Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

A jaka to karta graficzna? Jak jakaś nowa, bardzo wydajna, to może być problem z wydajnością chłodzenia bez wiatraczka. Ja na swoim Radeonie 9000Pro też zmieniłem chłodzenie po zakupie na allegro - standardowy wiatrak darł się w niebogłosy, więc założyłem to: http://www.komputronik.pl/Wentylatory_/_mo...pelny,id,10021/ i jest cisza i grafika zimna.

Możesz spokojnie szukać także wśród radiatorków na northbridge, to nie ma różnicy. Musisz tylko wziąć pod uwagę, jak duży potrzebujesz, tzn. rozstaw śrubek na Twojej karcie graficznej.

Patrząc na zdjęcie jaki podałeś mogę polecić - http://www.komputronik.pl/Wentylatory_/_mo...pelny,id,17475/ albo ten mój. A i w innym sklepie lub na allegro pewnie będzie taniej.

Odnośnik do komentarza

Ponawiam prosbe.

 

W dalszym ciagu mam problem z klawa. Jest ona podlaczona pod USB, i bardzo czesto po resecie [czy to twardym, czy przez program po instalacji] mi nie dziala. Musze wyciagnac wtyczke i wpiac ja ponownie. Dziala bez problemow.

Czym moze byc to spowodowane?

Odnośnik do komentarza

Spróbuj zrobić tak: Właściwości systemu -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń -> Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej -> i w pozycjach "Główny koncentrator USB" w zakładkach "Zarządzanie energią" odptasz "Zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii". I sprawdź jak wtedy będzie. Zrób tak w każdej pozycji bo w sumie to nie wiadomo mi która jest od klawiatury.

Mi to pomogło przy modemie na USB więc kto wie.

Odnośnik do komentarza
Spróbuj zrobić tak: Właściwości systemu -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń -> Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej -> i w pozycjach "Główny koncentrator USB" w zakładkach "Zarządzanie energią" odptasz "Zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii". I sprawdź jak wtedy będzie. Zrób tak w każdej pozycji bo w sumie to nie wiadomo mi która jest od klawiatury.

Mi to pomogło przy modemie na USB więc kto wie.

 

Pomogło, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

2 kompy, polaczone ruterem, na obu win xp i ... chcialbym sobie zrobic folder sieciowy gdzie moglbym wrzucac dane z jednego kompa, po czym odbierac je na drugim :> Poradzi ktos cos laikowi ? :P

Odnośnik do komentarza

Po świętach zakupiłem sobie głośniki Creative Inspire T6100 5.1, oraz kartę dźwiękową Creative Sound Blaster Audigy. Do karty były dołączone sterowniki, jednak początkowo nie mogłem ich zainstalować z powodu problemu z DemoShield Player'em. Później udało mi się to obejść i zainstalować je "ręcznie" (przez manager urządzeń kazałem samemu poszukać sobie sterów na płycie i znalazł). Po ustawieniu której karty PieC ma używać oraz zaznaczeniu, że posiadam teraz głośniki 5.1 i podłączeniu sprzętu doszedłem do zdumiewającego wniosku, że coś jest nie tak :] Otóż głośniki działają, ale tylko 2 z nich :]

 

Jakieś pomysły co mogłem zrobić źle i jak to naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Może źle podłączyłeś satelitki do subwoofera? Podłacz inaczej, tzn. zmień miejsce wpięcia (przy włączonej muzyce) i zmieniaj, aż nie będą działać wszystkie :]

 

Sprawdzałem. Wszystko jest podłączone odpowiednio. W karcie na trzy wejście działa tylko jedno. Uznałbym, że to wada karty, ale mam taki sam efekt już na drugim egzemplarzu...

Odnośnik do komentarza
Może źle podłączyłeś satelitki do subwoofera? Podłacz inaczej, tzn. zmień miejsce wpięcia (przy włączonej muzyce) i zmieniaj, aż nie będą działać wszystkie :]

 

Sprawdzałem. Wszystko jest podłączone odpowiednio. W karcie na trzy wejście działa tylko jedno. Uznałbym, że to wada karty, ale mam taki sam efekt już na drugim egzemplarzu...

Nie chodzi mi o kartę, ale o subwoofer :] Bo w moich Ceative'ach satelitki podłącza się do subwoofera, tyle że te wejścia w subie nie sa oznaczone, i nie wiadomo, która satelitka do którego wejścia. Dlatego trzeba pozmieniać, ja tak zrobiłem i działa :]

Odnośnik do komentarza
Może źle podłączyłeś satelitki do subwoofera? Podłacz inaczej, tzn. zmień miejsce wpięcia (przy włączonej muzyce) i zmieniaj, aż nie będą działać wszystkie :]

 

Sprawdzałem. Wszystko jest podłączone odpowiednio. W karcie na trzy wejście działa tylko jedno. Uznałbym, że to wada karty, ale mam taki sam efekt już na drugim egzemplarzu...

Nie chodzi mi o kartę, ale o subwoofer :] Bo w moich Ceative'ach satelitki podłącza się do subwoofera, tyle że te wejścia w subie nie sa oznaczone, i nie wiadomo, która satelitka do którego wejścia. Dlatego trzeba pozmieniać, ja tak zrobiłem i działa :]

 

U mnie są oznaczone.

Odnośnik do komentarza
W ustawieniach karty muzycznej zmień sobie na system sześciokanałowy. Ja miałem podobny problem, ale się udało jakoś :-k

 

Zmieniłem. Na teście głośników wszystkie dawały głos, z tym, że oba tylne bardzo cicho. Przy muzyce, czy filmach (próbowałem 3-4 programami) nadal odtwarzają tylko 2 głośniki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...