Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

skoro w kadrze są Jarzębowski i Borysiuk, a w razie czego Ekwueme, to czwarty defensywny pomocnik nie jest potrzebny.

Piąty, czwartym jest Koziara.

 

Testowany w Legii Clemence Matawu dogadał się podobno z Podbeskidziem i jest duża szansa, że tam spędzi wiosnę. Możliwe, że i Mwajali poszuka innego pracodawcy w naszym kraju. :]

 

Co do Nikity to troszkę się dziwię. Jego estoński klub zapewne nie żądałby zbyt wygórowanej ceny za jego wypożyczenie, a tylko to wchodziło w grę. Chyba tylko w Legii potrafią ocenić przydatność zawodnika po dwóch treningach :/

Odnośnik do komentarza
A Koziara nie jest nieco bardziej ofensywnie grającym środkowym pomocnikiem? :>

W ML grał jako defensywny środkowy pomocnik.

 

Legia.com: Czy myślisz, że trener Jan Urban chce sprawdzić Twoje umiejętności licząc się z tym, że klub może opuścić właśnie Roger?

 

Patryk Koziara: Trudno powiedzieć. Do pierwszej drużyny dołączyłem jako defensywny pomocnik i raczej takie zadania będą mi stawiane na boisku. Raczej moim rywalem może być Ariel Borysiuk a nie Roger.

 

Ale...

 

Legia.com: W Młodej Legii pełnisz rolę pomocnika.

 

Patryk Koziara: Gram na pozycji defensywnego środkowego pomocnika. W odbiorze nie jestem zły ale bardzo lubię rozgrywać piłkę. Czyli bardziej mi odpowiada pozycja jaką w Legii obecnie obsadzają Roger i Iwański.

 

Więc tak pół na pół :-k

 

No i jeszcze info o knt Choto.

Dickson Choto nie zagra w piątkowym meczu z Polonią Warszawa. Taką informację przekazał nam doktor Stanisław Machowski.

 

- Piłkarz z Zimbabwe ma uszkodzony mięsień czworogłowy. Jego kontuzja wymaga 10-dniowej rehabilitacji. Niestety uraz naszego zawodnika wyklucza go z udziału w derbach Warszawy ? powiedział legia.com legijny lekarz.

To, że nie zagra z Polonia było wiadomo, ale można odetchnąć, że to "tylko" 10 dni.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po raz pierwszy od dawna obejrzałem mecz naszej rodzimej OE, ale to co ujrzałem po prostu mnie przeraziło. Derbowy mecz w Warszawie to była bezładna kopanina rodem z boisk szkolnych. Tak graliśmy przecież na boisku w podstawówce, gdzie panowała zasada "kupą, Panowie, kupą za piłką". Poziom meczu był żenujący i ciężką traumą jest fakt, że oba zespoły walcza o tytuł mistrza. Żenada, jednym słowem.

Odnośnik do komentarza

Zanosi się, że z Odrą zagramy bez Muchy, Choto, Szali i Chinyamy :| Jeśli dodamy do tego najgorsze spotkanie w sezonie ;) jakie regularnie rozgrywamy z Odrą to nie zanosi się na gładką wygraną :-k

Trochę się obawiam o obsadę bramki. Większe szanse na występ ma Skaba, ale oby nie skończyło się to małym_koszmarem_0:4_do_przerwy_Dolhą :roll:

 

Zarząd KP Legia Warszawa chce gorąco podziękować Panu Wojciechowi Wiśniewskiemu z SKLW. Zaniepokojony faktem, że stadion Legii jest placem budowy Pan Wiśniewski złożył obywatelski donos do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Miasta stołecznego Warszawy w sprawie zagrożenia życia i zdrowia kibiców z powodu braku dróg ewakuacyjnych.

 

Drogi ewakuacyjne są gotowe od wtorku i były już kontrolowane przez odpowiednie służby. Dzięki obywatelskiej postawie i donosowi Pana Wiśniewskiego do BBiZK mieliśmy kolejne kontrole, które potwierdziły jakość wykonanej przez nas pracy. Klub trzyma się litery prawa, dokłada należytej staranności, więc mecz odbędzie się z udziałem kibiców, co być może nie wszystkim przypadnie do gustu.

 

Takie są jednak fakty, podobnie jak działanie w „Służbie Narodu”, którego podjął się swoim obywatelskim donosem Pan Wiśniewski. Spodziewamy się po Panu zachowania podobnie aktywnej postawy w przypadku innych domniemanych lub rzeczywistych naruszeń regulaminu i prawa na terenie naszego stadionu.

 

Panie Wojciechu, dziękujemy za czujność i życzymy owocnej współpracy!

 

 

Zarząd KP Legia Warszawa SSA

Jeśli to prawda to... :picard:

Odnośnik do komentarza
Za czerwoną kartkę, otrzymaną za uderzenie łokciem polonisty Daniela Mąki w trakcie derbów stolicy, Wojciech Szala został przez Komisję Ligi PZPN odsunięty od gry w dwóch meczach.

