Skocz do zawartości

Miniracing Online


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Grzelo, LF

Można wiedzieć czemu??

[skoro Henkel nie może hostować, to kto to zrobi? Ja mam łączę 1,3MB, ale wolę nie ryzykować, ponieważ dość często rozłącza mi się Internet. Może wcześniej wyjaśnijmy tą sprawę, aby 30 minut przed wyścigiem nadal nie było wiadomo, kto utworzy grę..

 

Ponieważ "dość często rozłącza ci się internet", masz tylko megowe łącze i jest dziś mecz :keke: Nie ma sensu robić wyścigu, jeśli jest duże prawdopodobieństwo, że będą problemu techniczne...

 

Nie, nie żartowałem :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Jak nieoficjalnie dowiedział się magazym F1Racing, kierowca Grzelo korzysta z nieswoich ustawień bolidu! W Padoku aż zahuczało, gdy o tym się dowiedziano. Teraz już mamy przyczynę tych znakomitych czasów Grzela. FIA podobno zastanawia się nad ukaraniem kierowcy zespoły LegiaFans karą, przez którą nie będize mógł brać udziało w trzech kolejnych wyścigach.

Odnośnik do komentarza
Jak nieoficjalnie dowiedział się magazym F1Racing, kierowca Grzelo korzysta z nieswoich ustawień bolidu! W Padoku aż zahuczało, gdy o tym się dowiedziano. Teraz już mamy przyczynę tych znakomitych czasów Grzela. FIA podobno zastanawia się nad ukaraniem kierowcy zespoły LegiaFans karą, przez którą nie będize mógł brać udziało w trzech kolejnych wyścigach.

Skandal !! :kekeke: Postuluje o unieważnienie dzisiejszego wyścigu i powtórzenie go np. jutro/pojutrze :keke:

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie, definitywnie, nieodwracalnie kończę karierę. Problem z TC został rozwiązany, ale za to pojawiły się problemy z netem, dzieki czemu mam niemiłosierne lagi :/ Więc muszę podziękować za grę. Życzę dobrej zabawy i nie pozwólcie, by skandalista - Grzelo - wygrał mistrzostwo! Ja, niestety z tej walki odpadłem przez słaby internet, który jeszcze bardziej słabnie wieczorami...

Odnośnik do komentarza
Postuluje o unieważnienie dzisiejszego wyścigu i powtórzenie go np. jutro/pojutrze :keke:

 

Jestem jak najbardziej "za" :]. Rzutem na taśmę w kwalach zająłem 2. miejsce, i taki stan rzeczy utrzymywał się do 5. okrążenia, kiedy to przerwało mi połączenie internetowe :doh!:. Ponowne podłączenie się trwało trochę, ale potem znowuż miałem problemy z podłączeniem się do serwera Grzela :]. Tak więc postuluje, aby wyścig został powtórzony jutro lub jakiś inny dzień :]. Przecież to przede wszystkim zabawa, i jeśli ktoś umie jeździć i w tym wyścigu zajechał na np. 2. poyzcji, to nie powinien się obawiać powtórki, czyż nie? :).

Tak więc, Panowie, zgadzacie się?

Odnośnik do komentarza

Organizator

 

Panowie nie będziemy się bawić. Wyścig to wyścig i chociażby jedna osoba dojechała to uznałbym to za wyścig. Powywalało niektórych, niektórzy wybrali mecz. Niezbadane są wyroki boskie. Pokażecie w następnych wyścigach na co was stać i juz :)

 

Screen z II ligi:

 

http://img219.imageshack.us/my.php?image=beztytu3pj5.jpg

 

Dziś wieczorem tabele (albo jutro rano) i od razu losowanie pucharu.

