Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Romero naprawdę dobry bramkarz? Ten sam, który nie potrafił grać w pierwszym składzie Sampdorii? Mecz ze Swansea skutecznie pokazał, ze to nie może być bramkarz pierwszego zespołu na cały sezon, przy pierwszej bramce przeleciała mi przez głowę myśl "noo De Gea miałby szansę to wyjąć", przy drugiej byłem pewny, że może i nawet Johnstone dałby radę obronić.

Wiele się mówi w mediach, że szopka, którą Perez odstawił z transferem De Gei mniej lub bardziej, podobno bardziej, popsuła relację superagenta Mendesa z królewskimi, więc nie zdziwiłbym się, gdyby madrycki kierunek był zamknięty na dłużej niż tylko to i zimowe okienko. Na dobrą sprawę De Gea wykorzystał Real, by wynegocjować lepszy kontrakt :kekeke: ;). Odnośnie klauzuli wynosi podobno 12:01 millionów.

Koniec końców cała sprawa to świetna wiadomość przed meczem z czerwoną stroną Merseyside :).

Odnośnik do komentarza

Romero naprawdę dobry bramkarz? Ten sam, który nie potrafił grać w pierwszym składzie Sampdorii? Mecz ze Swansea skutecznie pokazał, ze to nie może być bramkarz pierwszego zespołu na cały sezon, przy pierwszej bramce przeleciała mi przez głowę myśl "noo De Gea miałby szansę to wyjąć", przy drugiej byłem pewny, że może i nawet Johnstone dałby radę obronić.

Wiele się mówi w mediach, że szopka, którą Perez odstawił z transferem De Gei mniej lub bardziej, podobno bardziej, popsuła relację superagenta Mendesa z królewskimi, więc nie zdziwiłbym się, gdyby madrycki kierunek był zamknięty na dłużej niż tylko to i zimowe okienko. Na dobrą sprawę De Gea wykorzystał Real, by wynegocjować lepszy kontrakt :kekeke: ;). Odnośnie klauzuli wynosi podobno 12:01 millionów.

Koniec końców cała sprawa to świetna wiadomość przed meczem z czerwoną stroną Merseyside :).

Jaką szopkę? United nie chciało sprzedać, odblokowali dopiero negocjację w ostatni dzień i spóźnili się lub specjalnie zawalili transfer.

Odnośnik do komentarza

Przecież to Perez całe lato żydził hajsu, w ostatniej chwili się odpalił, że no dobra zapłace i teraz płakał chyba w 4 różnych gazetach, jak to United się spóźniło z papierami :D. Dałby taką ofertę nawet dzień wcześniej i nie byłoby pewnie problemu z finalizacją, a tak chciał być sprytny i do końca liczył na to, że zaoszczędzi, co się zemściło. Wielki szacun dla Woodwarda, że nie dał sobą pogrywać.

Odnośnik do komentarza

Z całeeeego okresu wakacyjnego, kiedy trwała ta saga, wciąż przewijały się informacje o naprawdę śmiesznych ofertach Realu, wystarczy przeczytać nawet wcześniejsze strony tego tematu. Całe szczęście, że żadna nie została zaakceptowana.

Te wszystkie wywiady Pereza po całej aferze i latanie od gazety do gazety z płaczem, że brak doświadczenia United spowodował brak domknięcia transferu, że się naprawdę starał ale nie wyszło, poza oczywistym brakiem klasy, przypominają rozpieszczone dziecko, które nie dostało ulubionej zabawki. Bardzo podoba mi się postawa United, że nie zdecydował się wdawać z nim w przepychankę w mediach. Kulturalnie tuż po całym zdarzeniu odpowiedzieliśmy na oświadczenie Realu, że wszystko z naszej strony zostało zrobione na czas i FA może poprzeć naszą wersję w jakimkolwiek sporze z FIFA. Jeżeli Perez chciałby załatwić sprawę, zamiast nieudolnie próbować zatrzeć złe wrażenie w sprawie całego transferu w gazetach, może próbować jakiejkolwiek oficjalnej ścieżki, papierek wyrwany z kontekstu w telewizji pokazać może sobie każdy. Jestem pewny, że United mogliby pokazać papierek ze swojej strony, który udowadnia, że wszystko jest na czas. W te czy wewte na razie to słowo przeciwko słowu, a United z oczywistego powodu nie ma potrzeby na żadną oficjalną ścieżkę wchodzić :). Tak bajdełej do samego Realu nic nie mam, nie lubię ich tak jak Barcelony ale nie jest to jakaś nienawiść, jestem świadom, że byli dla nas mili po katastrofie w Monachium. Mam jednak nadzieję, że relacje z Perezem zepsuły się na dobre. Przeżyjemy bez Bale'a.

 

"Manchester United acts appropriately and efficiently in its transfer dealings. The club is delighted that its fan-favourite double Player of the Year, David de Gea, remains a Manchester United player."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...