Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Dawidek, ale to że Wizards chcą sprowadzić LeBrona i innych allstarów to jeszcze nie znaczy, że im się uda ;) Jak na razie wymiana lepsza dla Mavs, którzy tak jak napisałeś mogą awansować do finału konferencji :)

 

Wracając jeszcze do konkursu wsadów ;) Ja mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wystąpią w nim same gwiazdy :] Ja wytypowałbym LeBrona, Vince'a Cartera, Kobe Bryanta oraz Shaqa ( ;) )

Odnośnik do komentarza

Mogłeś sprecyzować, że chodzi Ci o ten sezon, bo Wizards zrobili to co chcieli - zmniejszają salary.

 

A ja nie chciał bym już zobaczyć ani Kobego, ani VC, ani Shaq'a. Chciałbym zobaczyć coś innego, np. dodanie do konkursu amatorów(Air Up There i inni), bo to co pokazują obecni to już po prostu było.

Odnośnik do komentarza

Amatorzy w konkursie wsadów niestety nie przejdą :/ Przynajmniej w USA, bo tu oprócz show liczy się też nazwisko :] Dlatego chciałbym zobaczyć Shaqa, który pewnie nie zrobiłby wspaniałych wsadów, ale zrobiłby to co potrafi najlepiej, czyli wielkie show :] Faworytem takiego konkursu byłby James, ale KB i VC mogliby powalczyć :) Ciekawy mógłby być też występ Duranta, a marzy mi się w przyszłym roku Josh Smith, który w tym roku mógłby ten konkurs wygrać, bo poziom był bardzo słaby. Trzeba ten konkurs ratować, bo ostatnio poziom jest niski :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli oglądasz czasem NBA, to chyba wiesz że Carter już nie jest za dobry w lataniu :P. LBJ zdaje się bojkotować konkurs slum dunk, a Shaqa nikt nie wygrał do all star game, także z popularnością nieco słabiej, i kompletnie nie wiem co miałby robić w konkursie wsadów (trochę za stary na to). Generalnie to nie jest chyba dobra recepta na ratowanie konkursu...

Odnośnik do komentarza

NBA oglądam często :] Carter latać jeszcze potrafi :] Na konkurs by się przygotował dobrze i mógłby jeszcze coś ciekawego zrobić :) LBJ miał wystartować w tym roku, ale niestety zrezygnował i mam nadzieję, że za rok wystąpi. Shaq tak jak napisałem zrobiłby show, bo jest w tym po prostu mistrzowski :] Przecież nie musi startować tylko 4 graczy, a może ich wystartować np. 6 :)

Odnośnik do komentarza

Air Canada już swoje wylatał, w tym sezonie rzadko kiedy wsadza z góry, a jak już to robi to nie jest ten sam pułap co kiedyś. Dla mnie powinna w ogóle zmienić się formuła SDC, bo żeby dostać się do finału trzeba od razu odkryć karty - zrobić coś fajnego. Shannon Brown chciał sobie wczoraj na looziku przejść pierwszą rundę i pokazać coś specjalnego w finale, kiepsko się to dla niego skończyło.

Odnośnik do komentarza
Ja wytypowałbym LeBrona, Vince'a Cartera, Kobe Bryanta oraz Shaqa

Obstawiam, że żaden z nich w tym konkursie już nie wystąpi.

Shaq tak jak napisałem zrobiłby show

Recepta na ratowanie konkursu? To ma podnieść poziom? Świetny pomysł...

Carter latać jeszcze potrafi

Carter to myśli o mistrzowskim pierścieniu, a nie o SDC.

Odnośnik do komentarza

A masz jakiś lepszy? Co wnieśli do konkursu Brown czy Wallace wczoraj? To już wolę oglądać popisy all starów, którzy może zrobiliby coś ciekawego niż "dunkerów konkursowych", którzy nic ciekawego nie pokazali :] Brown nie potrafił nawet wykorzystać swojego świetnego wyskoku :]

Odnośnik do komentarza

Weekend Gwiazd już za nami :) W nocy zostało rozegrane spotkanie Wschód - Zachód, a zwycięzcami zostali zawodnicy Zachodu, którzy pokonali swoich rywali 141-139. MVP został wybrany Dwyane Wade, który zdobył 28 punktów i dodał do tego 11 asyst oraz 6 zbiórek. Spotkanie było naprawdę dobre i przede wszystkim były emocje w końcówce, a tego w ostatnich latach brakowało. Wkurzał mnie strasznie komentarz, bo komentatorzy C+ przez cały mecz zachwycali się stadionem Dallas Cowboys. Stadion jest naprawdę wspaniały, ale było to strasznie męczące. Warto odnotować liczbę kibiców na tym meczu, bo spotkanie oglądało, aż 108 tysięcy fanów. Następny weekend gwiazd zostanie rozegrany w Los Angeles i mam nadzieję, że będzie on jeszcze ciekawszy od tego, szczególnie mam na myśli sobotnie konkursy, bo mecze Rookies - Sophomores i Wschód - Zachód .

 

Wartym odnotowania newsem jest też informacja o tym, że Dennis Rodman został trenerem, na razie tymczasowym. Robak poprowadził zespół Elmira Bulldogs z mało znanej ligi Eastern Basketball Alliance w dwóch meczach. Dennis poprowadził zespół do dwóch zwycięstw.

