Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

O tym to ja zielonego pojęcia nie miałem. Co prawda wiedziałem, że mają dobrych wysokich, no może nie dobrych ale utalentowanych, nie raz na meczach komentatorzy mówili o przypadku Embiid'a, że nie gra i tamto, siamto. Fajnie tak dowiedzieć się poza boiskowych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

oddawanie za bezcen tych utalentowanych jak Carter-Williams.

Nie powiedziałbym jeszcze, że za bezcen, bo 76ers dostali pick Lakers. Oczywiście może się okazać, że Lakers uda się wylosować pick w TOP 3, a w kolejne lato ściągną jakąś gwiazdę i Philly pozostanie się modlić, żeby w przyszłym roku zdobyli chociaż coś w loterii, ale równie dobrze mogą mieć w tym roku kolejny wysoki wybór. Plus przyjście Colangelo sugeruje, że zaczynają się przygotowywać do ofensywy na rynku transferowym w przyszłym offseason.

Odnośnik do komentarza

Wolves- rok temu po odejściu Love'a wrak zespołu, dziś młody, odmieniony zespół z dwoma wielkimi talentami. Myślicie, że Wiggins do spółki z równie utalentowanym KATem i mentorem Garnett'em są w stanie powalczyć o PO? Jest tu jeszcze jakiś sympatyk leśnych wilków?

 

Po ostatniej serii przegranych szczerze wątpię. Skład fajny, młodzi zawodnicy super, nawet ledwo się ruszający Garnett super, ale czegoś brakuje.

Ostatnio oglądałem ich mecz z nie pamiętam kim. Ilość głupich strat niesamowita.

Odnośnik do komentarza

GSW przegrało dosc gladko z Dallas. Ale grali bez kontuzjowanych Stepha Curryego i Harrisona Barnesa.

Za to niezłą (jak na nich) formę złapali 76ers. Bardzo dużo dał im transfer Isha Smitha z Pelikanów.

Na marginesie wkurzaja mnie mecze Lakersów. Jakiś cyrk objazdowy se z tego zrobil. Co hala to wielkie pożegnanie Kobasa.

Odnośnik do komentarza

Jakby Hinke idiota nie oddał MCW to mieliby tych wygranych porównywalnie do Lakers. Tam po prostu brakowało kogoś, kto jakkolwiek poukładałby atak. Co śmieszne, Isha oddali w post season jako nienadającego się na "1".

 

Warriors turl. Chętnie bym zadał pytanie panu GMowi, jak to jest z tym Greenem - dalej jest w top5 ligi, czy może obecność kogoś tak wyjątkowego, jak Curry daje mu spory boost :keke:


 

Na marginesie wkurzaja mnie mecze Lakersów. Jakiś cyrk objazdowy se z tego zrobil. Co hala to wielkie pożegnanie Kobasa.

 

Większych problemów nie masz? :roll:

 

 

Co fakt, to fakt. Lakers bardzo mądrze to z Kobasem rozegrali. Wszyscy klaszczą razem z Rubikiem dla odchodzącego Kobasa, a nikt nie patrzy na to, jak chujowo grają. Takie przebłyski, jak mecz Celtami to wyjątki w akcji "przytankujmy". A to jest równie słabe co chujowizna 76ers.

Odnośnik do komentarza

 

Na marginesie wkurzaja mnie mecze Lakersów. Jakiś cyrk objazdowy se z tego zrobil. Co hala to wielkie pożegnanie Kobasa.

Większych problemów nie masz? :roll:

A czy ja pisze, ze to jest First World Problem? Mnie to irytuje i tyle. Po prostu omijam mecze Lakersow szerokim lukiem jak leci transmisja. Jesli komus to pasuje to jego brocha.
Odnośnik do komentarza

Ponoć nic poważnego i ma wrócić na kolejny mecz z Denver. Być może Kerr też wróci :-k

 

 

Warriors turl. Chętnie bym zadał pytanie panu GMowi, jak to jest z tym Greenem - dalej jest w top5 ligi, czy może obecność kogoś tak wyjątkowego, jak Curry daje mu spory boost :keke:

Po meczu z Rockets też byś zapytał ? ;]
Odnośnik do komentarza

Ciezko mi sobie to wyobrazic szczerze mowia. Na skrzydle sa jednak Lebran, Durrant czy choćby Paul George, Bleke Griffin albo nawet Klay.

Oczywiscie, Green to bardzo ważny gracz GSW, być może gracz na ASG ale top 5 to raczej nie jest. To poziom Kawahi Leonarda czy DeRozana dla mnie.

Oczywiscie nie wykluczam, ze odpali niesamowicie i pozamiata. I tak strasznie daleko zaszedl jak na gracza z 2 rundy draftu. A pomyslec, ze w top5 draftu z 2012 to były takie tuzy jak Michael Kidd-Gilchrist, Dion Waiters czy Thomas Robinson ;)

Odnośnik do komentarza

Ciezko mi sobie to wyobrazic szczerze mowia. Na skrzydle sa jednak Lebran, Durrant czy choćby Paul George, Bleke Griffin albo nawet Klay.

Oczywiscie, Green to bardzo ważny gracz GSW, być może gracz na ASG ale top 5 to raczej nie jest. To poziom Kawahi Leonarda czy DeRozana dla mnie.

Oczywiscie nie wykluczam, ze odpali niesamowicie i pozamiata. I tak strasznie daleko zaszedl jak na gracza z 2 rundy draftu. A pomyslec, ze w top5 draftu z 2012 to były takie tuzy jak Michael Kidd-Gilchrist, Dion Waiters czy Thomas Robinson ;)

Pamiętam jak dawałeś ostrzeżenia z przeinaczanie imienia Twojego ukochanego zawodnika :) Klay to nie SF :D Kawhi Leonard to zdecydowanie Top5 na swojej pozycji :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...