 

http://wiadomosci.onet.pl/1928947,14,1,1,,item.html

 

Trudno powiedzieć, żeby sobie nie zasłużył.

 

"Żadnego donosu nie złożyłem. W dniu dzisiejszym udzieliłem pełnomocnictwa mecenasowi Andrzejowi Pleszkunowi i Filipowi Jańczukowi w sprawie o zniesławienie. W tym tygodniu Stowarzyszenie wysłało wniosek do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w sprawie ustanowienia SKLW stroną jako podmiot społeczny w sprawie organizowania imprez masowych na stadionie przy Łazienkowskiej. Nie prosiliśmy o żadną kontrolę, bo w tej sprawie jeszcze nie jesteśmy stroną".

 

http://www.legialive.pl/news/29490_Klub_dz...niewskiemu.html

 

Nie widzę szansy na zakończenie tego konfliktu, tbh.

Odnośnik do komentarza
Zanosi się, że z Odrą zagramy bez Muchy, Choto, Szali i Chinyamy :| Jeśli dodamy do tego najgorsze spotkanie w sezonie ;) jakie regularnie rozgrywamy z Odrą to nie zanosi się na gładką wygraną :-k

Trochę się obawiam o obsadę bramki. Większe szanse na występ ma Skaba, ale oby nie skończyło się to małym_koszmarem_0:4_do_przerwy_Dolhą :roll:

Z Odrą to by, w takiej formie jaką prezentujemy, wygrała nawet ekipa zjazdowa z de Raphem w ataku ;) dla mnie każdy wynik niższy niż porażka 0:3 będzie sukcesem :D jeszcze bez Stachowiaka to w ogóle będzie żal patrzeć. No chyba, że Bensz zagra mecz życia :-k

Odnośnik do komentarza
Zanosi się, że z Odrą zagramy bez Muchy, Choto, Szali i Chinyamy :| Jeśli dodamy do tego najgorsze spotkanie w sezonie ;) jakie regularnie rozgrywamy z Odrą to nie zanosi się na gładką wygraną :-k

Trochę się obawiam o obsadę bramki. Większe szanse na występ ma Skaba, ale oby nie skończyło się to małym_koszmarem_0:4_do_przerwy_Dolhą :roll:

Z Odrą to by, w takiej formie jaką prezentujemy, wygrała nawet ekipa zjazdowa z de Raphem w ataku ;) dla mnie każdy wynik niższy niż porażka 0:3 będzie sukcesem :D jeszcze bez Stachowiaka to w ogóle będzie żal patrzeć. No chyba, że Bensz zagra mecz życia :-k

 

To patrząc na kadrę i dyspozycję Legii w meczu z Polonią zapowiada nam się ciekawy mecz :| Ja osobiście liczę na Piotrka Gizę, ale za nim ciężko trafić.

Odnośnik do komentarza

Mówiłem, że wynik niższy niż 0:3 będzie sukcesem? :] Jesteśmy na dnie. Notujemy najgorszy początek rundy w historii. Cud, że to skończyło się tylko 4:0 a nie więcej, bo w każdej formacji poza bramkarzem graliśmy jak patałachy... nie, nie graliśmy tego nawet grą nie można nazwać...

Odnośnik do komentarza

Ja niestety nie miałem dziś czasu ani możliwosci obejrzenia meczu a jestem ciekaw, jak spisała się dwaj nowi zawodnicy w składzie. Jak zagrał Skaba i Paluchowski. Co do tego pierwszego ciekaw jestem opini Icona, zrobił postęp chłopak od czasów gry w Odrze czy raczej nie miał dziś za wiele roboty?

Odnośnik do komentarza
Ja niestety nie miałem dziś czasu ani możliwosci obejrzenia meczu a jestem ciekaw, jak spisała się dwaj nowi zawodnicy w składzie. Jak zagrał Skaba i Paluchowski. Co do tego pierwszego ciekaw jestem opini Icona, zrobił postęp chłopak od czasów gry w Odrze czy raczej nie miał dziś za wiele roboty?

Odra nie oddała ani jednego strzału w kierunku bramki. Był jeden strzał niecelny po którym Skaba interweniował i wybił piłkę na róg ale interweniować nie musiał bo przeleciałaby ona dobre 3-4 metry od słupka. Miał kilka dobrych wejść na przedpole, uprzedził raz Wosia i ze dwa razy Korzyma. Trudno ocenić jego występ bo Odra nie dała mu możliwości pokazania się. Ten śmieszny komentator go tam niby chwalił ale moim zdaniem nie było za co. On musiałby zagrać w meczu z drużyną, która będzie oddawać strzały na bramkę to wtedy można by ocenić jego wartość i to czy zrobił jakieś postępy. A co do Paluchowskiego to imho zagrał słabo. Defensywa Odry pozwalała mu na dużo a on nie potrafił tego wykorzystać. Dużo lepiej zagrał młody Rybus.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...