Filmy

Od dłuższego czasu nie znajduję w repertuarze kin niczego ciekawego. Też macie wrażenie, że jest jakaś posucha w filmowych premierach?
  7. Co krytykujesz? MT nawet nowej Maryni nie może założyć to daj im się wykazać.
  8. Kto uzdrowi CMF jak nie najlepszy tandem Ja i Sławek Suchy
  9. Ostatni miesiąc roku zaczynaliśmy od pojedynku w pucharze Grecji z Iraklisem. Ależ to było szalone widowisko! Oba zespoły grały w nim zdecydowanie futbol na tak, ale po pierwszych 45 minutach to my byliśmy górą po golach Dockala i Maniatisa prowadziliśmy 2-1. W drugiej części nikt nie zwalniał tempa i kolejne bramki były tylko kwestią czasu i oczywiście padły! Co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem dla moich rywali , i to dwie w ciągu 8 minut które wyprowadziły ich na prowadzenie... Jednak my walczyliśmy do końca a gola dającego nam awans do kolejnej rundy pucharu strzelił Fierro , po szalonym meczu który kończy się remisem jesteśmy w kolejnej rundzie pucharu Grecji! W kolejnym meczu ligowym podejmowaliśmy Veroia. Strzelanie w tym meczu dla nas zaczął Fierro, a kilka chwil później było już 2-0 po trafieniu El Arabiego. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali strzelić kontaktową bramkę i tak skończyła się ta pierwsza część. W drugiej połowie zaczęliśmy już kontrolować mecz, a gol zamykający ten mecz padł pod jego sam koniec a zdobył go Fierro pewnie wygrywamy to spotkanie 3-1. W ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów graliśmy z PSV. Od początku tego meczu narzuciliśmy przeciwnikowi swoje warunki gry, atakując go nieustannie i w ciągu 15 minut przyniosło to wymierny efekt w postaci dwóch goli strzelonych przez Dockala, które bardzo przybliżyły nas do fazy pucharowej LM! W drugiej połowie nasza gra uległa trochę zwolnieniu, jednak nie przeszkodziło to mojemu zespołowi na dołożenie jeszcze jednego gola, który zapewnił nam awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów z 2 miejsca w grupie. Po tym spotkaniu odbyło się losowanie fazy 1/8 i nie trafiliśmy najlepiej bo na lidera PL MU jednak nie pękniemy przed tym przeciwnikiem na pewno! W następnym spotkaniu ligowym mierzyliśmy się z Ergotelis. To spotkanie było popisem jednego aktora, a mianowicie był nim Babacar który w tym spotkaniu ustrzelił dublet i zapewnił pewne 3 punkty dla mojego zespołu praktycznie po meczu bez historii. W kolejnym meczu podejmowaliśmy Panthrakikos . Męczyliśmy się w tym meczu strasznie, dużo akcji nam w tym spotkaniu nie wychodziło , ale w końcu nadeszła 64 minuta gdy błąd popełnili obrońcy gości i El Arabi trafił do siatki zapewniając nam 3 punkty po strasznych mękach mojego zespołu w tym spotkaniu... W lidze graliśmy z Arisem. Pierwsza połowa tego spotkania nie była porywająca, ale po bramce Valbueny remisowaliśmy w nim 1-1. W drugiej części zagraliśmy ciut lepiej, przełożyło się to na gola którego zdobył Fierro i zapewnił nam zwycięstwo w tym meczu. W ostatnim meczu Grudnia i roku mierzyliśmy się z Apollonem. I ten ostatni mecz w roku zaczęliśmy bardzo dobrze w pełni zdominowaliśmy przeciwnika, ale do przerwy prowadziliśmy tylko z nim jednym golem strzelonym przez Fierro. W drugiej połowie nasza gra wyglądała podobnie a skuteczność była taka sama jak w pierwszej połowie. Ostatniego gola dla mojego zespołu w tym roku zdobył Stanciu, a rok zakończyliśmy wygraną 2-1. Grudzień 2014 Bilans: 5-0-0 Liga: 1, 15-2-0, +26 Iraklis 3-3 ( Dockal, Maniatis, Fierro ) Veroia 3-1 ( Fierro, El Arabi, Stanciu ) PSV 3-0 ( Dockal X2, Fierro ) Ergotelis 2-0 ( Babacar X2 ) Panthrakikos 1-0 ( El Arabi ) Aris 2-1 ( Valbuena, Fierro ) Apollon 2-0 ( Fierro, Stanciu ) Puchar Grecji: Iraklis 3-3 ( Awans ) Transfery ( Grudzień ) Anglia: MU ( +2 ) Francja: Marsylia ( +6 ) Hiszpania: Real ( +1 ) Złota Piłka Złoty Chłopiec
  10. Last week
  11. W chuj warto było tworzyć dział xD
  12. Już jest wszystko ok, buforowanie skórki
  13. Witam. Posiadam kartę graficzną na laptopie intel uhd graphics 620. Chciałem zapytać czy fm22 lub fm21 pójdzie mi na tej grafice płynnie? Resztę wymagań spełnia mój laptop.
  14. Mam tylko oryginały od nastu lat. Po angielsku mam kraje, narodowości i kontuzje
  15. @Profesor Nie daje mi spokoju, w jaki sposób zostało przetłumaczone Pressing Trap w zakładce taktyki. Po polsku jest to opisane, jako Reakcja na pressing. Przecież to ma być odpowiedź gracza na atak przeciwnika, a nie na jego pressing. Co zresztą jest nawet opisane w chmurce po najechaniu na polecenie. Lepiej IMHO by brzmiało Sposób/Kształt pressingu.
  16. Zgłaszam się, żeby powalczyć o ponowne rozdzielenie kanałów kultura i gry. I żeby innych kanałów nie kasowano
  17. Oryginał? Może jakiś skrin. Sprawdź ewentualnie w ustawieniach opcję Ustawienia języka danych. Tam może chyba poustawiać sobie pojedyncze rzeczy w innych językach. Może masz coś tam pozmieniane.