Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki i z tego co wiem graja do 4 zwycięstw więc jak orlando wygra jeden mecz minimum to dalej będzie ciężko z awanem , ale nie tracą teoretycznie szans . Jaki bilans u siebie ma Boston to znaczy czy duże szanse ma Orlando na wygraną na wyjeździe.

 

Jeśli będą dalej grali taką przewidywalną padakę, to nic więcej nie ugrają. Po dwóch kolejnych spotkaniach w Bostonie może być znany pierwszy finalista.

Odnośnik do komentarza

W PO u siebie mają 5-1, tylko w serii z Cavs jeden mecz w Bostonie przegrali.

 

Tu nawet nie chodzi o własną halę, ale o grę Orlando i Bostonu. Świetna jest defensywa Celtów w ostatnich meczach. Znakomicie gra Rondo, a potrafią wspierać go Pierce, Allen i Garnett. W Orlando praktycznie wyłączony jest Lewis, słabo gra Nelson, Carter na swoim poziomie, ale wczoraj nie trafił dwóch rzutów wolnych pod koniec, Howarda potrafili wyłączyć w pierwszym meczu, lecz wczoraj Dwight miał dobry mecz i nawet jego faulowanie nie dało pozytywnego efektu.

 

O 3:00 Suns - Lakers, w pierwszym meczu widziałem tylko część pierwszej kwarty (do 22:22 i rzutów osobistych Amare), ale dzisiaj obejrzę pewnie cały mecz i liczę na to, że Suns się postawią i będą grali tak jak w pierwszych minutach Game 1 :)

 

Wczoraj odbyło się losowanie numerów do draftu:

 

1. Washington Wizards

2. Philadelphia 76'ers

3. New Jersey Nets

4. Minnesota Timberwolves

5. Sacramento Kings

6. Golden State Warriors

7. Detroit Pistons

8. Los Angeles Clippers

9. Utah Jazz

10. Indiana Pacers

11. New Orleans Hornets

12. Memphis Grizzlies

13. Toronto Raptors

14. Houston Rockets

Odnośnik do komentarza

Jest kilku faworytów do pierwszych picków, ale to wszystko zależy od drużyny. Teoretycznie najlepszy jest Wall, ale czy Wizards go wezmą? Zobaczymy. W sumie to mają Arenasa, którego raczej nikt nie będzie chciał brać, bo ma wielki kontrakt i jeszcze ten incydent z pistoletem, więc PG mają, może wezmą Turnera, który jest SG. W czołówce powinni też być Favors, Cousins, Aminu, Wesley Johnson. 

 

http://www.draftexpress.com/nba-mock-draft/2010/

http://www.nbadraft.net/2010mock_draft

http://www.mynbadraft.com/2010-NBA-Mock-Draft

http://espn.go.com/nba/draft

 

 

Kilka przydatnych stron z mockami i sylwetkami zawodników biorących udział w drafcie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Niech biorą Walla i szukają frajera na Arenasa, Wall zapowiada się świetnie, a historia pokazuje, że warto brać najlepszego zawodnika jaki jest, a nie takiego, który może pasować :>

Lakers 2-0, Amare to pipka, 9 zbiórek w dwóch meczach? Chyba nikt mu nie da maksimum w tym roku... mam nadzieję, że uda się odnieść jedno zwycięstwo w Arizonie i skończy się na 4-1 ;]

Odnośnik do komentarza

Niech biorą Walla i szukają frajera na Arenasa, Wall zapowiada się świetnie, a historia pokazuje, że warto brać najlepszego zawodnika jaki jest, a nie takiego, który może pasować :>

Lakers 2-0, Amare to pipka, 9 zbiórek w dwóch meczach? Chyba nikt mu nie da maksimum w tym roku... mam nadzieję, że uda się odnieść jedno zwycięstwo w Arizonie i skończy się na 4-1 ;]

 

Wall może eksplodować tak jak Rondo - najpierw nic, potem nagle top NBA PG :-)

 

Arenasa chyba nikomu się nie da wepchnąć po jego ostatnich ekscesach, więc jeśli wybiorą Walla, to Arenas będzie grał jako SG. Zresztą Wizzards powinni zwolnić całkiem sporo sallary cap, więc może być ciekawie w off-season.

