Skocz do zawartości

Górnik Zabrze w FM 2008


Bakarikone

Rekomendowane odpowiedzi

Już pare tygodni temu napisałem mojego pierwszego posta na tym forum odnosnie Leo i obrony jego nosa ,a relatywnie niskich statow w kontekscie powolania Zahorskiego do kadry, w skrocie wynikalo z tego ze jest to generalnie dobry grajek(pomijam ze od 3 kolejek ci co na niego wyklinali wznosza go teraz ponad niebiosa) i ze jezeli tacy znawcy pilki jak pan co Benhakera robil sa resercherami to nie mam dobrych przeczuc co do jakosci bazy danych...Ale pokolei, korzystajac z czasu wolnego wpadledlem do kumpla ktory jest szczesliwym lub nie:P posaidaczem FMa 2008, aby zobaczyc jak wyglada skład Górnika no i oto moje przemyślenia co do bazy danych tego klubu:

 

najpierw bledy drobne:

 

-wymiary plyty nie 111 na 72 a co ponajwyzej murawy to 109 na 71 a boiska dokladnie to 105 na 68

-pojemnosc to dokladnie 17000

ale to pierdoly i nie wiem czy sie nie zmienily dane od czasu wyslania bazy do Si

-4 baza treningowa 7 youth setup z tego co wiem to Górnik ma i tak jedna z lepszych baz w Polsce wiec inne kluby to chyba musza na kartoflach trenowac

bledy duze

-jakos nie potrafie sie trenerow Wojdygi i Machnika dopatrzec,ale za to Bochynka juz widze ktory chyba skutem jest,zreszta mamy jescze paru innych skautow w klubie,jak i fizjoterapeutow,lekarzy klubowych ktorych w bazie dopatrzec sie nie potrafie

-no ale do sedna,czyli zawodnikow i tu na pierwszy ogien idzie Trznadel bo fajnie ze jest najwiekszym talentem w klubie, tylko szkoda ze dla Górnika nie gra jak coś to dla MSPN Górnik Zabrze choc i zniego ponoc jest sprzedany do parmy a nie wypozyczony ale tego na 100% nie wiem, w koncu to nie ja jestem resarcher

-Orłowicz to na pierwszym treningu nabawil sie kontuzji ktora na cala runde go wyelimnowala nie mozna bylo tego uwzglednic???

-Marciniak na DC???przeciez o n nawet w ŁKSie gral na DL i w młodej ekstraklasie tez tam gra acha i on jest prawo nozny;)

-Adaś Danch cała poprzednia runde prawie gral na DC moze warto to uwzglednic???

-Madejski moze i zaczynal jako napastnik ale w Górniku to gra na skrzydle i tam powinien miec 20...

-O Gierczku to można było nie wiedziec ze w pomocy bedzie szpilal ale myśle ze warto bylo zobaczyc gdzie bedzie gral w sparingach,bo tam juz go wysawiał Wieczorek wiec choczia AMC 15 to mu mozna bylo dac...

-Papeckys DM 20????z tego co wiem to on jest DL20 i moze WBL tak z 15

-Pazdan to DC/DM a nie DR

-z kilkoma jeszcze pozycjami sie nie zgadzam ale to juz kwestia gustu i dosc mocno subiektywneodczucie,bo panowie z MESA to jeszcze kilka razy ja w zyciu zmienia a przecietny napastnik moze stac sie jak na polskie warunki swietnym obronca i na odwrot co juz sie kilka razy zreszta zdarzalo

-zaczne od PA zawodnikow z MESA, rzucilem szybko okiem na inne kluby i tam resercherzy nie skompili a tu taki Furczyk ktory rzadzil w Gawarku PA 95 z tego kolesia jak sie nie spali naprawde bedzie jak na polskie warunki konkret pilkarz, Ambroziak 95 to samo co u poprzednika choc w miejszym stopniu, a juz zupelnym nieporozumieniem jest CA i PA Krzysztoporskiego 63 i 80, a ten chłopak tam sie dosyc wybija a jakby na te statystyki patrzec to jest chyba najgorszy w polu z druzyny...Warto tez zapamietac nazwiska Ruckiego i Maciejewskiego, choc wiadamo to tylko młodzi chłopacy i niekoniecznie kariere zrobia...dziwi mnie za to -6 dla Wodeckiego jak taki kozub ma -8 lol

-Co do Satystyk pilkarzy to dziwia mnie smiesznie male wartosci Znaczenia dla Brzeczka i Hajty 8 i 9...

-125 CA i PA dla Moskala To chyba troche za duzo bo wobec tego to powinien byc liderem a jest najwieksza pala w zespole

-dziwi mnie ze Jarka ma atrybuty losowe w wiekszosci....

 

To tak co z kumplem udalo nam sie znalezsc, boje sie co bedzie jak do sklepu w czwartek pojde i bede mial czas to na spokojnie posprawdzac, bo nie chcialo mi sie tam specialnie atrybutow analizowac, ach jeszcze Gornik ma klub satelicki w postaci ROW Rybnik....Pzdro

 

p.s

Wiem że fajnie jest krytykowac, a trudniej coś zrobic...ale ja na szczescie resercherem nie jestem :P

a na koniec dla pana co zrobil KSG---> :piwo:

Odnośnik do komentarza

Ja bym jeszcze zwrócił uwage na frekwencje na stadionie w Zabrzu, jak do tej pory najmniejsza liczba to 13tys widzów, wiem o tym dobrze, bo sam jestem obecny na każdym meczu Zabrzan i wiem, jak to wygląda. Średnia kibiców u siebie, to przynajmniej 16tys.

