Skocz do zawartości

Jesienno-zimowy livescore piłkarski 2020/2021


Pulek

Rekomendowane odpowiedzi

19 minutes ago, Łonio said:

Ależ Loew musi się męczyć w tej maseczce, gdy nie może sobie pogmerać w kinolu ;)

 

Nie chcę być obrzydliwy, ale może już wcześniej sobie maseczką coś podtarł i ma cały czas zapach jaki lubi ;) 

 

Lewy 3. Kurde jest szansa, że wytnie ten rekord.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, pescar napisał:

Powinien być karny dla Realu. Nie wiem jak mógł za tą rękę nie dać.

A moim zdaniem nie powinien. Zasłonięty, ręka opuszczona, zero intencji.

26 minut temu, zovalik napisał:

Co ten Liverpool? (strach mocniej pocisnąć bo zaraz City może nas przewalcowac emoji23.png)

Dość niesamowicie. Tam trzeba jakiś reset zrobić, bo coś pękło.

Odnośnik do komentarza

Ręka znajduje się w nienaturalnej pozycji – to ręka, która powiększa powierzchnię ciała i zajmuje większą przestrzeń niż powinna normalnie - tutaj dodano, że bierze się pod uwagę efekt zagrania, czyli blokowanie strzału czy blokowanie gola; bierze się pod uwagę szansę na uniknięcie zagrania; bierze się pod uwagę dystans od zagrywającego do ręki; bierze się pod uwagę szybkość lotu piłki.

 

Dla mnie powiększa powierzchnię ciała. Piłka leci długo i nie z wielką prędkością, za plecami stoi Casemiro, który po zagraniu ręką traci szansę na zagranie jej.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, pescar said:

Powinien być karny dla Realu. Nie wiem jak mógł za tą rękę nie dać.

 

1 hour ago, wwosik said:

A moim zdaniem nie powinien. Zasłonięty, ręka opuszczona, zero intencji.

 

Tylko nie liczą się intencje. Dla przykładu w tygodniu sędzia gwizdnął karnego za takie zagranie: 

 

Nie dał karnego tutaj:

 

To jest po prostu jedna wielka loteria. To samo w lidze angielskiej gdzie zawodnicy Chelsea w 2 ostatnich meczach za 2 zagrania ręką nie zostali ukarani karnym

 

 

 

Także, no nie oczekujmy, że ktoś zrozumie regułę gwizdania karnych po zagraniu ręką.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął i usunął z polecanych ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...