Jump to content

Jesienno-zimowy livescore piłkarski 2020/2021

Pulek

Recommended Posts

1 hour ago, pescar said:

Zawodnik z taką prawą nogą wychodzi sam na sam i co miałoby być? Głupi faul, który musiał się skończyć czerwoną.

W myśl przepisów jest to DOGSO pozbawienie realnej szansy zdobycia gola i prawidłowa czerwona. 

Militao w meczu ligowym bodajże dostał bardzo podobną, gdy akcja była nawet bardziej z boku boiska.

• Like 1
7 hours ago, pescar said:

Zawodnik z taką prawą nogą wychodzi sam na sam i co miałoby być? Głupi faul, który musiał się skończyć czerwoną.

Ale tam był jeszcze jeden obrońca bliżej bramki. Fakt, że oddalony, ale mi się wydaje, że jednak żółta :) Tylko teraz to se można dywagować...

Real był mizerny wczoraj, Isco, na którego kurwiłem mocno, biegał bez ładu, składu i pomysłu, no ale coś tam szarpał. Mendy super. Modric chaotyczny, Kross ciągle mistrz drugiej linii dla mnie. Atalanta się broniła mądrze, ale jak to zawsze bywa, jeden błąd i pyk. A błędem dla mnie była ta podwójna zmiana poprzedzająca utratę bramki, bo do bardzo dobrze funkcjonującego autobusu wkradł się na chwilę chaos, który wykorzystał Mendy.

21 minutes ago, Feanor said:

Czerwony Poznań? :D

Ciekawe czy będą słowni ;)

Swoją drogą Panie Simeone Pan się uczy

EvLmgOqXIAItgc9.jpg

11 zawodników na połowie pola karnego i nie jest to stały fragment gry :keke: