Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

W serii Magic - Celtics już tylko 3:2 :D Orlando zagrało dzisiaj świetnie :) Dobrze w ataku i obronie, rezerwowi również się włączyli. Lewis gra już znacznie lepiej niż w przegranych meczach, Gortat jak zwykle dobrze w obronie, ale w ataku partnerzy go nie widzieli. Boston miał ogromne problemy pod koszem, bo jeszcze w pierwszej połowie za 2. techniczne [tu też miał swój udział Marcin, bo jeden "wymusił"] out zrobił Perkins, potem uraz Uno Uno, pod koniec 6. faul Sheeda. W Bostonie zapowiada się mega mecz. Wierzę w Orlando :)

Odnośnik do komentarza

Lakersi prowadzą z Suns 3:2 :/ W dzisiejszym meczu oba zespoły miały swoje momenty. W pierwszej połowie lepsi byli Lakersi, ale w drugiej Suns, ponieważ w Q3 i Q4 włączyli się rezerwowi.  Na 3.5 sekundy przed końcem J-Rich trafił za 3 i było 101-101. Wtedy piłka oczywiście do Bryanta, ale ten nie trafił. Już się cieszyłem, bo czułem że Suns wygrają dogrywkę z tak dysponowanym Stevem, ale Artest zebrał i trafił :/ Suns zagrali jednak dobrze i na pewno mogą serię jeszcze wygrać. Liczę na G7. Tam faworytami będą Lakersi, ale Suns będą walczyć do samego końca i na pewno tanio skóry nie sprzedadzą ;)  

Odnośnik do komentarza

Słabo Lakers rozegrali końcówkę, były w sumie 3 sekundy, Suns dobrze przykryli, lepiej chyba jakby jeszcze jeden czas wzięli (mieli?) Bryant został w rogu przykryty przez dwójkę i w sumie za wiele nie mógł zrobić. Artest świetnie przechwycił piłkę, nie wiem co robił J-Rich, chyba czekał aż mu w ręce wpadnie... gdyby pierwsza piątka Suns miała wolę walki i waleczność ławki to byłoby po serii ;)

7 mecz pewnie będzie, chyba, że Odom w Arizonie będzie grał jak w LA, na Bynuma chyba nie ma już co liczyc ;)

Odnośnik do komentarza

Klasyczny przykład na przegraną serię w 5 meczu. Lakers wygrają mecz szósty.

Do LA uśmiechnęło się szczęście - bo o ile niektóre buzzery były zrobione ze schematu czy bazowały na geniuszu Bryanta, to ten był całkowicie przypadkowy i do tego z rąk osoby "niegodnej" uznania bohaterem...No ale to koszykówka...

Odnośnik do komentarza

Nasha szkoda, ale tak to już bywa, przez Bullsów więksi od niego nie zdobywali mistrzostwa ;)

Ciekawi mnie co dalej z Suns, jak Amare zostanie to chyba i tak nic nowego nie wymyślą. W ogóle myślę sobie, że Gortat pasowałby do Suns, wysoki, szybki, dobrze broniący center, taki, który nie zabierałby miejsca w ataku Amare i taki, który dawałby dużo w obronie;)

Ten sezon pokazuje także jak dużym błędem było ściąganie Shaqa.

 

Lakers jeden udany rewanż mają za sobą czas na drugi ;)

Odnośnik do komentarza

No i 1-0 dla Lakers mamy :)

Lakers wyszli niesamowicie zmotywowani, grali twardo, dobrze zbierali, świetnie zagrał Gasol, chyba w końcu odczepi się od niego ta etykietka miękkiego gracza, jak Jeziorowcy będą grali tak dalej to mam wrażenie, że seria skończy się tak szybko jak rok temu ;)

Odnośnik do komentarza

Jednak nie Calipari, a Thibodeau został nowym coachem Byków :) Mnie to info cieszy :) Tom przez kilkanaście lat był asystentem i teraz będzie mógł poprowadzić zespół w 100% po swojemu :) Znany jest przede wszystkim ze świetnej defensywy jaką prezentują "jego" zespoły :) Następny sezon zapowiada się dla fanów Byków znakomicie, teraz trzeba walczyć o najlepszy wolnych agentów. Ciekawostką jest też to, że Thibodeau i LeBrona łączy ten sam agent :] 

 

GO BULLS! :war: 

 

Nowym coachem Szerszeni został asystent McMilana w Portland, Monty Williams.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nic ciekawego nie będzie imo.

Celtics wygrają mecz #3, wszyscy będą mówić o świetnej grze Bostonu, w Around the Horn Reali przyzna z 10 punktów każdemu, kto się będzie śmichrał z Lakers, potem Lakers wygrają cudem mecz #4, potem na lajcie mecz #5 i w szóstym skończy się rumakowanie.

 

Nie wiem co się może stać, żeby Jackson nie klepnął kolejnego pierścionka (teraz to se chyba go na nogę założy :roll:)

Odnośnik do komentarza

Może się stać to, co w drugim meczu - Lakers po pierwszym spotkaniu byli tak rozluźnieni, że nic im nie wchodziło w 2. Jeśli Celtics wygrają nr 3, to zwietrzą szansę i będą gryźli klepki do końca, a to przeciw, często zbyt pewnym siebie, Lakers może okazać się skuteczne...

Odnośnik do komentarza

Celtics w sumie nie zagrali jakoś super, Allen miał dzień, ale trafiał tylko w pierwszej połowie, pod koniec świetnie Rondo, szkoda, bo Bynum zagrał świetnie, Gasol również, blokowali co się dało chyba, w końcówce Lakers zagrali słabiej, ale cały mecz KB miał foul trouble (trochę kontrowersyjne, ale w sumie zawsze tak jest, jak topowy zawodnik musi siedzieć na ławce z powodu fauli), 5 fauli miał na początku 4 kwarty... no i Artest pokazał czemu jest głupi ;)

Gdyby było 2-0 byłoby za nudno ;) 2-3-2 pokazuje, że cholernie ciężko jest wygrać 3 mecze z rzędu u siebie, zobaczymy jak to będzie, jak C's będą grali jak grają, to nie powinno być źle, chyba, że nagle Garnett się obudzi, Artest przestanie powstrzymywać Pierce'a, a Allen będzie miał taki mecz co 2 dni ;)

Odnośnik do komentarza

Imo Lakersi mają za słabą ławkę na Celtów. W Bostonie nawet tacy przeciętniacy jak Big Baby czy T. Allen potrafią zagrać świetny mecz, w LA na ławce jest świetny Odom i długo nic (Brown i Farmar są bardzo, bardzo przeciętni). C's mają zbyt dużo zawodników mogących zdobyć 10+ punktów, żeby podopieczni Jaxa mogli wyłączyć wszystkich.

Przejście Thibodeau do Chicago to świetna wiadomość dla Byków i tragiczna wręcz dla Bostonu, dużo się mówi że ich występ w finale to głównie zasługa asystenta Riversa.

 

Jak już jestem przy Docu - http://www.nba.com/games/20100606/BOSLAL/gameinfo.html?ls=gt2hp0040900402#nbaGIboxscore :respekt:

Odnośnik do komentarza

Frodo - dla mnie to Lakers mogą wygrać, albo przegrać. Celtowie będą grali na równym, jednym poziomie i tyle luzu ile dostaną, tyle wykorzystają. Pisaliśmy o tym wcześniej, że są czterej zawodnicy, którzy mogą sami wygrać mecz, ale żaden z nich nie spełnia takiej roli w zespole, jak Bryant w Lakers, gdzie to on jest liderem w 70% meczów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...