Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Man_iac napisał:

W poprzednich częściej też tak robiłem, ale od 2017 (około) strasznie wolno idzie nauka nowych pozycji. Dlatego ogólnie przestałem przestawiać piłkarzy na inną. 

To ja nie wiem, jakiego Ty masz FMa xD

W 2020 generuje mi jak dotąd sensownych wyłącznie bocznych obrońców, a nauka umiejętności IMO bardzo mocno przyspieszyła w tej wersji. Paru zawodników udało mi się w 2 sezony idealnie nauczyć nowej pozycji, a w 2019 mając przekozacką bazę, trenerów, mentorów itp. u nowych talentów i po 5 sezonach hodowania i regularnej gry wychodziło to przeciętnie.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gacek napisał:

To ja nie wiem, jakiego Ty masz FMa xD

W 2020 generuje mi jak dotąd sensownych wyłącznie bocznych obrońców, a nauka umiejętności IMO bardzo mocno przyspieszyła w tej wersji. Paru zawodników udało mi się w 2 sezony idealnie nauczyć nowej pozycji, a w 2019 mając przekozacką bazę, trenerów, mentorów itp. u nowych talentów i po 5 sezonach hodowania i regularnej gry wychodziło to przeciętnie.

No ja jeszcze nie kupiłem 2020. Gram w 2019. 

Odnośnik do komentarza

W 2019 akurat był IMO najlepszy system rozwoju regenów, miałem ich najbardziej zbilansowanych między różne pozycje i z biegiem czasu nie karłowacieli jak w przeszłych wersjach, gdzie znalezienie regena z szybkością/przyspieszeniem lub siłą/skocznością over 12 graniczyło z cudem i dawało pewność, że ktoś tak przygotowany fizycznie (a nie tylko dobry technicznie) będzie kozakiem.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Vami napisał:

No, scout mi znalazł znakomitego grajka. Piotr Zieliński. 44 miliony xD 32 lata. Sorry, ale za tyle to ja kupię sobie ośmiu osiemnastolatków z rezerw Sao Paulo z potencjałem >4*.

 

Aż mi się przypomniała próba sprzedaży mojego pierwszego samochodu. Zażyczyłem sobie 2000 zł, a gość: "Paaanie, kurwa, za tyle to ja sobie kupie trzy golfy trójki." :keke:

  • Haha 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...