Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie z Lukiem ;) Slabszych mistrzuff bylo w ostatnich 10 latach kilku ;) Nie wiem czego ludzie sie spodziewali po meczach grupy z takimi ekipami bo ja osoboscie licze na 1 remis i 5 gladkich 0:5, ale prawda jest jedna - nawet ze slabymi grajkami mozna powalczyc, ale to nie jest mozliwe z Hasim. Gosc jest tak kumaty jak Jasiu Urban

Odnośnik do komentarza

miałem wrażenie, że na boisku w pierwszej połowie jest Malarz Jodłowiec i 9 wkładów do białych koszulek. (no może Langil tutaj trochę się wyróżniał zaangażowanie), nie pojęte dla mnie jest, że zespół, który awansuje do LM i jest mistrzem polski przechodzi koło kolejnego meczu.

 

w drugiej połowie trochę już przysypiałem, był może jakiś wywiad z Arkiem Malarzem, ma ktoś link?

Odnośnik do komentarza

Pazdan i Lewczuk rok przed przyjściem do Legii tez nie grali w Liverpoolu. Chodzi raczej o czas transferu, a Hasi za to nie odpowiada.

 

 

 

Tytuł najsłabszego mistrza w historii mocno zagrożony.

A co takiego dotychczasowy najsłabszy Mistrz Polski osiągnął? Wyszedł z grupy LM?

 

Co to ma do rzeczy? Oceniam transfery (przede wszystkim ich czas, ale i jakość póki co wątpliwa), przygotowanie do sezonu, styl gry i wyniki.

Odnośnik do komentarza

miałem wrażenie, że na boisku w pierwszej połowie jest Malarz Jodłowiec i 9 wkładów do białych koszulek. (no może Langil tutaj trochę się wyróżniał zaangażowanie), nie pojęte dla mnie jest, że zespół, który awansuje do LM i jest mistrzem polski przechodzi koło kolejnego meczu.

 

w drugiej połowie trochę już przysypiałem, był może jakiś wywiad z Arkiem Malarzem, ma ktoś link?

Wywiad z Malarzem

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z Lukiem ;) Slabszych mistrzuff bylo w ostatnich 10 latach kilku ;) Nie wiem czego ludzie sie spodziewali po meczach grupy z takimi ekipami bo ja osoboscie licze na 1 remis i 5 gladkich 0:5, ale prawda jest jedna - nawet ze slabymi grajkami mozna powalczyc, ale to nie jest mozliwe z Hasim. Gosc jest tak kumaty jak Jasiu Urban

 

Przeczież Kucharczyk obiecywał wyjście z grupy, to jak mu było nie wierzyć?

Wynik wynikiem, ale teraz pojawia się pytanie czy UEFA zamknie stadion na dwa kolejne mecze?

 

Kto by jakiś Real chciał oglądać...

 

Swoją drogą komunikat Legii po bandzie: Sprawa jest rozdmuchana, nasi kibice nie wołali "BVB Żydzi" tylko "BVB kurwy".

Odnośnik do komentarza

Pisałem kilka stron wcześniej, przy początku sezonu, że trzeba poczekać z orzekaniem "winy" za wyniki. Wtedy pisałem, albo piłkarze albo trener. Teraz myślę, iż staje się to jasne- trener. Może z zawodnikami o dwie klasy lepsze by miał wyniki. Może nie. Tylko dobrze wiedział (chyba) gdzie idzie i z czym przyjdzie mu pracować. Dostał kilku graczy, których chciał. I nic.

Wyszedł na BVB w ustawieniu 4-3-3. Przecież nawet Urban by wiedział, że to nie zadziała.

IMO nie jest to odpowiedni trener do tego zespołu. Piłkarze są, jacy są. Transfery ogólnie patrząc nie są aż tak złe. Tylko chyba brakuje na nie koncepcji.

Jak już było 0-4 to coś zaczęła Legia grać. Wcześniej nic.

 

Kucharczyk nie obiecywał wyjścia z grupy :> Mówił, że powalczą o wyjście. Na razie wyjście im nie grozi oraz walka też nie.

Odnośnik do komentarza

w Legii tęsknią za Bergiem zapewne, kiedy Legia eliminowała Celtic (żeby wdupić walkowerem) miała zdecydowanie mocniejszy i bardziej poukładany skład niż teraz, Hasi powiedział przed meczem, że jego były klub (chyba chodziło o Anderlecht), murował bramkę w meczu z BVB. Przytakuje Węgrzynowi, który mówił to samo na C+ przed meczem, jak zawodnicy mają się mobilizować po takich słowach? To jakby od razu powiedział jesteśmy do niczego, Boże chroń

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem, o co chodzi ludziom zaczynającym awantury na stadionie. Co chcą osiągnąć. Jak chcą pomóc temu klubowi. Co robią na tym stadionie. Po prostu nie rozumiem. Zarząd będzie się musiał tym zająć, jakoś na to zareagować - mówi Sport.pl Dariusz Mioduski,

 

 

coś się zmienia z podejściem do kiboli :>

Odnośnik do komentarza

w Legii tęsknią za Bergiem zapewne, kiedy Legia eliminowała Celtic (żeby wdupić walkowerem) miała zdecydowanie mocniejszy i bardziej poukładany skład niż teraz, Hasi powiedział przed meczem, że jego były klub (chyba chodziło o Anderlecht), murował bramkę w meczu z BVB. Przytakuje Węgrzynowi, który mówił to samo na C+ przed meczem, jak zawodnicy mają się mobilizować po takich słowach? To jakby od razu powiedział jesteśmy do niczego, Boże chroń

Za Bergiem? No proszę Cię! Chyba za Staszkiem. Mocniejszy skład? Na papierze na pewno nie. Poukładany był lepiej, tu się zgodzić mogę.

Poza tym BVB jest ze trzy klasy wyżej niż Celtic.

Odnośnik do komentarza

Zawsze mnie śmieszą takie sytuacje. To co? Jak Legia wygra z Zagłębiem po beznadziejnym meczu to Hasi jednak będzie już dobrym trenerem? Przecież to absurd.

 

Jeśli klub uważa, że drużyna nie idzie w założonym kierunki i obecny trener nie potrafi przedstawić pomysłu (albo nie jest odpowiednią osobą), aby tę sytuację poprawić to wtedy należy zwalniać trenera, a nie jeśli przegra pojedynczy mecz w lidze za 1,5 punktu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...