Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy gwarantujesz, że w drugim sezonie Mojsa bym też tyle ciekawych spotkań obejrzał :> ? Ciekawa teoria

 

Nie, po prostu zaznaczyłem jak absurdalnie brzmi to co napisałeś. Jakby to miało znaczenie przy ocenie dwóch trenerów :) Tak samo jak nie wiadomo co by się stało z klubem jakby Moyes został, tak samo liczba meczów w pierwszym sezonie LvG może się kręcić w okolicach 5.

 

Jak rozumiem owe porównanie miało wskazać, że za LvG było lepiej, ale procentowo to się w ogóle nie broni :P Raczej wskazuje, że w obu przypadkach było słabo.

Odnośnik do komentarza

A gdzie ja napisałem, że ma znaczenie albo że LvG jest lepszy? Nadinterpretowujesz :P obydwu nie uważam za dobrych trenerów w czasie pracy w United. Jednak uważam, że praca Luja mogła nam dać więcej na przyszłość niż praca Mojsa. Może młodzi też by u niego debiutowali, a może nie. No i możliwe, że by nie wprowadził ich tak dobrze, a Luj na wprowadzenie ich wpływ mógł mieć. Co nie zmienia faktu, że z żadnego nie jestem zadowolony, bo niby dlaczego?

Odnośnik do komentarza

 

 

A gdzie ja napisałem, że ma znaczenie albo że LvG jest lepszy? Nadinterpretowujesz :P

 

Nie bawmy się w FYM-owanie. Serio.

 

 

 

Jednak uważam, że praca Luja mogła nam dać więcej na przyszłość niż praca Mojsa.

 

Gdyż van Gaal dostał kilkaset milionów, aby nakupować młodych zawodników/z potencjałem, którzy jeszcze nie sięgnęli swojego sufitu. Ciężko myśleć o przyszłości, gdy w drużynie masz liderów, którzy mają po 30 lat i więcej. I teraz to nie jest kwestia tego, czy LvG zbudował fundamenty (rotfl) pod zrobienie kolejnego kroku. Gdyby tak było, to Holender by został, bo jego praca zostałaby oceniona pozytywnie przez zarząd.

Odnośnik do komentarza

 

A gdzie ja napisałem, że ma znaczenie albo że LvG jest lepszy? Nadinterpretowujesz :P

 

Nie bawmy się w FYM-owanie. Serio.

 

 

 

Jednak uważam, że praca Luja mogła nam dać więcej na przyszłość niż praca Mojsa.

 

Gdyż van Gaal dostał kilkaset milionów, aby nakupować młodych zawodników/z potencjałem, którzy jeszcze nie sięgnęli swojego sufitu. Ciężko myśleć o przyszłości, gdy w drużynie masz liderów, którzy mają po 30 lat i więcej. I teraz to nie jest kwestia tego, czy LvG zbudował fundamenty (rotfl) pod zrobienie kolejnego kroku. Gdyby tak było, to Holender by został, bo jego praca zostałaby oceniona pozytywnie przez zarząd.

 

 

Oesus maria, nie FYMuje tylko mówię, że tego nie sugerowałem. Faktem jest, że Luj wprowadził młodych do składu. Czy by to zrobił Mojs albo czy by to zrobił lepiej? Nie wiem, Luj wprowadził i zrobił to, w mojej opinii, dobrze. Tyle.

Odnośnik do komentarza

Napisałeś ten absurd o 5 meczach i od tego się zaczęło :) Przecież to oczywiste, że skoro LvG mógł prowadzić zespół w większej ilości meczów, to i szansa na ilość dobrych meczów była większa. Po prostu porównywanie dwóch trenerów na tej płaszczyźnie, w takim kontekście, używając do tego atrakcyjnej gry jako argumentu, było pozbawione jakiegokolwiek sensu. Tyle.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony miałoby to sens, a z drugiej od dawna się mówi o odejściu Giggsa i próbie samodzielnego prowadzenia jakiegoś zespołu. Męczy mnie promowanie go w mediach gdzie się da więc byłbym za tym żeby odszedł i się sprawdził.

 

Może i jest w tym trochę racji. Neville'owi póki co nie wyszło.

Odnośnik do komentarza

W ogóle to ciekawi mnie bardzo ten optymizm i wizja długofalowej przyszłości United, która miała zacząć się od LVG. Wprowadzał młodzież i budował młody skład po to żeby jego następca został człowiek, który praktycznie nie korzysta z akademii XD. No chyba że coś się temu Josu odmieni i te Rashfordy będą u niego grali regularnie. Ale na razie ciężko mi w to uwierzyć.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, szanse na to, że Mourinho będzie korzystać z akademii są niewielkie. Raczej będzie chciał pokupować potrzebnych mu zawodników a nie bawić się z młodzikami. Choć jestem pewien, że to dobry ruch Menczesteru, to jest trener, który powinien przywrócić ich na szczyt.

Odnośnik do komentarza

W ogóle to ciekawi mnie bardzo ten optymizm i wizja długofalowej przyszłości United, która miała zacząć się od LVG. Wprowadzał młodzież i budował młody skład po to żeby jego następca został człowiek, który praktycznie nie korzysta z akademii XD. No chyba że coś się temu Josu odmieni i te Rashfordy będą u niego grali regularnie. Ale na razie ciężko mi w to uwierzyć.

 

Jak mu się może odmienić, jak mając gości z IMO większym potencjałem w Chelsea w ogóle z nich nie korzystał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...