Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Zlatan jest bogiem :D Facet ma 35 lat, a dalej zawstydza młodszych od niego zawodników.

Co do Pogby to jak on mnie strasznie wkurza. To co on wczoraj robił to była straszna porażka. On wygląda tak jakby się strasznie stresował. Może te 100 milionów dalej mu ciąży.

Wprowadzenia Fellainiego strasznie się balem. Może faktycznie powinien grać na OP Ś i być zadaniowcem właśnie w takich sytuacjach. Niech nie udziela się w defensywie tylko czyha na wysokie podania i napiernicza głową. Gry w obronie bym mu zakazał.

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że Pogba pod tym względem jest podobny do Ronaldo. Ronaldo miewał za młodu takie mecze gdzie jeśli mu nie szło od początku to potem rzadko potrafił się zebrać, a właśnie częściej zdarzały sie głupie straty, machanie rękami itepe. Ronaldo w końcu dojrzał do tego i potrafi się od paru lat ogarnąć w trakcie spotkania (oczywiście nie zawsze ;) ), więc i Pogba się ogarnie ;) to zakup na 10 lat, a nie na 2 więc się nie ma co przejmować moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza

"The Independent" donosi, że latem United za 100 mln euro kupią Griezmanna. Sam zawodnik miał już wybrać nawet numer - 7. Już jeden Francuz grał z tym numerem na Old Trafford i szło mu całkiem nieźle :) Ten sam autor donosi, że na wylocie z klubu jest Shaw. Trochę mi szkoda Anglika. Wiele się po nim spodziewałem i zakładem, że Manchester ma obrońcę na lata.

Odnośnik do komentarza

No to tyle w tym sensu skoro Shawa wyrzucają :D przecież chłopakowi szło świetnie, tylko zdrowie mu nie pozwoliło na razie na wiele. W tym momencie z tego co pamiętam dalej dochodzi do siebie, ale przecież on bije na głowę każdego bocznego jakiego mamy. W kwestii plotek odnośnie Griezmanna...oczywiście cieszyłbym się bardzo bo to fenomenalny zawodnik, tylko raczej by nie grał w napadzie, a na lewym skrzydle, na którym dobrze już kiedyś śmigał, więc jego transfer oznaczałby pożegnanie z przynajmniej jednym skrzydłowym. Depay i tak chyba jest na wylocie, więc wtedy to pół biedy, ale kto wie czy Mata czy Miki by nie chcieli odejść nie mając gwarancji występów :-k co innego być lepszym od Lingarda, a co innego od Antoine.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie ma się co czarowac, i ta klauzula i tak nigdy by nie została użyta. Depay był w większości swoich meczów fatalny, jedyne dobre mecze jakie miał to na ogórki typu Club Brugge, i niestety tylko do kręcenia takich ogórków się nadaje. Dobrze, że za dużo na nim nie straciliśmy. Tego rzekomego talentu tak naprawdę nigdy nie pokazał, zwyczajnie sobie nie poradził i tyle.

Odnośnik do komentarza

a co Ty na to?

 

Wbrew informacjom brytyjskich mediów, Czerwone Diabły nie dysponują prawem odkupu Holendra - na zawieranie takich zapisów w umowie nie zezwalają przepisy LFP.

 

źródło:

 

https://www.facebook.com/leballonmag/photos/a.711934615505499.1073741828.675611252471169/1417989554899998/?type=3&theater

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...