Odnośnik do komentarza

RESTRICTED

Randy Foye

Cedric Jackson

Cartier Martin

 

UNRESTRICTED

Earl Boykins

Javaris Crittenton

Josh Howard (T)

Shaun Livingston

Mike Miller

Fabricio Oberto

Quinton Ross (P)

James Singleton

 

Kończące się kontrakty w Wizards :)

 

Szkoda Suns. Niestety oglądałem tylko 2 kwarty, bo w przerwie meczu usnąłem. W pierwszej Lakersi robili pod koszem zespołu z Phoenix co chcieli, ale już w Q2 było lepiej, świetnie zagrali rezerwowi, którzy dali mnóstwo energii i zmniejszyli przewagę. Suns trafiali, wtedy też za 3. Z tego co czytam to w Q4 Lakersi znowu zrobili miazgę z Suns i wygrali :/

 

http://aboutncaa.blogspot.com/

 

Zapomniałem podać tej strony, a tu też jest sporo informacji o drafcie.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Wizards wybiorą Walla, ale wymienią go od razu na dobrego centra i ewentualnie jakiegoś role player. Nie widzę Arenasa i Walla w jednej drużynie i myślę, że obu panom też by to nie pasowało.

 

Amar'e potwierdza, że nie zasługuje na maxa. Szkoda, że trafił w życiu na 'Antoniego, bo potencjał na dobrą grę w defensywie miał większy. W ataku nie jest źle, ale IMO nie powinien dostać maksymalnego kontraktu.

 

Mam nadzieję, że Suns jeszcze spróbują powalczyć, bo dziś już jakoś to wyglądało, tylko ta defensywa...

Odnośnik do komentarza

Ale, że niby jaki dobry center? ;) Wall zapowiada się bardzo dobrze, nie zamienią go na jakiegoś średniaka na pozycji C ;] Arenas zawsze bardziej rzucał niż rozgrywał, co prawda lubi wozić piłkę i to może być problem, ale sądzę, że jakoś się podzielą. Jeżeli oczywiście Arenas zostanie...

Wall może eksplodować tak jak Rondo - najpierw nic, potem nagle top NBA PG :-)

 

Arenasa chyba nikomu się nie da wepchnąć po jego ostatnich ekscesach, więc jeśli wybiorą Walla, to Arenas będzie grał jako SG. Zresztą Wizzards powinni zwolnić całkiem sporo sallary cap, więc może być ciekawie w off-season.

No tak, ale Rondo był trochę dalej w drafcie, a Wall od HSl jest zapowiadany jako bardzo obiecujący rozgrywający:> Zobaczymy, od razu NBA pewnie nie podbije - ma dopiero 19 lat.

Ekscesy, kontuzje (stracił chyba 2 sezony), masa kasy, no możliwe, że jest nie do opchnięcia, myślałem, że kontrakt zostanie rozwiązany, ale chyba im się nie udało :]

Odnośnik do komentarza

Tylko po co im dwaj PG w dodatku tacy którzy uwielbiają dominować mecz z piłką w rękach? Jak napisał T-m, będzie ciekawy off-season. 1/3 graczy kończą się kontrakty, będzie dużo wymian z tego powodu, więc nie ma się co martwić o znalezienie dobrego centra.

 

Edit: Nawet jeśli nie center, to można znaleźć kogoś innego albo nawet 2/3 graczy bardziej przydatnych niż duet Arenas-Wall.

Odnośnik do komentarza

Nowym trenerem 76ers został Doug Collins :)

 

Doug nie ma najłatwiejszej sytuacji, bo wysokie kontrakty mają Brand, Dalembert, Kapono i Igoudala. Dalembertowi i Kapono po sezonie 2010-2011 kończą się umowy, ale Brand ma ją do 2012-2013, a Igoudala aż do 2013-2014. 76. mają wysoki pick w tym roku w drafcie i jestem ciekawy czy Collins będzie szukał jakiejś wymiany właśnie z tym pickiem, żeby pozbyć się wysokich kontraktów.

