Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Dudek napisał:

co za dzban xd

Były poseł PiS, czemu się dziwisz?

I tak ma stałe miejsce w moim serduszku za program, w którym się pojawił jako kontra do Urbana. Wiadomo było, że z głową u niego nie jest w porządku, skoro liczył na dobre pokazanie się w programie przeciwko komuś takiemu :keke:

Odnośnik do komentarza

Skończyłem pierwszy sezon w MLB.

Moj ziomeczek wystąpił w 67 meczach, zaliczył 101.0 IP i bilans 4-6.

Z bardziej szczegółowych statystyk to 2.85 ERA, 112K i tylko 7 BB. Gracze rywali zaliczyli na mnie 89 hits, z czego 16 HR co dało im 32 runs. Mysle, ze jak na debiutancki sezon to całkiem spoko. Zobaczymy jak się dalej potoczą losy, bo miałem kontrakt na rok.
Drużynowo - Twins mieli bilans 88-74, zajęli drugie miejsce w AL Central i za chwile zagramy z Angels w Wild Card Game.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

@krzysfiol

https://trojmiasto.onet.pl/archidiecezja-gdanska-reaguje-na-material-tvn24-o-abp-glodziu/p6f4dqt

 

W Kościele mobbingu nie ma

 

Jak to z Twojej perspektywy i doświadczenia wygląda? 

Najgorsi to sa Ci co za nasze pieniadze w resortach hiszpanskich sie rozbijaja, na mecze sobie chodza i wycieczki do Barcelony urzadzaja :roll:

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

@krzysfiol

https://trojmiasto.onet.pl/archidiecezja-gdanska-reaguje-na-material-tvn24-o-abp-glodziu/p6f4dqt

 

W Kościele mobbingu nie ma

 

Jak to z Twojej perspektywy i doświadczenia wygląda? 

 

No ja w swojej diecezji nie doświadczyłem mobbingu, choć ten oczywiście istnieje. Nie wiem, jak wygląda sytuacja w Gdańsku, choć moje nieliczne kontakty z arcybiskupem Głódziem każą mi raczej wierzyć negatywnym opiniom na jego temat. 

 

Mobbing w Kościele pojawia się przede wszystkim w relacjach proboszcz-wikariusz, bo te są bardziej codzienne i konkretne. Proboszcz w prawie kanonicznym ma status wręcz nienaruszalny, musi wyrazić zgodę na zmianę parafii albo mocno przeskrobać. No i zdarza się, że proboszczowie po prostu znęcają się psychicznie nad wikariuszami, kontrolują ich życie, wstrzymują pensję, płacą za mało, bo wiedzą, że "góra" raczej uwierzy im, a nie młodszym wikariuszom. Nie ma za bardzo mechanizmów antymobbingowych w Kościele, wszystko opiera się na autorytecie i zaufaniu. To jest patologia. 

  • Lubię! 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

@me_who jakie masz ustawienia sedziowania? Ja pogrzrbalem w opcjach i widziałem, że miałem dokładne, czyli z komputerowa precyzja ogłaszają balle i strike'i. Zmieniłem na "zależy od sędziego" i nieźle jaja potrafią być w obydwie strony :D od razu lepiej się gra i często wkurw większy, jak gigantyczny ball ogłasza jako strike ;)

 

 

 

Widziałem miedzy meczami, ze coś takiego jest ale chyba mam dokładne albo mały margines, bo raczej maja dobre calle :-k 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

No nie gadaj? A takie miałem nadzieje co do tej gry :( 

Nie rozumim :) dla mnie to pozytyw. Fajne questy, wiadomo że nie jest to tak wielkie i open-worldowe. Bardzo dużo klimatu rodem z Firefly, aż mi ten song theme taki country ciągle po głowie chodzi. Na serio polecam. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Skyrim overhyped jak nie wiem. Nie mogłem przebrnąć pierwszych kilku godzin. Dramatycznie fatalna walka, drewniane NPCe, zero wciągnięcia. Jestem na pewno w przytłaczającej mniejszości ale ta gra dla mnie bardzo, bardzo meh. Porównanie OW do Skyrim to trochę dealbreaker. Na szczęście wincy osób porównuje ją do F:NV.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...