Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Necid był kozakem w jakims starym FM, chyba 08, tyle kojarze. Mysle ze na Legie moze starczyc.

Aha, czyli nie dosc, ze byl dobry tylko w grze komputerowej, to jeszcze w edycji sprzed 10 lat. No to faktycznie: rekomemendacja - klasa!

W zasadzie to chyba dobrze, ze nie jestes skautem, ani dyrektorem sportowym Legii :D

 

W sumie Harasimowicza mogliby sciagnac - tez byl kiedys kozakiem w CMie!

Odnośnik do komentarza

A propos dyrektorów:

Radosław Kucharski, dyrektor ds. skautingu Legii Warszawa, odchodzi do Manchesteru United. Dla klubu z Old Trafford Kucharski wyszukiwać będzie talentów z Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Kucharski w ciągu niemal dziesięciu lat pracy przy Łazienkowskiej przeszedł wszystkie szczeble kariery skautingowej - rozpoczynał jako poszukiwacz utalentowanych juniorów, potem do jego obowiązków doszło również wyszukiwanie zawodników do pierwszej drużyny. To właśnie w dużej mierze dzięki niemu do Legii trafili tacy piłkarze jak Ondrej Duda, Krystian Bielik czy Adam Hlousek.

- To dla mnie wielkie wyróżnienie, że zainteresował się mną Manchester United, traktuję to przede wszystkim jako docenienie naszej wspólnej i mojej osobistej pracy skautingowej przy Łazienkowskiej, z czego jestem szczególnie dumny. Legia to wspaniały klub, miejsce w którym rozwinąłem się na wielu płaszczyznach - zarówno jako pracownik i jako człowiek. Rozmowy z Manchesterem o możliwej współpracy toczyły się praktycznie od czerwca i finalnie do MU dołączam od 1 lutego - powiedział Kucharski portalowi Legia.com.

Nowym dyrektorem ds. skautingu Legii zostanie Marcin Żewłakow, do tej pory pracujący przy Łazienkowskiej jako skaut. Jego głównym zadaniem będzie koordynacja działalności sieci skautingowej klubu oraz wyszukiwanie zawodników na potrzeby pierwszej drużyny. Natomiast obowiązki w zakresie skautingu młodzieżowego przejmie niebawem Jacek Zieliński - były piłkarz i legenda Legii.

 

Odnośnik do komentarza

A po tym 2008 zagrał ponad 30 spotkań w kadrze Czech, 75 razy w CSKA Moskwa, do tego nieźle w lidze holenderskiej. Także Feno Twój trolling trochę nie na miejscu. Jak na naszą ligę to CV jest bardzo dobre.

Ale to jest trochę inny argument niż Flintowe - "był kozakiem w grze sprzed 10 lat"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...