Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny panie i władco. A mości pan nie mógł mi tego na pw napisać, tylko musiał robić to w temacie Legia Warszawa i przy tym zaśmiecać forum i pokazywać po raz kolejny swoją wyższość nad zwykłymi szarymi userami?

 

Owszem mam coś więcej do powiedzenia. Szk, dopóki właścicielem klubu jest ten kto jest, i dopóki do zarządzania klubem zatrudnia takich ludzi jakich zatrudnia, o sukcesach należy zapomnieć. Nie rozumiem ludzi którzy dalej ślepo wierzą w to, że Trzeciakowi, Miklasowi i Walterowi zależy na Legii.

Oświeć więc łaskawie tych nierozumnych i wyjaśnij o co chodzi Walterowi&Miklasowi&Trzeciakowi?

Odnośnik do komentarza

Wywiad z Urbanem:

Dlaczego Legia przegrała ostatnio w Bytomiu i Bełchatowie?

 

- Kiedy gramy u siebie, mamy piłkę, stwarzamy sytuacje, strzelamy gole. Na wyjazdach trzeba więcej biegać, walczyć i nie ma kto odbierać piłki. Kto to ma robić? Radovic? Chinyama...? Z tego wynika mała liczba sytuacji w Bytomiu i Bełchatowie - mówi trener Legii Jan Urban

 

Fatalnie grają Roger i Chinyama.

 

- Wiem. I chętnie bym ich wymienił, ale na kogo? Za Rogera mógłby zagrać Piotrek Giza. Potrafi, jest dobrym piłkarzem. Ale prasa i kibice zniszczyli go. Jest zaszczuty, nie może się odnaleźć, nie nadaje do gry. Roger i Chinyama to niezwykle ważne ogniwa Legii, ale grają od stycznia i mają prawo do zmęczenia. Mieli tylko dwa tygodnie urlopów! Jeden był latem na Euro, drugi podróżował z kadrą Zimbabwe. Ale Chinyama spełnia oczekiwania. To piłkarz na 15 goli w sezonie. Po 13 kolejkach ma ich siedem. Roger nigdy za dużo bramek nie strzelał, ale faktycznie do ideału formy jest daleko. Niestety, obaj są - albo byli - niezastąpieni. Ich zmęczenie odbija się na drużynie. Postawiłbym na Bartka Grzelaka, ale on potrafi dobrze zagrać tylko od czasu do czasu. Sprężył się na Wisłę, ale z Lechią było już słabo. Strzela trzy gole na sezon.

 

To po co sprowadzaliście Mikela Arruabarrenę?

 

- Miał wzmocnić rywalizację w ataku. Nie wzmocnił, gra w Młodej Ekstraklasie.

 

Chciał pan w ogóle tych Hiszpanów: Titę, Arruabarrenę i Descargę? Uzgadniał z panem te transfery dyrektor sportowy Mirosław Trzeciak?

 

- Za dużo chce pan wiedzieć i namieszać w Legii. To wewnętrzna sprawa klubu. Ale zna mnie pan i czy uważa, że takich graczy jak Arruabarrena czy Tito brałbym jako podstawowych piłkarzy? Przecież pierwszy to rezerwowy w II lidze hiszpańskiej, drugi grał w rezerwach Espanyolu. Tylko Descargę brałem do pierwszej jedenastki, ale ma chłopak pecha. Jest kontuzjowany. A i tak to tylko boczny obrońca, bramek by nie strzelał.

 

Zimą poprosi pan szefów klubu o nowych zawodników?

 

- Nie. Nie jestem zwolennikiem transferów w środku sezonu. Siłą ma być zrozumienie i bardzo długie granie ze sobą. Z czego wrynikają sukcesy Wisły w ostatnich latach? Z braku kadrowych rewolucji, stabilności.

Całość tutaj

 

Zaraz, zaraz chyba przerwa zimowa trwa prawie 3 miesiące, letnia nieraz tylko niecały miesiąc. Efekty desperackich, letnich ruchów transferowych widać gołym okiem. Rozumiem, że chłop jest sfrustrowany sytuacją w klubie ale takie teksty normalnie rozwalają. Do tego chore układy, jazdy z ITI.

Współczuję takiego syfu w klubie.

