Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Może ja się nie znam na piłce, ale żal trochę ostatnio patrzeć na te ich wyczyny na boisku. O wynikach nie mówię, bo te znają wszyscy, ale oni po prostu słabo grają. Mecz z Polonią - słaby, mecz z Odrą - słaby, mecz z Jagielonią - słaby, mecz ze Stalą - słaby, mecz z Górnikiem - słaby. ANi jednego dobrego występu. Mają co najwyżej po 10-20 dobrych minut. Trochę nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza

Czy te grajki będą mnie co tydzień tak wkurwiać?

Na plus: piękny gol Jarzy, pierwsza połowa Gizy świetna, pewny Choto, Chinyama podawał a nawet grał z klepy :o

Na minus: idiotyczne zachowanie Astiza, zmiany Jasia

Na ogromny minus: Paluchowski. Ten koleś nie potrafi przyjąć piłki, świetnie przeszkadzał i zatrzymywał nieliczne kontry w drugiej połowie. Wiecznie młody prawie 22-letni napastnik zupełnie nie nadaje się do Legii.

Odnośnik do komentarza
Czy te grajki będą mnie co tydzień tak wkurwiać?

Na plus: piękny gol Jarzy, pierwsza połowa Gizy świetna, pewny Choto, Chinyama podawał a nawet grał z klepy :o

A Radovic nie grał? :>

Dla mnie najlepszy na boisku w pierwszej połowie do spółki z Gizą. Uważam, że Rado zbyt szybko opuścił plac (oczywiście jeśli nie było tam żadnego urazu), bo miał dziś dzień i niemały zapał do gry. Chini dziś wyraźnie nakręcony na grę z kolegami, momentami aż za bardzo zespołowo chciał grać, ale to pewnie jednomeczowy wyskok. :-k

 

Astiz tego kopa dał praktycznie w rozpędzie, podniósł za wysoko nogę, piłka poleciała w inną stronę i już nie miał jak zatrzymać ciosu. Nie bronię go, żółta kartka zasłużona, w następstwie niestety czerwona. Do tego po tym faulu gol rywali z rzutu wolnego. Nie wiem czy Skaba nie przesadził z murem, bo piłka przeleciała obok skrajnego lewego w murze (Rzeźniczak?). Wydaje się, że troszkę za bardzo odsłonili prawą stronę bramki :-k

 

Zostają nam dwa fronty, te najważniejsze...

Odnośnik do komentarza

ostatni mecz był dosyć dobry. dopóki Astiz nie zaczął bawić się w karatekę to Legia kontrolowała grę. tylko Jarzębowski chyba nie mógł się przestawić i podawał do swoich dawnych kolegów z GKS. poza tym Urban przeprowadzając zmiany w przerwie miał świadomość, że prowadzi i raczej nie mógł się domyślać, że Astiz spróbuje kogoś kopnąć w głowę. no i po zmianie wszedł faktycznie beznadziejny Paluchowski i Majkowski, który prawie nic nie robił na prawym skrzydle.

Odnośnik do komentarza
Oczywiście KkAamillo ,dalej zapewne twierdzi,że Legia gra dobrze i nie ma się co czepiać,kibice wręcz powinni być dumni z ostatnich 4 meczy

Widzę, że userom takim jak ty trzeba jedno i to samo powtarzać tysionc razy. Zrozumienie słowa pisanego po prostu cię przerasta.

Wczorajszy mecz należało wygrać, ale gra do czasu osłabienia wyglądała nieźle. Szczególnie w pierwszej części momentami grali szybko i łatwo stwarzali sytuacje podbramkowe. Jestem cierpliwy, bo nadal twierdzę, że w tym sezonie nie mamy kadry na walkę o mistrzostwo Polski. Sztab mierzy wysoko, bo Legia zawsze musi mierzyć w mistrza, ale sami zdają sobie sprawę jak to wygląda. Zawalone dwa okienka transferowe i takie są efekty.

