Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę, podaję argumenty, dowodzę swojego stanowiska - trolling.

Jakbym wszedł i krzyczał, że Legia jest wielka, a Staruch cudowny, to pewnie uznałbyś za post na temat.

Chwała bogu Twoje zdanie na nic nie wpływa w mojej kwestii.

Staruch nie jest cudowny, zachowanie kiboli po finale w Bydgoszczy tym bardziej.

Chodzi tylko o jedno: Karać KIBOLI, a nie KLUBY.

Tym samym rozumiem, że rządowa pokazówka i zamknięcie stadionu jest dla Ciebie najlepszą drogą na wyeliminowanie chuliganów?

Odnośnik do komentarza
Tym samym rozumiem, że rządowa pokazówka i zamknięcie stadionu jest dla Ciebie najlepszą drogą na wyeliminowanie chuliganów?

Nie. Ale jest najlepszą drogą do tego, by zmusić kluby, by radziły sobie z problemem lepiej, niż dotychczas.

Odnośnik do komentarza

Dlatego właśnie absolutnie pochwalam i rozumiem zamknięcie stadionu Legii, a wyśmiałbym zamknięcie stadionu na mecz reprezentacji.

 

Strasznie zaboli jednego czy drugiego kibola kara zbiorowa. Pewnie popłaczą się w domu... Kara ta najbardziej uderzy w pozostałe kilkanaście tysięcy kibiców, z których większosć finał PP oglądała w telewizji!

Odnośnik do komentarza
Tym samym rozumiem, że rządowa pokazówka i zamknięcie stadionu jest dla Ciebie najlepszą drogą na wyeliminowanie chuliganów?

Nie. Ale jest najlepszą drogą do tego, by zmusić kluby, by radziły sobie z problemem lepiej, niż dotychczas.

Legia przywróciła zakaz stadionowy Piotrowi S. Po interwencji policji pojawił się na meczach: Pogoń - Warta, Lechia - Legia, Legia - Lech. Co jeszcze miał zrobić klub w tej sprawie?

 

Kibol nadal będzie miał to w dupie, a tysiące ludzi nie wejdą na mecz mimo przedpłaty.

Odnośnik do komentarza

Nie. Ale jest najlepszą drogą do tego, by zmusić kluby, by radziły sobie z problemem lepiej, niż dotychczas.

 

Ci sami politycy, którzy teraz zamykają stadiony, parę miesięcy temu nawoływali szefostwo Legii do zaprzestania konfliktu z kibicami i wycofania zakazów stadionowych dla większości kiboli! Legia przez ponad dwa lata pozostawała sama w walce z bandytami. Dawali zakazy stadionowe, a sądy je w większości uchylały.

Odnośnik do komentarza

Cytat z wywiadu z obecnym premierem:

Jeden z kibiców wybiegł na murawę a za nim milicja, która go dogoniła i zaczęła pałować. Wszyscy wysypaliśmy się na boisko. Tłum skandował w stronę milicjantów "Powtórzymy Grudzień". Pamięć wydarzeń z 1970 r. była żywa. Zaczęła się regularna bitwa, doszło nawet do ofiar śmiertelnych.

 

z ksiązki Jarka Wąsowicza "Biało-zielona Solidarność"

 

Tak zupełnie na marginesie ;)

Odnośnik do komentarza
Tym samym rozumiem, że rządowa pokazówka i zamknięcie stadionu jest dla Ciebie najlepszą drogą na wyeliminowanie chuliganów?

Nie. Ale jest najlepszą drogą do tego, by zmusić kluby, by radziły sobie z problemem lepiej, niż dotychczas.

 

No jasne. Teraz kluby wpadną na remedium na takie sytuacje :roll: Nie widzisz, że zamknięcie stadionu uderza przede wszystkim w niewinnych: klub i normalnych kibiców, a sprawcy pozostają bezkarni? Jakąś metodą byłoby zwiększenie kar za zniszczenia, burdy, rasizm etc. i przede wszystkim egzekwowanie ich (a już bywały sytuacje, że złapano 100 osób, z czego 100 następnego dnia z uśmiechem na ustach opuszczało areszt). Zakaz stadionowy to moim zdaniem za mało, jak pisałem w Marynii jakby debil wiedział, że ewentualną karę będzie spłacał 5 lat i ma na nią większe szanse niż na trafienie pioruna to może by się na stadionie ogarnął i grzecznie poczekał na ustawkę w lesie. Karanie klubów nie zmieni praktycznie nic, no może to, że kluby będą biedniejsze i przepadną z reprezentantami Liechtensteinu :roll:

Odnośnik do komentarza

Nie. Ale jest najlepszą drogą do tego, by zmusić kluby, by radziły sobie z problemem lepiej, niż dotychczas.