Odnośnik do komentarza

Jak już o czymś piszesz, to mógłbyś bardziej rzetelnie, bo z tego co napisałeś można wnioskować, że sprawa Starucha i powrotu dopingu są ze sobą powiązane. Tymczasem:

1. Staruchowi została umożona sprawa o zakaz stadionowy w Sądzie Okręgowym. Wyrok jest prawomocny. Oznacza to, że zakaz nałożony przez klub (przed jakimkolwiek wyrokiem sądu) ponad rok temu jest nieważny. Staruch złożył wniosek o cofnięcie tegoż zakazu. Klub na rozpatrzenie wniosku ma ponoć 2 tygodnie...

2. Powrót dopingu jest na jeden mecz, wiadomo dlaczego.

Odnośnik do komentarza

Za legialive.pl

 

Obrońca Legii, Jakub Wawrzyniak jest obserwowany przez Juventus Turyn - informuje włoski dziennik Leggo. Według Leggo, trener "Starej Damy" Claudio Ranieri zalecił obserwowanie grającego na lewym skrzydle Wawrzyniaka. Występujący w Lidze Mistrzów klub chciałby pozyskać reprezentanta Polski już w styczniu. Kontrakt "Wawrzyna" z Legią wygasa w czerwcu 2011 roku. Włoski dziennik wycenia naszego obrońcę na 8 milionów euro, a jego roczne zarobki na niespełna 4 miliony.

 

To, że go Juve obserwuje to jeszcze byłbym jakoś w stanie uwierzyć ale te dane finansowe rzucają na kolana :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Hahaha padłem :rotfl:. Szczególnie ten fragment:

Wawrzyniak può arrivare già a gennaio, la sua valutazione sfiora gli otto milioni: oltre alla Juventus, si interessano a lui il Blackburn ed i migliori club tedeschi, compreso il Bayern.

To szykuje się ostra walka o czołowego europejskiego obrońcę. Podobno Sir Alex obserwuje uważnie rozwój sytuacji, a i Guardiola widziałby go chętnie w swojej drużynie i liczyć się z pieniędzmi nie zamierza :lol:

Odnośnik do komentarza
Hahaha padłem :rotfl:. Szczególnie ten fragment:
Wawrzyniak può arrivare già a gennaio, la sua valutazione sfiora gli otto milioni: oltre alla Juventus, si interessano a lui il Blackburn ed i migliori club tedeschi, compreso il Bayern.

To szykuje się ostra walka o czołowego europejskiego obrońcę. Podobno Sir Alex obserwuje uważnie rozwój sytuacji, a i Guardiola widziałby go chętnie w swojej drużynie i liczyć się z pieniędzmi nie zamierza :lol:

 

Wrzucasz jakiś cytat w obcym języku to przetłumacz :/. Strasznie to jest irytujące. Brak tłumaczenia cytatów angielskich jeszcze jakoś zdzierżę bo praktycznie każdy w lepszym lub gorszym stopniu ten język zna, jednak i tak wypadałoby przetłumaczyc przynajmniej sens danego cytatu. Ale jak wrzucasz cos w języku który zna raptem pare procent polaków to z łaski swojej, przetłumacz. Poza "Wawrzyniak, Juventus, Blackburn, Bayern" nie zrozumiałem z tego fragmentu nic :/

Odnośnik do komentarza
Kto tam siedzi w tych redakcjach

OT: Spece od marketingu. Chodzi o klikalność a nie o to żeby podać wiadomość. Ostatnio mam wrażenie, ze wp.pl i onet.pl robią jakiś turniej na najbardziej debilny nagłówek na jaki się skuszą internauci ("Snajper z polskim nazwiskiem podbija Premiership" - tytuł z wp.pl o Anelce)

Odnośnik do komentarza
Kto tam siedzi w tych redakcjach

OT: Spece od marketingu. Chodzi o klikalność a nie o to żeby podać wiadomość. Ostatnio mam wrażenie, ze wp.pl i onet.pl robią jakiś turniej na najbardziej debilny nagłówek na jaki się skuszą internauci ("Snajper z polskim nazwiskiem podbija Premiership" - tytuł z wp.pl o Anelce)

do pełni szczęścia brakuje mi tylko opinii legendarnego bramkarza :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...