Skocz do zawartości

World Domination Tour


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profesor
Gratuluje fantastycznej wygranej:) Już się bałem, że drugą porażke w sezonie odniesiesz w najważniejszym meczu w swojej karierze :>

 

Trzecia. Wziąłem w kuper z Sevillą i z Nantes.

 

"Marca" robi sondaż wśród czytelników co do dalszych losów supertreneiro. Oczywiście niezobowiązujący :P

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Dzięki za wszystkie gratulacje, CMF :*

 

Święto w Jerez de la Frontera trwało nie zwyczajowy jeden dzień, lecz cały tydzień, ale w końcu nie codziennie wygrywa się Ligę Mistrzów. Gdy dodać do tego jeszcze 26.000.000 euro przychodu za wygrany finał i transmisje telewizyjne, łatwo zrozumieć, że prezes, działacze, księgowy, kibice i piłkarze mieli powody do radości.

 

Radość tę zmąciła wszakże moja wypowiedź w jednym z niezliczonych wywiadów, jakich udzieliłem w dniach po rzymskim triumfie. Zapytany o plany na następny rok, przyznałem szczerze, że nie wiem, czy znajdę w sobie motywację, by po tak wspaniałym sezonie, w którym wygraliśmy absolutnie wszystko, jeszcze raz gonić za sukcesami. Nie byłem przekonany, czy powtórka z sezonu 2033/2034 była w ogóle możliwa, a odejście w chwili, gdy jest się na absolutnym szczycie, miało w sobie niepowtarzalny urok. "W moim ostatnim meczu w klubie wygraliśmy Ligę Mistrzów" — musicie przyznać, że brzmi to wspaniale.

 

Najpierw wszakże należało do końca wywiązać się z obowiązków szkoleniowca Xerez Club Deportivo, czyli dokonać jakże radosnego podsumowania sezonu. Zaszyliśmy się więc z Ronaldinho w zacisznej knajpce na przedmieściach miasta, by ocenić postawę zawodników pierwszego zespołu oraz ich dublerów, w razie potrzeby dowoływanych z drużyny rezerw.

Odnośnik do komentarza

Ten Twój bliski kontakt z Ronaldinho zaczyna mnie zastanawiać :-k Często spotykacie się w romantycznych okolicznościach :keke:

 

Osobiście zagłosowałem, abyś przejął mocny klub. Nie kusi Cie możliwość poprowadzenia jakiegoś potentata? Choćby na sezon, póki nie zwolni się funkcja w Lechu.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Ten Twój bliski kontakt z Ronaldinho zaczyna mnie zastanawiać :-k Często spotykacie się w romantycznych okolicznościach :keke:

 

Osobiście zagłosowałem, abyś przejął mocny klub. Nie kusi Cie możliwość poprowadzenia jakiegoś potentata?

 

Hmmm, czy trzykrotny mistrz Hiszpanii i zwycięzca Ligi Mistrzów się nie łapie na to określenie?

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Bramkarze:

 

Paolo Bartolini (22, GK; Niemcy U-21: 2/0) [1-0-0, 7.00] — wielki talent, wszedł z ławki w jednym meczu ligowym i pokazał spore umiejętności.

 

Nathan James (25, GK; Walia: 7/0) [27-0-0, 7.22] — jeden z dwóch podstawowych bramkarzy Xerez, w tym sezonie pokazał w końcu, że nie jest gorszy od Marianiego.

 

Claudio Mariani (26, GK; Włochy: 9/0) [34-0-0, 7.18] — gdyby nie kontuzje, byłby być może jednym z najlepszych bramkarzy świata. Wielką formę osiągnął dopiero na wiosnę i zasłużenie wystąpił w najważniejszym meczu sezonu, broniąc w nim dwa rzuty karne.

 

Tomasz Stawowy (21, GK; Polska U-21: 12/0) [1-0-0, 7.00] — przyszły golkiper reprezentacji Polski, co do tego nie miałem najmniejszych wątpliwości. Jego talent rozwijał się niezwykle dynamicznie i w kolejce po niego ustawiały się najmocniejsze kluby Europy.

Odnośnik do komentarza
myślę, że łazii miał na myśli zespół o uznanej nazwie; sam zresztą zagłosowałem na opcję z mocnym klubem - może coś z Anglii?

 

Właśnie to miałem na myśli. Może jakiś zespół pokroju Lazio, Arsenal, FC Porto, itp. zakończył sezon w połowie stawki i ma vacat?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...