Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jmk napisał:

 

O matko, ależ debilne porównanie. Palisz w pubie to to samo co nieszczepieni ludzie chodzący na co dzień wszędzie? No, ale najlepiej użyć ad personam.

 

no ja z perspektywy osoby palacej nie lubie jak ktos pali kolo mnie, a ja w tym czasie nie pale, bo mi po prostu smierdzi :D no i samo bierne palenie jest szkodliwe

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, jmk said:

Mówimy o sytuacji w której ktoś pali w pubie. Kiedy masz wybór czy idziesz do tego pubu gdzie ktoś pali lub nie idziesz. Lub idziesz do innego, gdzie nikt nie pali, bo zakaz wydał właściciel. No prościej się nie da.

 

z domu też wychodzić nie musisz, a jak wychodzisz to tylko tam, gdzie wszyscy są zaszczepieni, a jak nie to nie idziesz, proste, nie?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Przebiłeś debilizm kuaba, a było to ciężkie. Ale postaram się, chociaż to jak grochem o ścianę. Rozumiesz przestrzeń publiczną: palenie na przystankach, szczepienia społeczności czy nie? Rozumiesz prywatne miejsce do spędzania czasu, rozrywki, gdzie właściciel decyduje co tam znajdziesz, a przestrzeń publiczną po której wszyscy się poruszają?

 

Palenie na przystankach - NIE, bo to przestrzeń publiczna czytaj: bierny palacz obok, szkoda dla społeczeństwo

Brak szczepień - NIE, bo to przestrzeń publiczna czytaj: rozpstrzestrzeniasz choroby świadomie w miejscu publicznym, szkoda dla społeczeństwa

 

Palenie w pubach: decyzja WŁAŚCICIELA, decyzja MOJA czy idę czy nie czy chcę być BIERNYM palaczem czy nie.

 

Środowiska, podwórka, przestrzenie publicznej nie ma do wyboru.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@jmk oszczędzę socjaluchom odpowiedzi na Twoje (jak najbardziej słuszne) słowa. Otóz oni uważają, że prawo własności jest mniej ważne niż użytecznośc publiczna, a skoro świadczysz usługi, to Twoje prywatne miejsce jest de facto publicznym xD Dlatego nie ma co rozmawiać z marksistami, bo różnice są u samych fundamentów nie tylko etycznych i moralnych, ale nawet semantycznych.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

A jak na wsi jest jeden bar to co?

To nie chodzisz do baru albo zakładasz swój. Chodzenie do baru nie jest kurwa prawem człowieka, które inni muszą ci zapewnić. Typowe roszczeniowe lewackie pierdolenie.

  • Lubię! 9
  • Uwielbiam 2
  • Dzięki! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Ale ogólnie jest mi przykro, kiedy zawsze rozmawiamy o jakimś przykładzie to musicie dojebać się do mojej sytuacji zdrowotnej. Nie można było rozmawiać dalej na płaszczyźnie palaczy, nie, lepiej przypierdolić po mnie grubo. Gratuluję.

  • Lubię! 10
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Ale ogólnie jest mi przykro, kiedy zawsze rozmawiamy o jakimś przykładzie to musicie dojebać się do mojej sytuacji zdrowotnej. Nie można było rozmawiać dalej na płaszczyźnie palaczy, nie, lepiej przypierdolić po mnie grubo. Gratuluję.

 

Typowe lewackie granie na emocjach.

 

Zwykle odbywa się to na płaszczyznach:

- dla dobra dzieci

- dla dobra społeczeństwa

- A CO MA POWIEDZIEC GRAZYNA Z PCIMIA DOLNEGO ?!

- ad personam

- twoja stara

 

Łyżka dziegciu: narodowcy robią to samo, tylko w miejsce społeczeństwa wstawiają naród i tradycję.

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

Do pracy możesz jeździć samochodem, a zakupy robić przez internet.

 

Kurwa. Jesteś inteligentnym facetem. Naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy PRYWATNYM a PUBLICZNYM?

 

Tak, w libertariańskim idealnym świecie nie byłoby żadnego skrawka ziemi publicznego i na jednym prywatnym można by było napierdalać heroinę na środku ulicy, a na drugim nie można by było odsłaniać ramion. To jest wolność, różnorodność i to jest piękne.

 

Natomiast póki nie mamy libertariańskiego porządku świata, to polecam poczytać Hansa-Hermanna Hoppego i jego teorię dóbr publicznych.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzysfiol napisał:

Zawsze zadziwia mnie wiara w to, że lektura pewnych książek na pewno sprawi, że czytający zmieni poglądy ;) 

Inteligentny człowiek jeśli zostanie mu przedstawiony spójny wywód myślowy, ma do wyboru albo skapitulować albo pozostać głupkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...