Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tyle. patrząc na dwa mecze Legii wiosną, wniosek nasuwa się sam. Masło nie jest warty nawet połowy kwoty, którą za niego wydali.
A wczoraj w drugiej połowie, Legia coś tam grała. Świetnie grający Sa, aktywny i nieskuteczny Żyro, coś tam Kucharczyk i Vrdoljak pokazali jeszcze. Reszta w ofensywie nie widoczna.

Odnośnik do komentarza

 

Schone i Sinkgraven siedzieli na ławce. Jeśli Frank nie odwali jakiejś hecy, to Legii nie czeka spacer na Ł3.

Z tym, że Schone, gdyby zagrał, miał być na szpicy i zamiast niego zagrał Milik.

 

 

Tego nie wiesz. To wie tylko jeden Frank ;) Schone na szpicy, to nieudany eksperyment ostatnich tygodni. De Boer (mam nadzieję) już zrozumiał, że to bezsens.

Odnośnik do komentarza

Ja powiem tyle. patrząc na dwa mecze Legii wiosną, wniosek nasuwa się sam. Masło nie jest warty nawet połowy kwoty, którą za niego wydali.

A wczoraj w drugiej połowie, Legia coś tam grała. Świetnie grający Sa, aktywny i nieskuteczny Żyro, coś tam Kucharczyk i Vrdoljak pokazali jeszcze. Reszta w ofensywie nie widoczna.

Patrząc na te dwa mecze jako kibic Legii to wczoraj powinniśmy dostać łomot od Ajaxu, ale skończyło się na bezpiecznym 1:0. Fanem transferu Masłowskiego za taką kasę też nie jestem, ale chłopak zagrał dla nas 3 mecze bez zgrania. Doświadczenie pokazuje, że niektórzy nie adaptują się z biegu w nowej drużynie i na sto procent nie będę jego transferu oceniał po kilku pierwszych meczach. Żyro przez pierwszą połowę to raczej sabotował Legię i tylu strat nie widziałem naprawdę długo w jakimkolwiek meczu. Zapominamy chyba, że Legia to drużyna grająca często z kontry przeciwko ekipom typu Ajax. Tak wysoki pressing i przejęcie inicjatywy w drugiej połowie dla mnie było niespodzianką. Co ciekawe możliwe odejście Rado może być trafione, bo Orlando Sa dostanie więcej szans, a na to zasługuje.

Odnośnik do komentarza

Tego nie wiesz. To wie tylko jeden Frank ;) Schone na szpicy, to nieudany eksperyment ostatnich tygodni. De Boer (mam nadzieję) już zrozumiał, że to bezsens.

 

Franek sam gdzieś stwierdził, że woli Schone, bo on dłużej utrzymuje się przy piłce. Ja na jego miejscu w napadzie ustawiłbym Bergkampa :jupi:

Odnośnik do komentarza

Ja powiem tyle. patrząc na dwa mecze Legii wiosną, wniosek nasuwa się sam. Masło nie jest warty nawet połowy kwoty, którą za niego wydali.

A wczoraj w drugiej połowie, Legia coś tam grała. Świetnie grający Sa, aktywny i nieskuteczny Żyro, coś tam Kucharczyk i Vrdoljak pokazali jeszcze. Reszta w ofensywie nie widoczna.

Pokazali coś, ale to było mało efektywne w większości przypadków. Takiemu Kucharczykowi powinni zabronić dośrodkowywać. Ten gość w ogóle tego nie potrafi. Za każdym razem w meczu Legii jak oglądam, to jego dośrodkowanie leci centralnie na najbliższego obrońcę rywali. Może i robi trochę wiatru na skrzydle, ale wrzutek to się nigdy nie nauczy. Sa aktywny, ale koło 70. minuty powinien być zmieniony, bo już ledwo zipiał.

