Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na meczu, atmosfera całkiem sympatyczna :)

Legia zgniotła Wisłę, nie licząc 2-3 sytuacji krakowian pod koniec pierwszej połowy na boisku była tylko jedna drużyna ;)

IMO do sprawdzenia w pierwszej drużynie Wolski i Łukasik. Pierwszy mieszał na skrzydle aż miło, a drugi wyglądał w środku pola jak profesor. Dla odmiany krytyka należy się Michałowi Żyro, który był zdecydowanie najsłabszy w Legii.

To na razie tyle, aby do piątku :D

Odnośnik do komentarza

Racja. Niestety ale Skorża powinien już dawno podać się do dymisji. Miał wystarczająco dużo czasu na to, aby się zrehabilitować. Sądzę, że zwolnienie p. Skorży jest kwestią czasu. Za jego kadencji Legia gra bardzo słaby futbol. Już zamiast tego Pana wolałbym p. Jacka Gmocha :D. On by nam wszystko rozrysował i Legia grała by ok :P. Co do transferów, to myślę, że przydałby nam się taki Sernas bądź Robak z Widzewa, gdyż Kucharczyk z Mezengą raczej nie są jakimiś super napastnikami, a Chinyama tylko chodzi po boisku, i 3/4 jego kariery to kontuzje. Mam nadzieję, że Legia pokaże się z dobrej strony w meczu z Arką.

 

@down: Co do Robaka to na 100% nie jestem przekonany, wydaje mi się że gdyby trafił do Legii, to jego kariera potoczyła by się tak samo jak B. Grzelaka, a przecież wszyscy wiemy, że Grzelak skończył na Syberii :D.

Sernas to moim zdaniem pewniak, bo w końcu byle kto nie strzeliłby Casillasowi bramki :).

Odnośnik do komentarza

Racja. Niestety ale Skorża powinien już dawno podać się do dymisji. Miał wystarczająco dużo czasu na to, aby się zrehabilitować. Sądzę, że zwolnienie p. Skorży jest kwestią czasu. Za jego kadencji Legia gra bardzo słaby futbol. Już zamiast tego Pana wolałbym p. Jacka Gmocha :D. On by nam wszystko rozrysował i Legia grała by ok :P. Co do transferów, to myślę, że przydałby nam się taki Sernas bądź Robak z Widzewa, gdyż Kucharczyk z Mezengą raczej nie są jakimiś super napastnikami, a Chinyama tylko chodzi po boisku, i 3/4 jego kariery to kontuzje. Mam nadzieję, że Legia pokaże się z dobrej strony w meczu z Arką.

 

A bierzcie sobie Robaka :) Šernas lepszy, a współpracować nie chcą za bardzo ;)

Odnośnik do komentarza

Mezenga.

 

Prawdziwą szansę dostanie w piątek. W meczu z Arką zagra w wyjściowym składzie.

Pozdrawiam, Maciek Skorża ;)

 

Strzelił dwie ważne bramki, ale generalnie jak całej drużynie nie szło to dziwne, że jemu miało iść. Jakoś nie wierzę w te spekulacje prasowe na temat skrócenia wypożyczeń i ich wcześniejszego powrotu do swoich klubów. Skorża sam mówił, że zima to dobry czas na dalsze wdrażanie ich w polskie ligowe realia...

Na wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia tym bardziej nie wierzę.

Odnośnik do komentarza

Skorża ma jakąś rodzinę w Japonii? :witaj::co:

 

Podopieczni "Skorżinho" zagrali chyba najgorszy mecz w tej rundzie... ale wygrali. :| Jeśli ktoś chce zobaczyć taktyczne dno to zapraszam na pokazy vel szopki made by Maciuś.

Ten mecz pokazał, że Legia nie ma przygotowanych jakichkolwiek schematów gry (oprócz stałych fragmentów). Kopnij byle dalej tą piłkę!!!

 

Na koniec jedyne pocieszenie: wpadły 3 punkty, więc może nie spadniemy... :good:

Odnośnik do komentarza

Trudno żeby Legia grała jakoś fantastycznie skoro Iwański i Vrdoljak grali chyba na niewidoczności ;) Jak mnie wkurwiają akcje typu 6 zawodników drużyny atakującej w linii z obrońcami potem 40 metrowa dziura i def pomocnik. To już trener jest potrzebny żeby grać zgodnie z piłkarskim abecadłem??Skorży trzeba oddać to że pomimo tego piachu drużyna zdobywa punkty i ma kontakt z czołówką.

