Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

No akurat brałem pod uwagę, że jeśli wrócą Rio i Vidić, to Evans z miejsca siada na ławce i dlatego napisałem tylko Jonesie. Piszesz, że jest FA Cup i Carling Cup, no ale chyba nie powiesz mi, że to to samo co mecze w Premier League... Jasne, że Rio ma często kontuzje, a Vidić łapie kartki, jednak chyba proste, że w końcu będzie sytuacja, że wszyscy z obrony będą zdolni do gry i ciekawe jakiego wyboru właśnie wtedy dokona Ferguson. O tym tutaj piszę.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że Rio mimo swojego już jak na tą drużynę 'podeszłego' wieku jest pewniakiem w oczach Bosa. Tak samo jak i Vida. Evans usiądzie pewnikiem na ławkę. Miło, że jest element rotacji w postaci Jones'a, bo zawsze to pewne zabezpieczenie. No i zabezpieczeniem na środek jest cały czas Smalling, bo opcja z nim jako prawym to opcja tylko tymczasowa, niezależnie od tego jak mu idzie, chyba, że odmieni się samemu zainteresowanemu.

Odnośnik do komentarza

Hurraoptymistom z Manchesteru (obu stron miasta) deklaruję lekturę wyników Chelsea z sierpnia i września 2010. Oraz formę, jaką zaprezentowała CFC w dalszych miesiącach.

 

Raczej polecasz, bo deklarowanie nijak tu nie pasuje. ;]

 

Liverpoolu się zbyt mocno nie obawiam jeśli chodzi o ten sezon, w przyszłym powinni być dużo mocniejsi, co oczywiście nie oznacza, że będą łatwym przeciwnikiem w bezpośrednich spotkaniach z MU.

 

Mnie natomiast mocno zastanawia świetny początek United. Oczywiście ciesze się z kompletu punktów, ale zazwyczaj początki mieliśmy raczej średnie. Mam nadzieję, że efekt głodu gry młodszych zawodników, co w sumie potwierdza gra Evry, który na razie gra tak sobie. ;)

 

Jeśli chodzi o obrońców to oczywiście pierwszy do odstrzału jest Evans, ale sam fakt posiadania kogoś takiego jak Smalling i Jones powinien mieć ogromne znaczenie dla Rio i Vidicia. Przynajmniej w tej formacji skończy się gra z niedoleczonymi urazami.

 

Ciekawi mnie też jak będzie wyglądał środek pomocy gdy Fletcher wróci do zdrowia. :-k

Odnośnik do komentarza

No akurat brałem pod uwagę, że jeśli wrócą Rio i Vidić, to Evans z miejsca siada na ławce i dlatego napisałem tylko Jonesie. Piszesz, że jest FA Cup i Carling Cup, no ale chyba nie powiesz mi, że to to samo co mecze w Premier League... Jasne, że Rio ma często kontuzje, a Vidić łapie kartki, jednak chyba proste, że w końcu będzie sytuacja, że wszyscy z obrony będą zdolni do gry i ciekawe jakiego wyboru właśnie wtedy dokona Ferguson. O tym tutaj piszę.

Postawi na doświadczonych zapewne. Trudno przypuszczać inaczej. Tym niemniej chwalić Najwyższego, że wreszcie (o czym pisano już wcześniej) jest porządne zabezpieczenie dla duetu Ferdinand-Vidić. I to nie tylko zabezpieczenie doraźne, ale na kilka ładnych lat. Może się nawet okazać, że Evans będzie opcją #5 na środku defensywy, jeśli rzeczywiście występy Smallinga na prawej stronie są jednak tylko pomysłem tymczasowym (jak sugerują niektórzy i o czym wspomina sam zawodnik).

 

Że puchary nie są tym samym co liga? No Ameryki nie odkryłeś, ale grać tam też trzeba. Z takim zapleczem kadrowym, jakim obecnie dysponuje Ferguson, można z powodzeniem walczyć nie tylko w EPL i LM, ale również w rozgrywkach pucharowych na Wyspach. A dla młodych to też będzie doskonała okazja, by grać i się rozwijać. Dla kilku doświadczonych być może jedyna, by cokolwiek dłużej pograć...

 

Mnie wciąż zastanawia sprawa Lindegaarda. Przychodził jako ten, który być może powalczy o schedę po van der Sarze (ja akurat do Lindegaarda przekonania specjalnego nie mam). Wiadomo już, że tak się nie stało i faworytem do #1 w bramce jest De Gea, a Duńczykowi w opuszczeniu ławki pomogłaby tylko jakaś megakatastrofalna postawa Hiszpana albo jego (odpukać) uraz. Zechce być drugim Kuszczakiem / Dudkiem? Czy też zechce poszukać sobie innego pracodawcy? W Odense już tak zrobił, gdy po przyjściu Carolla zdecydował się odejść do Aelesunds.

Odnośnik do komentarza

Chciał zostać w Utd, swego czasu nawet zaproponował nawet, że będzie grał dla Czerwonych Diabłów w czynie społecznym, ale władze klubu odpowiedziały mu : "Tak na prawdę tego nie chcesz". Też go bardzo szanuje i lubię i nie zmieni tego nawet przejście do City, bo, mimo zapewnień, nie wierzę w to, że to koniec problemów ze zdrowiem.

Odnośnik do komentarza

OH jest (był?) dobrym piłkarzem, ale jego ewentualny transfer do City odbierałbym w ramach prztyczka w nos Manchesteru United a nie rzeczywistego wzmocnienia. W City jest taka mocna paczka, że angaż piłkarza, który ostatnio świetnie się prezentował jakieś 2 lata temu i nie ma szczęścia do kontuzji byłby co najmniej zaskakujący. Swansea, Wigan, QPR, a co tam, Bayer Leverkusen nawet - owszem, ale City?

Chyba, ze mu zapłacą kilka pensów, wtedy żadne ryzyko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...