Żyro? Jak zawsze. Na ligę polską starczają jego dryblingi i podania. Dalej już nie zawsze. Jakby mocno poprawił skuteczność (chyba w każdym aspekcie, szczególnie strzałów), to mógłby w pojedynkę wczoraj wygrać. ;)

Masłowski- nie jest wart? Jak to mówią: piłkarz jest warty tyle, ile za niego zapłacą. Nawet pozytywne wrażenie na mnie wywarł wczoraj. Brak zgrania z kolegami, brak ogrania w drużynie i coś tam szarpał.

Legia ma szanse w rewanżu, ale muszą grać od pierwszej minuty, jak wczoraj w drugiej części.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W meczu Z Podbeskidziem Kuchar zaliczył świetne dośrodkowanie, które stało się asystą. Niech pracuje na treningach, to powróci do dobrej formy.


 

A Ajax to klasa Legii.

urocze złudzenie

 

A PSV to klasa Ajaxu? (1 marca 2015 PSV -Ajax 1:3)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że PSV to drużyna klasy Ajaxu.

To piłka nożna, nie koszykówka- drużyny lepsze od 2 klasy moga przegrać nawet na Mistrzostwach Świata jak Niemcy z Algerią w 1982. Czy Algeria roku 1982 była drużyną lepszą od Niemiec? Czy Lech z 2011 był drużyną klasy Juve i Manchesteru City? Dyskusja robi się idiotyczna. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Jako, że miałem "przyjemność" z 5-6 razy go oglądać to dla mnie to jest jeden z najdurniejszych transferów jakie mogli wymyślić. Może technicznie etc. nie jest jakiś fatalny, ale jak na gościa, który ma 32 lata to na pewno nie jest kimś kto robiłby różnicę, a więcej niż dwa lata nie pogra. Zwłaszcza, że gra głównie na ofensywnym pomocniku, a nie ma zupełnie porównania między nim, a Radoviciem, czy Dudą w jako takiej formie.

Odnośnik do komentarza

No tyle że Legia ma ten fundusz + dojdzie hajs że sprzedaży Dudy to nie powinni takich brać.

 

Właśnie. Korzystanie z tego funduszu jest legalne? UEFA miała się wziąć za ten proceder, ale nie doczytałem nigdzie, że coś ruszyło w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co ten Berg pierdzieli za kocopoły, to ja nie mam w ogóle pojęcia. W pierwszej połowie zagraliśmy dobrze w defensywnie, w drugiej dobrze w ofensywnie. Jeżeli to jest poziom mistrza Polski, to on chyba nie ma bladego pojęcia o piłce. Dobra defensywa w pierwszej połowie dopuściła do kilku dobrych szans Lechii, a ta dobra ofensywa wykreowała może jedną realną szansę na bramkę (główka Żyro).

 

Ale ciekawsze jest później, Berg ma pretensje do Górnika, że ten wystawił kilku młodych zawodników. Czyli to jest teraz takie szukanie kozła ofiarnego? Górnik już przed kolejką miał pewne miejsce w lidze bez perspektyw na awans, więc co w tym dziwnego, że wystawili paru juniorów, żeby się ogrywali? Szczególnie żałośnie brzmi to z ust Berga, który przez 30 ligowych kolejek wystawiał rezerwowe składy wybijając tym samym zawodników podstawowej jedenastki z rytmu meczowego.

 

Mam nadzieję, że mistrza wyłonimy fair - na koniec mówi Berg. Niech on lepiej obejrzy sobie ostatnie minuty spotkania z Jagiellonią, albo wczorajszego z Lechią, gdy sędzia ciągnął ich za uszy, ale w tym wypadku mu się nie udało. Takie fair, co za hipokryta.

Odnośnik do komentarza

 

Ale ciekawsze jest później, Berg ma pretensje do Górnika, że ten wystawił kilku młodych zawodników. Czyli to jest teraz takie szukanie kozła ofiarnego?

 

 

Raczej próbuje wzbudzić w swoich piłkarzach sportową złość, by choć w ostatniej kolejce sezonu spisali się odpowiednio.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...