Stałe fragmenty działają schematy rozegrania też zadziałają. Dobrze że z tym szrotem jest 4 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Młoda Legia zagra w Burkina Faso

 

W dniach 1-10 grudnia Młoda Legia weźmie udział w turnieju w Afryce! Młody zespół ze stolicy został zaproszony na międzynarodowy turniej U-20 z okazji 50. rocznicy Niepodległości Burkina Faso. Oprócz legionistów, do Afryki przyjeżdża AS Saint-Etienne (Francja), America Mineiro Belo Horizonte (Brazylia), reprezentacje Kamerunu, Kongo, Egiptu, Ghany i Burkina Faso.

 

Drużyny już zostały podzielone na dwie grupy, w których będą rywalizowały o awans do finału. Spotkanie finałowe zaplanowano na 10 grudnia, na godzinę 15 miejscowego czasu. Odbędzie się ono na Omnisports Stadium w Bobo-Dioulasso.

 

Grupa A: Burkina Faso, AS Saint-Etienne, Kamerun, Legia Warszawa

Grupa B: Ghana, Egipt, America Mineiro, Kongo

 

 

http://legionisci.com/news/40428_Mloda_Legia_zagra_w_Burkina_Faso.html

 

Świetna wiadomość :) Oprócz tego turnieju zawodnicy Młodej Legii zagrają w Viareggio Cup 2011, także będzie okazja do załapania międzynarodowego doświadczenia.

 

P.S. Swoją drogą ciekawe, czemu wybrali Legię... :-k

Odnośnik do komentarza

Podobno Ouattara chce odkupić swoje winy...

 

 

Jutro gramy bez Manu. Iwański ma zagrać na środku, a na skrzydłach? Radovic i Szłachowski? Rybus niby już zdrowy, ale chyba nie zagra od początku. Ale z drugiej strony Szałach gra słabiutko. Mam nadzieję, że wybór następcy będzie słuszny. W bramce znowu Skaba, ciekawe jak zagra, bo broniąc w Bytomiu spisywał się bardzo dobrze. Łatwo nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Młoda Legia - Młoda Polonia Bytom 5:1 (1:1)

gole: Mezenga 17', Cabral 62', Starek 74', Efir 78', 79' - Zaczyński 5'

 

 

Legia: Jakub Szumski, Wojciech Lisowski (85' Mateusz Lisiecki), Artur Jędrzejczyk, Jakub Wawrzyniak, Michał Żyro, Kamil Majkowski (45'Matesuz Pogonowski), Dawid Duda, Michał Kopczyński(85' Bartosz Widejko), Rafał Wolski (69' Kacper Starek) , Mateusz Rosłoń ( 45' Alejandro Cabral), Bruno Mezenga (45'Michał Efir)

 

Polonia: Michał Misiewicz, Adrian Chomiuk, Tomasz Harmata, Karol Tomczyk (60' Ariel Dzionsko), Wojciech Franiel, Daniel Pietrycha, Kamil Zalewski (64' Robert Królikowski), Tomasz Pogoda, Mateusz Zaczyński (76' Robert Konieczny), Łukasz Wawrzyniak, Robert Wojsyk

 

 

źródło: legia.com

 

Po niezbyt udanym ostatnim spotkaniu z Arką (porażka 2:3) dzisiaj młodzi legioniści rozgromili Polonię Bytom. Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy coraz bliżej. :winner:

Szkoda, że dorosła Legia nie osiąga takich wyników...

 

1. Legia Warszawa (ME) 16 37 12 1 3 40-13

2. Zagłębie Lubin (ME) 15 30 9 3 3 24-13

3. Wisła Kraków (ME) 15 28 9 1 5 30-16

 

Skrót meczu:

http://legia.com/www/index.php?akt=19212

 

Różnica klas aż nadto widoczna... Gdyby nie kapitalne interwencje Misiewicza, to Polonia wracała by do domu z dwucyfrowym wynikiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...