Odnośnik do komentarza

Weekend Gwiazd już za nami :) W nocy zostało rozegrane spotkanie Wschód - Zachód, a zwycięzcami zostali zawodnicy Zachodu, którzy pokonali swoich rywali 141-139. MVP został wybrany Dwyane Wade, który zdobył 28 punktów i dodał do tego 11 asyst oraz 6 zbiórek. Spotkanie było naprawdę dobre i przede wszystkim były emocje w końcówce, a tego w ostatnich latach brakowało. Wkurzał mnie strasznie komentarz, bo komentatorzy C+ przez cały mecz zachwycali się stadionem Dallas Cowboys. Stadion jest naprawdę wspaniały, ale było to strasznie męczące. Warto odnotować liczbę kibiców na tym meczu, bo spotkanie oglądało, aż 108 tysięcy fanów. Następny weekend gwiazd zostanie rozegrany w Los Angeles i mam nadzieję, że będzie on jeszcze ciekawszy od tego, szczególnie mam na myśli sobotnie konkursy, bo mecze Rookies - Sophomores i Wschód - Zachód .

 

Wartym odnotowania newsem jest też informacja o tym, że Dennis Rodman został trenerem, na razie tymczasowym. Robak poprowadził zespół Elmira Bulldogs z mało znanej ligi Eastern Basketball Alliance w dwóch meczach. Dennis poprowadził zespół do dwóch zwycięstw.

 

Chyba Wschodu :>

Odnośnik do komentarza

Trade news

-Camby do Portland, a Outlaw i Blake do LA Clippers. Portland nareszcie będą mieli centra do czasu powrotu Odena.

-Bardzo blisko jest podobno przejście T-Maca do NYK za Jareda Jeffriesa i Ala Harringtona lub Larry Hughesa. Jeżeli dojdzie do tej wymiany. T-Mac będzie nareszcie mógł grać.

-Cavs chcą pozyskać Maggettiego

-Miami chcą wymiany Studemire za Jermaine'a O'Neala, Michaela Beasleya i picki w drafcie. Wydaje mi się to mało prawdopodobne, bo GM Miami mówił, że chce aby Beasley został w Heat.

Odnośnik do komentarza
Antawn Jamison i Sebastian Telfair trafili do Cleveland Cavaliers. Zydrunas Ilgauskas, Al Thornton, Brian Skinner i pick w pierwszej rundzie od Cavs trafiają do Washington Wizards. Z kolei Drew Gooden będzie grał w Clippers.
Wymiana świetna dla Cavs, bo Jamison im się przyda :) Takiego zawodnika szukali. Sporo jest też plotek o wymianie Nate'a Robinsona do Bostonu/Lakersów. Podobno wymieniony ma być też Salmons z Chicago, ale o ewentualnym nowym klubie nic jeszcze nie wiadomo. Ostatnie informacje mówią o Spursach. Do Timberwolves trafił Milicić, a do Nowego Jorku przeniósł się Cardinal, ale ma zostać już jutro zwolniony z Knicks.
Odnośnik do komentarza
Antawn Jamison i Sebastian Telfair trafili do Cleveland Cavaliers. Zydrunas Ilgauskas, Al Thornton, Brian Skinner i pick w pierwszej rundzie od Cavs trafiają do Washington Wizards. Z kolei Drew Gooden będzie grał w Clippers.
Wymiana świetna dla Cavs, bo Jamison im się przyda :) Takiego zawodnika szukali. Sporo jest też plotek o wymianie Nate'a Robinsona do Bostonu/Lakersów. Podobno wymieniony ma być też Salmons z Chicago, ale o ewentualnym nowym klubie nic jeszcze nie wiadomo. Ostatnie informacje mówią o Spursach. Do Timberwolves trafił Milicić, a do Nowego Jorku przeniósł się Cardinal, ale ma zostać już jutro zwolniony z Knicks.

 

Salmons ma trafić do Bucks.

Big Z prawdopodobnie po 30 dniach karencji wróci do Cavs, być może to samo zrobi Gooden (do Dallas).

 

Ciekawe po co Sacramento T-Mac :-k Budują młodą, bardzo ciekawą drużynę i imo Tracy tam nie pasuje.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe po co Sacramento T-Mac :-k Budują młodą, bardzo ciekawą drużynę i imo Tracy tam nie pasuje.

 

Martin też nie pasował, więc się go pozbyli ;) McGrady pogra te pół sezonu i odejdzie jako Free Agent, co pozwoli wyczyścić salary cap Sacramento.

Tracy McGrady, Carl Landry i Joey Dorsey do Kings,

Martin, Sergio Rodriguez, Hilton Armstrong i Kenny Thomas do Houston.

Odnośnik do komentarza

Podobno Tracy liczy na to, że uda mu się wykupić kontrakt i podpisać z Cavs lub Lakers :lol:

 

A Sacramento mają ciekawą przyszłość przed sobą. Będą pewnie budować drużynę wokół przyszłego all-stara Tyreke Evansa. Pakiet podkoszowy mają mocny (Thompson, Hawes, Landry), będą mieli wysoki pick w drafcie i z racji braków na SG/SF podobno wezmą Al-Farouqa Aminu który... jest potomkiem Nigeryjskich królów i do Kings będzie pasował ;)

Odnośnik do komentarza

Według informacji z serwisów Litewskich Amare ma zostać w PHX, gdyż Cavs zdecydowali się na Jamisona, a negocjację z Heat zostały zerwane.

 

Nigdzie też nie widziałem wiadomości o tym, że Nate ma trafić do LA :-k . Według nieoficjalnych informacji jest on już dogadany z Celtics, ale ile w tym prawdy niestety nie wiem.

 

Podobno T-Mac jeszcze przed "Trade deadline" ma się przenieść do NYK. Czasu ma na to mało :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...