Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając te ploty i spekulacje nt. LBJ-a w Bulls przypomniał mi się konflikt James'a z Noah'em gdzie Joakim zwymyślał Króla od biczów i innych przedmiotów, niekoniecznie przydatnych na boisku. Panowie już po jakimś słowie, przeprosinach czy zapomniane?

Odnośnik do komentarza

Nowe Salary Cup wynosi 58.044 mln dolarów, czyli trochę więcej niż w poprzednim sezonie :o  

 

Luxury-tax to teraz 70.307 mln, a MLE 5.765 mln.

 

Ray Allen podpisał kontrakt z Celtami, 20 mln za 2 lata, ale drugi rok jest opcją dla zawodnika. Moim zdaniem dobry kontrakt dla Bostonu i Allena, którego nie przepłacili.

Odnośnik do komentarza

Jeśli LeBron przejdzie do Miami to stanie się dla mnie prawdziwą cipką; już mniej by stracił nawet jakby przeszedł do Knicks. Rozumiem, że chce mistrza, że chciałby grać z Wadem, ale jeśli najpierw mówi, że nie chce grać w Miami, a potem przechodzi tam, bo podpisali już 2 All-Starów, to kto tu jest The King - LBJ czy Wade :roll:?

Odnośnik do komentarza

35 mln za 5 lat gry w Nets otrzyma Travis Outlaw.

 

Jermaine O'Neal podpisał z Celtami. Pewnie dostanie MLE.

 

Raptors interesują się Linasem Kleizą, Cavs Flynnem.

 

Mavs chcą przedłużyć Haywooda.

 

Travis to z jednej strony na prawdę dobry zawodnik i cena za niego nie jest jakaś strasznie dramatyczna, ale jest dość chimeryczny i IMO "leniwy" - jak mu się chce, to potrafi zaszaleć niczym Pippen, ale zazwyczaj mu się nie chce i gra jak Shaun Respret :-)

Odnośnik do komentarza

Coś mi się nie chce wierzyć w LBJ'a w Miami, ale coraz więcej pzecieków na to wskazuje...

Boozer w Bulls to chyba dobry ruch, tzn nie jestem jego fanem, ale to prawdziwa bestia w ataku, będzie miał Rose'a, będzie w końcu miał prawdziwego centra, który potrafi bronić, a nie jakiś fałszywych środkowych rzucających za 3 ;] Zobaczymy jak z kontuzjami - będzie coraz starszy, a już wcześniej urazy go nie omijały... to będzie kluczowe.

Odnośnik do komentarza

Jermaine O'Neal podpisał z Celtami. Pewnie dostanie MLE.

PG - Rondo

SG - Allen

SF - Pierce

PF - KG

C - Jermaine

 

:o :o

 

Czy ktoregos pogonili? :>

Nie Allen podpisał(sze) nowy kontrakt. Rondo zostaje, Pierce podpisuje KG ma dalej kontrakt ważny. Dobra ekipa będzie w Bostonie.

Mam nadzieje, że LBJ nie zostanie zawodnikiem Miami. Jeżeli podpisze to Wade będzie musiał zostać drugą opcją Heat, bo wątpię, aby LBJ chciał być 2 opcją. Obaj grają najlepiej z piłką w rękach. Bez nie nie pokazują pełni swoich umiejętności.

Odnośnik do komentarza

LF, LeBron nie przejdzie do Miami, bo tam nie będzie gwiazdą numer jeden. To miasto Wade :) Bron raczej nie jest taki głupi i będzie chciał budować zespół pod siebie, tak jak w Cavs. Moim zdaniem obecnie największe szanse mają Kawalerzyści oraz Byki :) Ale to tylko moja ocena :) Zobaczymy, The Decision już za kilkanaście minut :)