 

Btw, jeśli nie potrafisz poprawnie przepisać nick to po prostu użyj znanej na całym świecie metody kopiuj/wklej.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czym Wy się tak przejmujecie, choć na Legialive jest jeszcze zabawniej ("najgorszy sezon w historii Legii"). Żaden rozsądny trener zespołu z czołówki nie traktuje poważnie PE, Lech stanął na głowie, żeby odpaść, Legia ewidentnie też sobie ten ćwierćfinał odpuściła, bo gra o PP i mistrzostwo. Trzeba mieć priorytety i chwała Urbanowi za to, że je ma.

Odnośnik do komentarza
Co chcesz, chłopaki widocznie też protestują przeciw polityce ITI :kekeke: .

Ale przeciwko pensjom to już pewnie nie, co?

 

ostatni mecz był dosyć dobry.
(...) gra do czasu osłabienia wyglądała nieźle.

Sorki chłopaki, ale my tu o sekcji piłki nożnej gadamy. Ostatni dobry mecz to my chyba ze Śląskiem zagraliśmy jesienią.

 

Jestem cierpliwy, bo nadal twierdzę, że w tym sezonie nie mamy kadry na walkę o mistrzostwo Polski. Sztab mierzy wysoko, bo Legia zawsze musi mierzyć w mistrza, ale sami zdają sobie sprawę jak to wygląda. Zawalone dwa okienka transferowe i takie są efekty.

Kadra jest, bo Ci sami zawodnicy potrafią grać niezły futbol, a do mistrzostwa Polski to nie trzeba Liverpoolu pokonać. Nie miałbym pretensji gdyby przegrywali, ale przy tym coś grali, albo choćby gryźli murawę. Tymczasem poziom jest żenujący, a większe zaangażowanie prezentuje babka nakładająca hot-dogi. Kontuzje i osłabienie drużyny to rzecz oczywista, ale chyba mamy największy problem z oceną umiejętności zawodników i ich motywacją do gry. Tito, Descarga, Rocki, Ekwueme, Arru, Augustyn - kiedy któryś zagrał dobry mecz? I ile ich było? Żenada. Z drugiej strony Grosicki, Wysocki i Smoliński grają na wypożyczeniach, choć przewyższają poprzednio wymienionych co najmniej dwukrotnie liczbą przyzwoitych występów w Legii. Czegoś tu nie kumam.

Odnośnik do komentarza

Przecież Tito mieli sprzedać, ale złapał kontuzję. Arru oddany, Augustyn na wypożyczeniu, Descarga wczoraj zagrał dobrze, z Ekwueme nie wiem co się dzieje, a Rocki to typowa zapchajdziura i człowiek, który robi dobrą atmosferę w szatni. Grosik faktycznie się podniósł, Smoliński gra słabo, a Wysocki chyba kontuzjowany. No i nie wiem czy oglądałeś mecz, ale w pierwszej połowie Legia kontrolowała sytuację, a potem dostała czerwoną kartkę i gola w jednym momencie, według Ciebie to nie ma znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Przecież Tito mieli sprzedać, ale złapał kontuzję. Arru oddany, Augustyn na wypożyczeniu, Descarga wczoraj zagrał dobrze, z Ekwueme nie wiem co się dzieje, a Rocki to typowa zapchajdziura i człowiek, który robi dobrą atmosferę w szatni. Grosik faktycznie się podniósł, Smoliński gra słabo, a Wysocki chyba kontuzjowany. No i nie wiem czy oglądałeś mecz, ale w pierwszej połowie Legia kontrolowała sytuację, a potem dostała czerwoną kartkę i gola w jednym momencie, według Ciebie to nie ma znaczenia?

Ekwueme ma chyba jakąś kontuzję, Wysocki jest na loanie w Piaście Gliwice również Smoliński jest na loanie w Łodzi i gra dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Arka 0-1 Legia

Chinyama

Dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu. W drugiej było gorzej, ale udało się utrzymać wynik. Moim zdaniem najsłabiej zagrał Giza, który jest kompletnie bez formy. Podobała mi się gra Rzeźniczaka i jego wejścia prawą stroną. Zostajemy liderem przynajmniej do końca meczu Lecha z Wisłą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...