Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

http://manusite.pl/?co=aktualnosci&id=29285

 

Schmeichel - Neville, Foulkes, Bruce, Irwin - Best, Keane, Robson, Giggs - Charlton, Law

 

Moimi pewniakami byli Neville, Foulkes, Best, Keane, Giggs i Charlton, bez nich nie wyobrażałem sobie tej jedenastki, ale wybór bardzo, bardzo ciężki (przede wszystkim Edwin i Scholes :().

Odnośnik do komentarza

Schmeichel - Neville, Foulkes, Pallister, Irwin - Best, Edwards, Scholes, Giggs - Cantona, Charlton

 

11 to zdecydowanie za mało, żeby oddać to co w Czerwonych Diabłach najpiękniejsze, więc trzeba jeszcze obowiązkowo wymienić nazwiska Van der Sara, Stama, Ferdinanda, Cantwella, Colmana, Creranda, Keanea, Robsona, Beckhama, Mereditha, Lawa, Violleta i nie nominowany Baby-face killer Solskjaera :)

Odnośnik do komentarza

Fajną statystykę wrzucił pewien kibic United, w meczu o Tarczę Dobroczynności w pewnym momencie (De Gea - Smalling, Jones, Evans, Rafael - Nani, Anderson, Cleverley, Young - Rooney, Welbeck) mieliśmy średnią wieku 22,18 lat :D. Niesamowite (w meczu z WBA były to 23,9 - wyjściowa jedenastka, 23,09 jedenatka kończąca mecz), a to o Arsenalu (25 - startowa z Newcastle, 23,27 - kończąca) mówi się jako o młodym zespole, nazywa się drużynę dziećmi Wengera :D.

Odnośnik do komentarza

No i po dwóch kolejkach Premiership jest komplet punktów, a dzisiejsza wygrana ze Spurs bardzo cieszy, w dodatku dosyć eksperymentalna linia obrony dobrze sobie poradziła, a De Gea nie miał dużo pracy. W ataku naprawdę pozytywnie, bohaterem zdecydowanie Danny Welbeck, który pokazał, że tak łatwo to Javierowi miejsca w składzie nie odda, przy jego golu kapitalną asystę zaliczył Clev, a Giggs pokazał, że jest stary, ale jary i precyzyjnie dograł do Rooneya przy golu na 3:0. Wcześniej kilka fajnych rajdów pokazał Ashley Young, a Corluka po kilku jego zagraniach czuł się chyba jak dziwka po gang bangu ;). Bardzo pozytywny wieczór. Mam nadzieję, że po spotkaniu z Kanonierami również będę mógł tak dobrze pisać o Czerwonych Diabłach.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że po spotkaniu z Kanonierami również będę mógł tak dobrze pisać o Czerwonych Diabłach.

 

Raczej nie macie się czego obawiać, zwycięstwo Manchesteru niemal pewne. Mam tylko nadzieję, że będzie to zwycięstwo po jakiejkolwiek walce Arsenalu i nie zakończy się wielką kompromitacją....

Odnośnik do komentarza

Jak oceniacie grupę? Ostatnie lata to raczej spacerek w fazie grupowej dla Czerwonych Diabłów. I w tym roku prawdopodobnie nie będzie inaczej :) Na Benficę bardzo się cieszę bo bardzo ten klub lubię. Basel raczej nie będzie stanowić problemu, tak na OT jak i w meczu wyjazdowym. Przyznam się szczerze, że o rumuńskiej drużynie słyszę pierwszy raz w życiu, więc tam też powinno być łatwo. Cholernie jestem tylko niezadowolony, że nie ma wśród tych drużyn Victorii Pilzno, bo bym sobie na mecz pojechał :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...