Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę żeby to zabrzmiało jak spam, ale właśnie dzisiaj mój trenerski guru kończy 70 lat, a mi równocześnie stuka dziś trzydziestka! Cieszę się że chociaż to mam wspólnego z sir Alexem :)

 

 

Update: Dziękuję Davidovi De Dei i reszcie ekipy za zepsucie mi humoru w dniu urodzin. To co wyprawia w tym sezonie Hiszpan przechodzi ludzkie pojęcie. Zresztą cały dzisiejszy mecz przeszedł ludzkie pojęcie. Banalne błędy w defensywie, niemoc w ataku. Koszmar!

Odnośnik do komentarza

Katastrofa w pierwszej połowie, żenująca postawa całej w zasadzie drużyny. Do tego głupi faul Berbatowa i karny, który Yakubu zamienił na pierwsze trafienie. Zupełnie nieudany pomysł z grą Rafaela w drugiej linii - miotał się młody Brazylijczyk między Parkiem i Nanim, nie do końca chyba wiedząc, co ma robić. Bezproduktywny Welbeck, niewidoczni w ofensywie Hernandez i Berbatow. Po przerwie zmiana Meksykanina na Andersona i nadal niewiele z tego pożytku. Potem katastrofalny błąd w defensywie Carricka (facet nie jest etatowym defensorem i chyba zapomniał, że jeśli się minie z piłką, to już raczej nikt nie będzie w stanie tego naprawić) i druga bramka Yakubu (De Gea też mógł się zachować lepiej - dostał piłkę między nogami). Dwie bramki Berbatowa, jak się okazało potem, nie tylko nic nie dały, ale przede wszystkim mogły zaciemnić nieco obraz tego, co działo się na boisku. United nie zasłużyli w tym meczu na punkty - pal licho z tym, co przy bramce #3 dla Rovers zrobił De Gea*, ale brak pomysłu na grę, a do tego katastrofalne w skutkach popisy Naniego (czy to zagrania z rzutów rożnych, czy to decyzje w czasie rozgrywania piłki) zakończyły ten żenujący występ podopiecznych Fergusona.

 

*Lindegaard to na razie przy nim niczym bramkarski bóg i oaza spokoju :roll:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj bramkarz to był najmniejszy problem, bo Lindegaard nie poniósł winy przy dwóch pierwszych bramkach. Trzecia, to w ogóle jakiś potworek. Obawiam się że sir Alex zaczyna tracić koncepcję - złe wybory taktyczne i personalne, ale jeszcze gorsza realizacja. Oj, w oczy zagląda kryzysik. Niefajnie to wygląda. Rywal zza miedzy odjeżdża. Nie można ciągle liczyć na takie cuda jak ostatnio, kiedy Sunderland wbija nóż w serce rywala w '90 minucie. Co prawda strata do City jest jak najbardziej do nadrobienia, ale z taką precyzją i zaagngażowaniem, to ona raczej będzie się powiększać :roll:

Odnośnik do komentarza

mnie dziwi multum bledow natury technicznej. przeciez nie mozna zapomniec jak sie przyjmuje pilke, a to najwyrazniej przytafilo sie Rooneyowi i polowie pomocnikow. po pierwszej polowie spodziewalem sie, ze kibice Manchesteru wejda na boisko i sami z niego zniosa Parka, nie rozumiem dlaczego pierwszy z boiska zszedl Berbatov, a nie Koreanczyk. :)

Odnośnik do komentarza

Mnie martwi to, że Ferguson zapowiada, że nie będzie transferów, a sytuacja kadrowa nie jest najlepsza. W ogóle mam wrażenie, że czas Fergusona niestety dobiega końca, chociaż w ostatnich latach przynajmniej raz w sezonie tak myślałem, a Fergie jakoś potrafił to wszystko układać, oby jego geniusz znów zadziałał.

 

e: Obawiam się, że znowu będziemy czekali kilka lat na klasowego bramkarza. Po odejściu Schmeichela w United bronili raz lepsi, raz gorsi (od Bartheza i Howarda po Carrolla czy Taibiego) golkiperzy, ale dopiero Latający Holender zapewnił tak potrzebny na tej pozycji spokój i odpowiednio wysoki poziom.

Odnośnik do komentarza

Bieda, smutek, nędza. United stają się chłopcem do bicia. Coś jest nie tak. Ok SAF się starzeje, ale o tym mówi się od dawna. Na pewno brakuje wartościowych piłkarzy. Boję się też, że atmosfera w szatni może być kiepska.

Młodzi potrzebują czasu na wejście do składu. United są potrzebne solidne wzmocnienia, jeżeli klub chce coś osiagnąć.

Odnośnik do komentarza

O atmosferę w szatni bym się nie bał. Boss sam sobie dał jeszcze 3 lata. A transfery? Czy SAF kiedykolwiek mówił, że kogoś potrzebuje na gwałt ? :) Poczekajmy, zobaczymy jak się sprawa rozwinie. Jakieś głosy między uszami (sic!) szepczą mi, że jeszcze w styczniu zobaczymy na Old Trafford jakiegoś klasowego pomagiera.

Odnośnik do komentarza

Kilka gorszych wyników i najlepiej zmienić trenera i pół składu :) Me gusta!

 

Ludzie ogarnijcie się trochę, to jest liga angielska nie hiszpańska, tutaj każdy może wygrać z każdym. Nie będziemy wiecznie każdego młócić. Kiedyś musi się zdarzyć jakiś słabszy sezon, ważne jest, że przeważnie SAF dobrze odrabia zadanie domowe i wyciąga odpowiednie wnioski na przyszłość.

 

Zresztą naszej młodzieży kilka takich zimnych kubłów na łeb dobrze zrobi na przyszłość.

Odnośnik do komentarza

Tylko pytanie, jak jest przygotowany pod względem fizycznym? Technika na pewno mu ze stóp nie wyparowała, ale czy nawet te 45 minut będzie mógł zapierdalać od szesnastki do szesnastki?

 

Podobno cały czas trenuje z rezerwami, więc w formie jest ;)

 

Cóż, nie ryzykujemy, a tak by było gdyby się wystawiło Pogbę czy Morrisona, ale na transfer czekam i tak ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...