Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Co tak cicho po meczu ? :)

 

Nie wiem co o tym sądzić. W pierwszej połowie świetna gra z naszej strony. Na prawdę miło było patrzeć. Z drugiej jednak strony szczerze powiem nie wiem 'co z tą kartką'. Serce podpowiada, że słuszna, rozum, że niekoniecznie. W drugiej połowie City pokazało jak się powinno grać z ubytkiem jednego gracza. Na szczęście dowieźliśmy bezpiecznie wynik do końca. Wielki sukces!

 

Powrót Scholse'a? Szacunek dla rudzielca mam ogromny, ale czy będziemy realnym dodatkiem do składu, nie wiem i przewidywań się nie podejmuję, czas pokaże.

 

No i ta parada Lindegaarda, marzenie :)

Odnośnik do komentarza

Czerwień była mocno wątpliwa. United zagrali nieźle w pierwszej połowie. W drugiej gorzej. Czy powrót Scholesa będzie wzmocnieniem? Wątpię. Za to moze podnieść morale.

Lindegaard jest cienki jak barszcz. Co z tego, że miał jedną dobrą interwencję? Przy ilu sytuacjach zachowywał się niepewnie? Póki co zarówno on, jak i De Gea nie robią różnicy. Obaj nie są pewni. Czas pokaże czy będą z nich ludzie. Mam nadzieję, że tak.

Odnośnik do komentarza

No i Gibson odchodzi z United. Podpisał kontrakt na cztery i pół lata. Mam nadzieję, że będzie tam grał w pierwszym składzie, lubię gościa i trochę żałuję, że Ferguson zamiast jego wystawiać w składzie, wolał kombinować z Parkiem albo Rafaelem. Na pewno w pamięci zostaną takie bramki jak ta, którą zdobył z Bayernem.

Odnośnik do komentarza

SAF bardziej kombinowal z Wielkim Powrotem Scholesa. Po co stawiać na młodych zdolnych, skoro mozna stawiać na emerytów. A statystyki Gibsona (60m 10 br) są bardzo dobre przecież.

 

Statystyki, statystykami, ale Gibbo niczego specjalnego nie potrafił poza strzelać z dystansu, taka znacznie gorsza wersja Fletchera z kopytem, a przynajmniej tak się u nas pokazywał. Więc młody owszem, ale zdolny niespecjalnie. Aczkolwiek, może by odpalił za rok, dwa?

 

Dla mnie to oznacza więcej minut dla młodych, bo eksperymenty zapewne (mam nadzieję) będą rzadkimi sytuacjami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

a ja bym nie chcial. jak ktos mowi, ze chce odejsc z United to znaczy, ze nie zasluguje by grac w tym klubie :)

 

Tomek wielokrotnie spotykał się z SAFem i mówił, że chce GRAĆ, a nie odejść. Chęć odejścia wyartykułował stosunkowo niedawno.

 

Edyta podpowiada, iż de Gea narzeka na złe samopoczucie (przeziębienie), więc jeśli to nie blef i strach przed Crouchem, to w Utd pozostaje Amos i Kuszczak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...