Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy siak na koniec do utrzymania pewnie potrzebne będzie jakieś miesjce w okolicach "10". A najlepiej jakiś punkt. A w uzyskaniu takiego rezultatu pomóc mi może chyba tyko cud... albo deszcz :D

 

PS. Krótki rzut okiem na tabelkę i widać, że i tak będę dalej w strefie spadkowej. Na moim ulubionym, 26. miejscu :/

Odnośnik do komentarza
Ktoś wie ile motywacji dodaje odpowiedni trening? Ile i czego odejmuje?

 

Najlepszym treningiem motywacji jest przedłużenie kontraktu. Na dzień dobry masz +50 :)Imho nie ma najmniejszego sensu trenowac motywacji, bo to zbyt niestabilna cecha. Wydasz kupe kasy, zniszczysz inne współczynniki a motywacja spadnie Ci do zera bo np. wybuchnie Ci opona i do mety nie dojedziesz. Wyniki punktowe można robić i z motywacją 0 tak jak mój driver w ostatnim wyścigu.

Odnośnik do komentarza

mam problem nie wiem czy przedluzyc kontrakt z moim kierowca :) ja narazie jego najlepszze miejsce w amatorach to 17 we wczorajszym wyscigu a inny polak z mojej grupy Pawel Szlachta ma kierowce co ma chyba srednio 4 punkty na wyscig takiego zakontraktowal i jego kierowca jezdzi bardzo dobrze kwalifikacje startuje z 6 miejsca do wyscigu a ja mam kierowce co ma 0,5 punktu na wyscig tak mial i ledwo w kwalifikacjach jestem 20 :( mamy te same lvl bolidow

 

i teraz pytanie czy patrzec ile keirowca ma punktow srednio na wyscig ? i takich brac ?

Odnośnik do komentarza
Zatem oficjalnym logo CMF Team zostanie logo Jabola.

 

Muciek, jakbyś mógł umieścić je już w dossier drużyny, to byłoby fajnie smile.gif

 

Czekamy jeszcze na:

a) coś o drużynie

b) nowego członka

 

Logo zostało umieszczone. Jeżeli chodzi o nowego członka to mam pomysł. Wszyscy chętni którzy chcą dołączyć do zespołu niech mi prześlą swoje podanie na priva. Następnie ja mógłbym wysłać listę kandydatów do każdego członka CMF Team. Każdy z członków zespołu oddałby głos na jednego kandydata i kandydat z największą ilością osób dołączyłby do naszego zespołu. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Logo zostało umieszczone. Jeżeli chodzi o nowego członka to mam pomysł. Wszyscy chętni którzy chcą dołączyć do zespołu niech mi prześlą swoje podanie na priva. Następnie ja mógłbym wysłać listę kandydatów do każdego członka CMF Team. Każdy z członków zespołu oddałby głos na jednego kandydata i kandydat z największą ilością osób dołączyłby do naszego zespołu. Co wy na to?

Co do logo, to owszem zostało umieszczone, ale ponieważ Jabol zrobił je większe to wygląda kiepsko, bo samo się zmniejszyło i przynajmniej u mnie jest zniekształcone :-k Czy tylko u mnie?

Zeskalowałem, więc wrzuć to jeśli możesz:

http://img209.imageshack.us/img209/977/cmfteamlogoiq1.jpg

 

Co do nowego drivera CMF Team to popieram ten pomysł, choć w ekipie jestem najkrócej i moje zdanie liczy się najmniej ;)

Odnośnik do komentarza
Zatem oficjalnym logo CMF Team zostanie logo Jabola.

 

Muciek, jakbyś mógł umieścić je już w dossier drużyny, to byłoby fajnie smile.gif

 

Czekamy jeszcze na:

a) coś o drużynie

b) nowego członka

 

Logo zostało umieszczone. Jeżeli chodzi o nowego członka to mam pomysł. Wszyscy chętni którzy chcą dołączyć do zespołu niech mi prześlą swoje podanie na priva. Następnie ja mógłbym wysłać listę kandydatów do każdego członka CMF Team. Każdy z członków zespołu oddałby głos na jednego kandydata i kandydat z największą ilością osób dołączyłby do naszego zespołu. Co wy na to?

 

 

Pomysł OK, jestem ZA

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...