewięć razy. :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...