Odnośnik do komentarza

No i LeBron idzie do Heat :| Moim zdaniem zdecydowanie popsuł ;) Nie chodzi tu tylko o Bulls, ale ogólnie o niego. W Heat będą 3. gwiazdy Bosh, Wade i LeBron, ale nie ma tam ławki. LBJ poszedł na łatwiznę i zamiast budować swoje Cavs lub iść do zespołu, gdzie będzie opcją numer 1 [Knicks, Bulls, bo Nets chyba najwcześniej odpadli z rywalizacji] to poszedł do miasta Wade i tam Kingiem dla kibiców będzie Dwayne, który jedno mistrzostwo już im dał, a LBJ będzię opcją numer dwa. Będzie ciekawie. Znacznie mocniejszy Boston, mocne Orlando, które może czymś jeszcze zaskoczy w offseason, nowi Heat ze swoimi gwiazdami, Byki wzmocnione Boozerem i pewnie kimś jeszcze przez jakiś trade, bo Deng i tak pewnie odejdzie.

 

LeBron nigdy nie będzie wielki tak jak Kobe [którego bardzo nie lubię, ale doceniam jego wielkość i geniusz] czy MJ. Poszedłeś na łatwiznę. 

 

Zwycięzcami Summer 2010 są zdecydowanie Heat, potem Bulls, Knicks, a Nets i Cavs zostali z niczym. :] 

 

Moim zdaniem Heat i tak nie zdobędą mistrzostwa, nie mówią tu o tym roku, ale o następnych. Za dużo gwiazd, za mało drużyny. Ciekawe jeszcze jakie kontrakty podpisali :-k Na role players i tak zostanie mało :]

Odnośnik do komentarza

Jako fan Knicks jestem bardzo zawiedziony decyzją LeBrona. Tzn. nie emocjonowałem się całą tą mydlaną operą, bo nie było co dzielić skóry na niedźwiedziu. No i okazało się, że słusznie. Knicks mają tylko Amare, za którego zapłacili olbrzymie pieniądze i może być to następny Juwan Howard albo Jermaine O'Neal. No ale najwyraźniej zorientowali się wszyscy, że James'owi zależy przede wszystkim na dorównaniu Jordanowi, a to bez kilku tytułów nigdy mu się nie uda. Dlatego NYK szybko wzięli Amare, Heat Bosha, a Bulls Boozera (choć James mógł mu nie wybaczyć, że kiedyś uciekł z Cavs).

 

Teraz zapewne zacznie się nowa misja w Knicks, czyli ściągnięcie Carmelo w przyszłym roku. Na razie mamy sing-and-trade Lee (6 lat, $80M do GSW) za Randolpha, Azubuike i Turiafa.

 

A Miami mają pakę aż strach :o

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz tak silne fundamenty, to spokojnie zbudujesz na nim silny zespół. Gwiazd już Miami nie trzeba. Teraz tylko role players. A w dodatku może do nich przyjść podstarzały gwiazdor żądny mistrzostwa - tak jak Artest, a kiedyś Payton i Malone poszli do Lakers.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie decyzja James to żadne zaskoczenie - on już młodszy nie będzie i jeśli ma zostać legendą musi zdobywać mistrzostwa. Cleveland? Wiadomo jak się to skończyło. Knicks? Jeszcze słabszy skład niż Cavs. Nets? Poza Lopezem i Harrisem również nikogo tam nie ma. W Miami ma już 2 gwiazdy i sporą szansę na zbudowanie mocnego składu nawet z małym budżetem. Czemu? Bo KAŻDY wolny agent zgodzi się grać za mniejszą kasę byle tylko znaleźć się teraz w Heat. A FA w tym roku nie brakuje. Na PG zdaje się ciągle do wzięcia jest Felton, który ze swoją szybkością świetnie pasowałby do wielkiej trójki. Na centrze do wzięcia są np. Camby czy Ben Wallace. Można znaleźć też sporo graczy zadaniowych i tych graczy GM Heat znajdzie. Czy Heat zdobędą mistrzostwo już w najbliższym sezonie? Wszystko będzie zależało właśnie od ławki. Jeśli znajdą się pieniądze na role players to pewnie tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...