Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

czemu? bo grają głównie rezerwowi (chociaż Legia wystawiła wczoraj najlepszych zdrowych), a w meczu można dokonać nawet 6 zmian... milion złotych? dobrze, że Legia ma bardzo korzystną umowę na dzierżawę stadionu, to przynajmniej nie grozi jej dokładanie do tych rozgrywek.

za to bilety na poważnie - nawet 115 złotych :|

w drugiej połowie Legia była zdecydowanie lepsza, choć po pierwszej części gry nic nie zapowiadało takiego wyniku. przy okazji kilku osobom wytłumaczyłem kto to m.in. Ciarkowski czy Makowski. policja w końcu poszła po rozum do głowy i obstawiła ten bar po drodze, tym razem niczym nie dostałem :]

Odnośnik do komentarza
Skoro Chinyama jest beznadziejny to podaj mi lepszego napastnika w Legii........

 

No tak, fakt że nie ma w Legii lepszego napastnika to jest rewelacyjny argument potwierdzający to że Chinyama nie jest beznadziejnym napastnikiem... Nie bądź śmieszny.

 

Chinyama naprawdę dobrze co potrafi to przyjęcie piłki z rywalem na plecach i ogółem gra tyłem do bramki.

A propos tego Pucharu to nie jest śmieszny? kto się nim interesuje? Z resztą kolega zza miedzy już wytłumaczył

 

Powiedz mi, tylko szczerze, ile spotkań Legii widziałeś w tym sezonie? Bo mi przyjęcie piłki przez Chinyamę z rywalem na plecach kojarzy się tylko i wyłącznie z odskoczeniem piłki na kilka metrów i spokojnym przejęciem jej przez obrońców rywala.

Odnośnik do komentarza
Powiedz mi, tylko szczerze, ile spotkań Legii widziałeś w tym sezonie? Bo mi przyjęcie piłki przez Chinyamę z rywalem na plecach kojarzy się tylko i wyłącznie z odskoczeniem piłki na kilka metrów i spokojnym przejęciem jej przez obrońców rywala.

No dobra trochę się zagalopowałem albo pamiętam tylko te dobre przyjęcia, ale na nogach się Tejksiur dobrze trzyma :P

Odnośnik do komentarza

Piękny mecz na Łazienkowskiej, dawno nie przeżyłem tak wielkich emocji. Dobra gra z naszej strony ale momentami gdy graliśmy niedokładnie albo głupio traciliśmy piłkę to myślałem że mnie krew zaleje. Świetny Grzelak który zagrał chyba mecz życia :P, genialny Jano Mucha, bd. duet Choto&Astiz. Ogólnie duży pozytyw. Słabo wypadli tylko Chinyama który tradycyjnie chciał sam ograć wszystkich i wbiec z piłką do bramki oraz Rzeźniczak który ostatnie 20 minut oddychał już rękawkami i co chwila nie nadążał za Diazem.

 

Po meczu przed Krytą była jakaś niewielka awantura z ochroną ale wszystko w miarę szybko rozeszło się po kościach.

Odnośnik do komentarza

Legia 2-1 Wisła

34' Brożek

39' Grzelak

67' Chinyama

 

Bardzo emocjonujące spotkanie. Wiele sytucji podbramkowych, szybkich akcji. Widowisko godne tego prestiżu i zdecydowane oderwanie od tej skorumpowanej szarzyzny :roll:

Podtrzymaliśmy świetną passę w meczach z Wisła w tym roku i oby to zwycięstwo dało nam dodatkowego kopa na końcówkę rundy jesiennej.

Świetne spotkanie Janka Muchy. Kolejny bramkarz, który pod opieką Dowhania świetnie się prezentuje :) Wybronił dwie, trzy setki i zdecydowanie MoM :respekt:

Do tego bardzo dobre zawody Grzelaka, którego momentami zupełnie nie poznawałem :-k Walczył jak lew o każdą piłkę, popisywał się sztuczkami technicznymi, wywodził w pole obrońców rywali - nawet parami, niespotykane :-k

Mieliśmy momentami dużą przewagę, ale nie potrafiliśmy wykończyć akcji. A to Chinyama podał z karata w ręce Pawełka, a to Roger z 10m podał po ziemi w ręce Pawełka zamiast huknąć pod poprzeczkę. Ważne zwycięstwo w niezłym stylu.

Odnośnik do komentarza
Warto też wspomnieć, że był doping :) Szkoda tylko, że po po ostatnim gwizdku :]

 

Warto też odnotować, że przez cały mecz w sytuacji gdy Żyleta skandowała "ITI spierdalaj" ze strony Krytej leciały gwizdy. A doping w trakcie meczu był ale tylko sporadyczny. Były niewielkie zrywy po dobrych akcjach.

no nie sadziles chyba, ze kryta zacznie bic brawo :lol:

Odnośnik do komentarza
http://www.tvn24.pl/0,1569730,0,1,iti-zgar...,wiadomosc.html

 

ITI przejęło CWKS - jest szansa na powrót do tradycyjnego herbu Legii, jak rozumiem.

 

 

Przegięcie pały moim zdaniem. Cios poniżej pasa.

 

Kibice Legii chcieli sobie pokibicować w normalnych warunkach, zaczęli robić oprawy i prowadzić doping na meczach CWKSu po czym... ajtiaj wykupiło CWKS i pewnie na jego meczach również wszystko zniszczy - tak jak na ekstraklasowej Legii.

 

Rozumiem że celem Waltera jest doszczętne zniszczenie ruchu kibicowskiego w Warszawie ale co mu to przeszkadza że ktoś się dobrze bawi na meczach 15 ligi? Żenada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...