 

Moskal przesadzony, w porównaniu do Jarki i Zahorskiego.

 

Zgadzam się z wszystkimi uwagami, które zwrócił 'Bakarikone'.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście dziękuję za uwagi i przy najbliższej okazji postaram się to wszystko poprawic.

 

Co do Trznadla, ja go w Górniku nie umieszczałem i nie widziałem go w edytorze podczas pracy, więc też się dziwiłem dlaczego tam jest.

 

Co do Papeckysa zostawiłem mu pozycje taką, jaką ustawił mu litewski researcher, też poprawię.

 

Co do Moskala w porównaniu do Jarki i Zahorskiego. Wybaczcie, ale bazę tworzyłem na samym początku sezonu i nikt chyba wtedy nie przewidywal, że Jarka będzie na czele klasyfikacji strzelców, a Zahorski dostanie powołanie do repry.

 

A co do piłkarzy z MESA. Nie możliwe, że Kozub ma -8, bo PA z "minusem" ustawiłem tylko Wodeckiemu.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za info :).

Odnośnik do komentarza

Co do Trznadla mam stosunkowo proste wytłumaczenie, aj ges - chłopak gra może w jakiejś reprezentacji młodzieżowej? O ile pamiętam, postanowiliśmy młodzieżowców dodać do bazy, nawet jeśli nie ma w niej ich macierzystych klubów, dlatego paru młodziaków będzie albo w innych klubach, albo na free. Niestety stara dobra instytucja domyślnego "Lower League Club" pamiętana z CM 2 już nie wróci, a bardzo by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Ja bym jeszcze zwrócił uwage na frekwencje na stadionie w Zabrzu, jak do tej pory najmniejsza liczba to 13tys widzów, wiem o tym dobrze, bo sam jestem obecny na każdym meczu Zabrzan i wiem, jak to wygląda. Średnia kibiców u siebie, to przynajmniej 16tys.

 

To z ta frekwencja to trudna sprawa jest i nie wiadomo jak tak naprawde postapic bo oficjalnie to limit ustalony przez policje zabrznska to chyba 14 tys a ze ludzi jest znacznie wiecej to juz inna sprawa,ale ilu to tak naprawde przychodzi sie nie dowiemy....

 

Chodziło mi że Kozb z Legii Warszawa ma -8 i ze to chyba kogos pogielo ze tyle dostal...A u Nas najlepsi mlodzi pilkarze maja potencjal rzedu 95,a w moim przekonaniu szczegolnie Furczyk zasluguje na cos wiecej, bo jezeli chodzi o sam potencjal to ma chyba wyzszy w moim przekonaniu od Wodeckiego

 

Acha ja tez w pierwszym poscie przez rozped napisalem ze Marciniak jest prawonozny a jest lewo

Odnośnik do komentarza

Wyręczę H4llowa - Damian Furczyk to rocznik 1987, ma 20 lat i zawodnikowi w takim wieku można już spokojnie ustawić precyzyjne PA zamiast minusowego. Skoro w wieku lat 20 jest w zespole MESA a nie w pierwszym zespole, i skoro na wiosnę wypożyczany był jeszcze do Tych, PA zahaczający o 140 to byłaby ciężka przesada.

Odnośnik do komentarza
Wyręczę H4llowa - Damian Furczyk to rocznik 1987, ma 20 lat i zawodnikowi w takim wieku można już spokojnie ustawić precyzyjne PA zamiast minusowego. Skoro w wieku lat 20 jest w zespole MESA a nie w pierwszym zespole, i skoro na wiosnę wypożyczany był jeszcze do Tych, PA zahaczający o 140 to byłaby ciężka przesada.

 

Sorrki ale gdzie ja pisalem o PA 140???!!!! :o Zwrocilem ze PA 95 jeest nie stosowne a myslalem o gdzies 110 ,115....lub -6.A daly czas wracam do Kozuba dlatego ze to jakas parodia zeby taki grajek mial PA -8, nigdzie nie pisalem zebyu Furczyk mial takie same...

Odnośnik do komentarza

Poniekąd zgadzam się z Profesorem, ale i zgadzam się z Bakarikone. Nie sądze, żeby podstawą do dania Kozubowi -8, było to, że pojechał na testy, zagranice, bo to nic nie znaczy, tak na prawdę... Furczyk miał praktycznie załatwiony wyjazd do Hiszpanii, żeby tam grać, ale ostatecznie coś nie wypaliło, później razem z Danchem i Dębowskim, mieli jechać do Anglii, bodajże do Birmingham (tego nie jestem pewien), wiem to, bo osobiście znam Dancha. Ostatecznie Gwarek, nie dogadał się w sprawie kasy i wszyscy trzej zostali w kraju. To wszystko się działo, kiedy mieli po 18,19 lat.

 

ps. Dębowski to lewy obrońca i jest lewo nożny. Także DL - 20.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ponieważ wielkimi krokami zbliża się wiosenny update, więc postanowiłem podsumowac wszelkie błędy, które trzeba poprawic i sensowne sugestie, które trzeba uwzglednic.

 

1. Poprawa pozycji Papeckysa, Dębowskiego, Dancha, Madejskiego, Gierczaka, Pazdana i zawodnikow MESA.

2. PA i CA większości zawodników.

3. Poprawa frekwencji

4. Dodanie trenerów Wojdygi i Machnika, a także pozostałych członków sztabu szkoleniowego.

5. Poprawa pojemności i wymiarów stadionu.

 

Jeśli znaleźliście jakieś błędy lub macie sugestie co jeszcze można poprawic, to śmiało piszcie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...