 

Ci sami politycy, którzy teraz zamykają stadiony, parę miesięcy temu nawoływali szefostwo Legii do zaprzestania konfliktu z kibicami i wycofania zakazów stadionowych dla większości kiboli! Legia przez ponad dwa lata pozostawała sama w walce z bandytami. Dawali zakazy stadionowe, a sądy je w większości uchylały.

jakieś potwierdzenie?

 

Tym samym rozumiem, że rządowa pokazówka i zamknięcie stadionu jest dla Ciebie najlepszą drogą na wyeliminowanie chuliganów?

Nie. Ale jest najlepszą drogą do tego, by zmusić kluby, by radziły sobie z problemem lepiej, niż dotychczas.

 

No jasne. Teraz kluby wpadną na remedium na takie sytuacje :roll: Nie widzisz, że zamknięcie stadionu uderza przede wszystkim w niewinnych: klub i normalnych kibiców, a sprawcy pozostają bezkarni? Jakąś metodą byłoby zwiększenie kar za zniszczenia, burdy, rasizm etc. i przede wszystkim egzekwowanie ich (a już bywały sytuacje, że złapano 100 osób, z czego 100 następnego dnia z uśmiechem na ustach opuszczało areszt). Zakaz stadionowy to moim zdaniem za mało, jak pisałem w Marynii jakby debil wiedział, że ewentualną karę będzie spłacał 5 lat i ma na nią większe szanse niż na trafienie pioruna to może by się na stadionie ogarnął i grzecznie poczekał na ustawkę w lesie. Karanie klubów nie zmieni praktycznie nic, no może to, że kluby będą biedniejsze i przepadną z reprezentantami Liechtensteinu :roll:

zaraz, klub jest niewinny? na Legii są problemy nie od dziś (przypomnę choćby derby) i to on odpowiada ze bezpieczeństwo na stadionie, którego zapewnić jakoś nie umie

i tak kara uderza przede wszystkim w klub właśnie, bo nie ma kasy z biletów

 

a że kibice nie mogą obejrzeć meczu ich drużyny to niestety efekt uboczny, ale podkreślę: oni nie są w żaden sposób karani

Odnośnik do komentarza

zaraz, klub jest niewinny? na Legii są problemy nie od dziś (przypomnę choćby derby) i to on odpowiada ze bezpieczeństwo na stadionie, którego zapewnić jakoś nie umie

i tak kara uderza przede wszystkim w klub właśnie, bo nie ma kasy z biletów

 

a że kibice nie mogą obejrzeć meczu ich drużyny to niestety efekt uboczny, ale podkreślę: oni nie są w żaden sposób karani

Takie problemy (wylgaryzmy, antyprzyśpiewki, achtungi, race) są na większości (wszystkich?) stadionach ekstraklasy...

To jest dla mnie kara, nie ufekt uboczny. Jestem niewinny, a stoję w jednym szeregu z chuliganką :|

Odnośnik do komentarza

No tylko Legia dostała zakaz za wybryki kibiców nie na swoim stadionie. Po za tym skoro klub podjął próbę (zakazy stadionowe), która została olana przez kruczki prawne to nie jest raczej wina klubu. Według mnie uderzanie głównie w klub jest błędnym działaniem, bo powinny odpowiadać jednostki. A normalni kibice są karani, zostali pozbawieni możliwości obejrzenia "widowiska" za jakie zapłacili.

Odnośnik do komentarza

jak straż pożarna zamknie dyskotekę, na którą regularnie chodzisz, to TY JESTEŚ UKARANY?

jak sanepid zamknie Twoją ulubioną pizzerię to TY JESTEŚ UKARANY?

 

bardzo to śmieszne rozumowanie

Kupiłem KARNET w czerwcu obejmujący wszystkie mecze na Łazienkowskiej 3, to JA JESTEM UKARANY!

Odnośnik do komentarza

jak straż pożarna zamknie dyskotekę, na którą regularnie chodzisz, to TY JESTEŚ UKARANY?

jak sanepid zamknie Twoją ulubioną pizzerię to TY JESTEŚ UKARANY?

 

bardzo to śmieszne rozumowanie

Kupiłem KARNET w czerwcu obejmujący wszystkie mecze na Łazienkowskiej 3, to JA JESTEM UKARANY!

NIE!

 

poniosłeś stratę, ale to nie jest kara!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...