Odnośnik do komentarza

Po co ma szukać. Igoudala to jest kapitan i najlepszy zawodnik 76ers. Jeśli dostanie dobrego rozgrywającego, to będzie ciekawie. Kapono zostanie na jeden sezon i pewnie w lutym zostanie oddany do zespołu, któremu bardziej niż Philly będzie zależało na uwolnieniu SC na koniec sezonu.

 

Rondo był wybrany z dalszym pickiem, ale przez 2 sezony grał jako pomocnik świętego mikołaja w departamencie podawania ręczników kolegom, a potem wyszło szydło. Zresztą Arenas na początku gry w GSW też nie był rewelacją, dopiero potem eksplodował. Teraz strzela tylko z pukawki :keke:

Odnośnik do komentarza

Orlando wygrało 96:92 po dogrywce [pierwszej w tegorocznym Playoff] w Bostonie :) W serii już tylko 3:1 :keke: U siebie mają duże szanse na zwycięstwo, ale wyniku serii raczej nie zmienią :( Nikt w historii jeszcze tego nie zrobił i Magic prawdopodobnie też się nie uda. Problemem Orlando jest gra liderów. Nie było jeszcze meczu, żeby cała czwórka grała przyzwoicie. Wczoraj Howard [32 pkt, 16 reb, 4 blk] i Nelson [23 pkt, 9 ast, 5 reb] zagrali naprawdę dobry mecz, Lewis [13 pkt, 5 reb, 3 ast, 2 stl] przyzwoicie, ale Carter [3 pkt, 1-9] fatalnie. Z ławki świetną zmianę dał Redick [12 pkt, 3-6] :) Tym razem Rondo zagrał słabiej i to pomogło wygrać podopiecznym SvG :) Wszystko wskazywało na sweep, a jednak mamy 3-1 i jeszcze może być ciekawie :)

Odnośnik do komentarza

W serii Lakers-Suns już 2:2 :jupi:. Szczerze mówiąc nie wierzyłem w to, że Suns powalczą, ale u siebie grają świetnie. Dzisiaj kapitalnie zagrała ławka :) Gentry to naprawdę znakomity coach, potrafi z takich graczy jak Amundson, Dragić, Frye czy Lopez wykrzesać maksimum. Ławka Phoenix zdobyła dzisiaj w sumie 54 punkty :o. Grali bardzo energicznie na tablicach, w obronie i ataku, znakomite rzuty za 3. Frye wreszcie się przebudził, bo w G1-3 grał fatalnie, a dzisiaj dał 14 punktów. W sumie Suns rzucili 11 trójek na skuteczności 36,7%, aż 7. w Q2. Znakomity mecz. Jeśli Suns zagrają tak energicznie z Los Angeles to mogą wygrać :) Amare dzisiaj też dobrze, nie tak świetnie jak w G3, ale dobrze. Widać, że walczy o maksa ;) W jego przypadku Pierścień = maks na następny sezon :-k Co z tego, że najlepszych strzelec w Suns rzucił 21 punktów, a Bryant 38? Kobe nie miał wystarczającego wsparcia od zespołu. Zapowiadają się kolejne świetne mecze :)Główni bohaterowie dzisiejszego meczu :)

 

GO SUNS :):war: Beat LA! :war:

Odnośnik do komentarza

Lakers muszą zagrać trochę agresywniej, muszą mieć więcej wolnych, częściej wymuszać faule, Gasol musi grać więcej 1na1 z Amare, co szło mu nieźle w pierwszych meczach, już w tym meczu coraz lepiej radzili sobie z obroną Suns, w kolejnym powinno być już dobrze. Zobaczymy, pewnie w LA Suns zagrają słabiej, tak jak to było w dwóch pierwszych meczach. Ławka Suns zagrała świetnie, ale nie chce mi się wierzyć, że powtórzą to w LA, tak samo w kolejne 42 pkt Amare, może Nash się obudzi ;) Jest ciekawie, ale Lakers pod presją grali już nie raz, w poprzednim i w tym sezonie z Thunder.

Najbardziej martwi, że z taką obroną każdej z tych drużyn może być ciężko z Celtics :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...