Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

No jak napisał beeres, to nie NBA 2k, z tych zawodników nie da się "ukręcić fajnej paki" bo nie tak funkcjonuje NBA, kluby i kontrakty. Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć :) Listowanie przyszłych FA i pisanie, że Lakers mogą sobie z nich zrobić pakę (taki zrozumiałem domysł tego posta) jest po prostu daleko idącym uproszczeniem (za daleko)

Odnośnik do komentarza

No nikt przy zdrowych zmyslach nie oczekuje, ze LAL wezma 5 koksoow z FA i nagle zrobia z tego pake. Ale faktem jest, ze na rynku bedzie kilka łakomych kasków, których Lakersi moga probowac wyjac i w polaczeniu z kilkoma role players z obecnego rosteru (Willams, Clarkson, Randle czy Nance) może wyjsc z tego ciekawa ekipa.

I nie wiem skad to oburzenie na pomysl Durranta w LAL. Takie plotki od dawna sie pojawialy

 


Oklahoma City Thunder star Kevin Durant will have his pick of the litter when he hits free agency next offseason, but according to a recent report, KD may be leaning toward making a move out West to the Los Angeles Lakers.

Odnośnik do komentarza

 

No nikt przy zdrowych zmyslach nie oczekuje, ze LAL wezma 5 koksoow z FA i nagle zrobia z tego pake. Ale faktem jest, ze na rynku bedzie kilka łakomych kasków, których Lakersi moga probowac wyjac i w polaczeniu z kilkoma role players z obecnego rosteru (Willams, Clarkson, Randle czy Nance) może wyjsc z tego ciekawa ekipa.

I nie wiem skad to oburzenie na pomysl Durranta w LAL. Takie plotki od dawna sie pojawialy

 

Oklahoma City Thunder star Kevin Durant will have his pick of the litter when he hits free agency next offseason, but according to a recent report, KD may be leaning toward making a move out West to the Los Angeles Lakers.

 

 

Ta, a potem jeszcze dodaj, że to raport Brussarda czy kogoś jego pokroju i wszystko jasne. Też mogę sobie napisać, że według "pewnych źródeł" KD przeniesie się do Wolves. Tylko co z tego?

 

KG jest w tym momencie w 9 sezonie w lidze. Po tym roku może podpisać kontrakt za 30% Salary Cap. Jak rozegra 10 sezon to jego maks podskoczy do 35% Salary Cap. Rzetelni dziennikarze spodziewają się kontraktu 1+1 dla zmaksymalizowania zarobków i nikt, kto ma jakąś poważną reputację nie mówi głośno, że Durant przeniesię gdziekolwiek, bo gdzie dostanie lepszą paczkę niż w OKC? Który team ma kogoś podobnego talentem do Westbrooka, który ponadto jest dla Kevina jak brat? Gadanie o "wielkości rynku" w przypadku młotka, który już teraz z umów sponsorskich ma ponad 200mln$ jest nieporozumieniem.

 

Ze względów sportowych tylko GSW ma jakiś sens.

 

Na tą chwilę stawiałbym to tak:

 

OKC 90%, Wizz 5%, GSW 5%, LAL 0,0000000000001%.

 

Peace.

Odnośnik do komentarza

No być może będą musieli. Nie każda organizacja umie się tak ogarnąć jak San Antonio i nawet kiedy superstar odchodzi to mieć go kim zastąpić. To że Lakers są fatalnie zarządzani to chyba też nie jest żaden news. Liczenie, że jak zwykle wielkie miasto i legenda przyciągnie zwycięstwa przerabiali już NY Knicks wielokrotnie, i wciąż jeszcze daleka przed nimi droga.

Odnośnik do komentarza

To z Waszych wpisow wyglada, ze LAL to powinni tankowac jeszcze z 5 lat albo najlepiej od razu sie rozwiazac :P

 

Nope. Mają Russella, mają Randle'a, jest Clarksona. Powinni przestać robić ze swojej ekipy obwoźny cyrk Pana_Którego_Nie_Wolno_Krytykować, zatrudnić kompetentnego trenera i rozwijać młodzież. Ponadto ogarnąć zarządzanie i powoli odwrócą losy organizacji. Bo franchise player na zaoraną ziemię nie przyjdzie.

Odnośnik do komentarza

ESPN wrzuciło swoje top10 na różnych pozycjach. Linki:

 

http://espn.go.com/nba/story/_/page/nbarankPGs/ranking-top-10-point-guards-ever

 

http://espn.go.com/nba/story/_/page/nbarankSGs/ranking-top-10-shooting-guards-ever

 

http://espn.go.com/nba/story/_/page/nbarankSFs/ranking-top-10-small-forwards-ever

 

http://espn.go.com/nba/story/_/page/nbarankPFs/ranking-greatest-power-forwards-nba-history

 

Zaczęliśmy rozmowę z Michem na PW, ale w sumie warto to rozkręcić tutaj.

 

W skrócie moje pierwsze impresje:

 

Wade nad Clyde'm :lol: Bez jaj :rotfl:

 

Steph Curry co on kurwa robi w tym zestawieniu. Gościu miał 2,5 dobrego sezonu w karierze i jest wyżej niż Ajzeja? I Steve "you don't even speak english in Canada" Nasha? I JKidda? LOL Gdzie jest Denis Johnson, Nate Archibald, Pete Pistol Maravich, Gary Payton...

 

Wśród PF mi się mniej więcej zgadza, chociaż nie wiem czy u mnie McHale byłby tak wysoko. W sumie byłby tam zamiast niego Larry Bird. Nie podoba mi się umieszczanie LB jako small forworda. No i w sumie Julius Erving był też bardziej PF niż SF, więc on na bank musiałby się tam znaleźć - pewnie zamiast kogoś z dwójki Pau Gasol albo Denis, ale ten drugi miał mega obronę i zbiórki na poziomie nieosiągalnym dla większości, więc ja bym go raczej został :)

 

Zresztą nie tylko to mi nie pasuje: gdzie jest Chris Mullin, Alex English...

 

No i pytanie podstawowe. Ja się kurwa grzecznie pytam, gdzie jest T-mac.

Odnośnik do komentarza

A centrów nie wrzucali czy link Ci umknął? Choć tam pewnie będzie Szczudło z Kareem na czele ;) A potem Szak z Russelem jak dla mnie i cała banda Hakeemów, Generałów i Ewingów.

Mi w zestawieniu jakoś Iverson nie pasuje. W szczycie kariery grał zajebiście, ale na koniec zjazd zaliczył masakryczny.

Odnośnik do komentarza

Być może moja ograniczona przez ESPN percepcja to powoduje (mimo, że mam SAS w ulubionych teamach) ale trochę śmieszne że jara się każdy wspaniałymi GSW, a Spurs po cichutku są tylko 2 GB i grają tak fantastyczną koszykówkę, że ja prdl. Obejrzałem parę spotkań w tym sezonie, Kawhi MVP a cały defens zasługuje na nobla.

Odnośnik do komentarza

Prawdę mówiąc zdarzyło mi się obejrzeć kilka spotkań czy to GSW czy Spurs gdzie przy okazji wspominania bilansu Golden ktoś dodawał ~"wszystko fajnie, ale spójrzcie na Spurs, mało się o nich mówi, a też mają świetny bilans". Zresztą za chwilę mogą jeszcze bardziej zmniejszyć straty bo GSW mają przed sobą mecze z Cavs, Bulls i Pacers, a Spurs tylko z Mavs, Suns i Lakers. A 25 stycznia dojdzie do bezpośredniego pojedynku między nimi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...