Odnośnik do komentarza

Organizator

WYNIKI OFICJALNE

 

 

Grzelo, LegiaFans

Nie będę wdawał się w dyskusję z Pavulonem. Ustawienia bolidu zostały opracowane przeze mnie, kolegę i Lotokota.. Nie szukajcie na forum, bo i tak nie znajdziecie (kolegi). Kumpel opracował je, podesłał mi, ja z Lotokotem dopracowałem i odesłałem. Pierwszy i ostatni raz, bo nie mam ochoty słuchać szanownego Pavlo, który nie może pogodzić się z tym, że w tym sezonie nie może jechać, a co za tym idzie i wygrywać. Pierwsze 4 wyścigi pojechałem na CAŁKOWICIE wymyślonych przeze mnie i 2 razy triumfowałem, 2 razy byłem drugi, więc nie pisz Pavlo, że te steupy były przyczyną moich zwycięstw. Gun, nikt inny nie miał takich problemów, że nie mógł dołączyć do gry, a to, że Cię wywaliło to już nie moja wina.. Lotokot sam przyznał, że siadła mu Neostrada, więc ja nic na to poradzić nie mogę. I wcale mu się nie dziwię, że chce powtarzać wyścig.. Też bym chciał, gdybym stracił szansę na drugie miejsce 2 kółka przed metą.. Buła chce powtórzyć, bo wolał obejrzeć mecz i nie jechał, więc to inna sprawa :].

Karwas, przyczyną tego może być to, że jako pierwszy skończyłeś wyścig, bo upłynął czas dojazdu do mety..

Odnośnik do komentarza
Pierwsze 4 wyścigi pojechałem na CAŁKOWICIE wymyślonych przeze mnie i 2 razy triumfowałem, 2 razy byłem drugi, więc nie pisz Pavlo, że te steupy były przyczyną moich zwycięstw.

A gdzie ja coś takiego napisałem?!

 

Nic takiego nie powiedziałem. Powiedziałem jedynie, że takie czasy nie są możliwe na Twoich ustawieniach i się nie myliłem, także nie mów, że to są Twoje ustawienia, może i je lekko przerobiłeś, ale nie są Twoje, a więc nie powinieneś brać udziału w wyścigu.

Odnośnik do komentarza

lotokot, LegiaFans

Jeśli niemożliwe jest powtórzenie wyścigu to trudno, niemniej szkoda mi czasu i tych straconych w ostatnich sekundach 8 punktów.

Co do tej "afery". Doskonale rozumiem, że niektórych boli dostawanie ostrych cięg po tym, gdy wygrywało się w palcem w nosie ze wszystkimi, ale proszę o odrobinę umiaru. Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że te ustawienia to w 50% zasługa Grzela. Nikomu nie ukradliśmy tych setupów, a jakoś nigdzie nie jest napisane w regulaminie, że korzystanie z konstruktorów nie biorących udziału w Lidze jest zabronione. Prosiłbym także o nie komentowanie, że Grzelo wygrywał z taką przewagą tylko dlatego, że miał takie ustawienia, bo ja miałem na nich czasy o 4-5 sekund gorsze, a uważam, że jakieś tam pojęcie o jeździe chyba mam. Mogę się założyć, że niektórzy na naszych setupach nie osiągnęliby nawet 50 sekund. Myślę, że jestem słabszym kierowcą od Grzela, a i tak na moich autorskich setupach zająłbym spokojnie drugie miejsce (7-8 sekund to dla mnie ogromna przewaga), a więc Grzelo zdążyłby mi w tym czasie odjechać i najwyżej wygrałby różnicą 25, a nie 55 sekund. Jak już mówiłem szkoda mi tych punktów, ale zostało jeszcze kilka wyścigów do końca i pokażemy, że nawet z ustawieniami opracowanymi w 100% przez nas (a nie "tylko" 50) możemy być najlepsi.

Oczywiście wolałbym, aby ta kłótnia nie wybuchła, ale chociaż zostałem upewniony w przekonaniu, że niektórzy pukają w dno od spodu.

Gratuluję Grzelowi przygniatającego zwycięstwa i zdecydowanego prowadzenia w klasyfikacji kierowców oraz Trzmielowi świetnej jazdy podczas wyścigu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...