Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lad napisał:

No z Google maps, ale nigdy się nie doklikałem do natężenia ruchu.

To się normalnie z automatu powinno odpalać, nigdy nie musiałem tego ręcznie włączać :-k Na trasie pokazuje Ci, żebyś omijał tę trasę bo korek i daje alternatywę.

 

Czytam sobie fajny reportaż o Nowej Kaledonii, a tam polski akcent. I to jaki kozacki :D https://outride.rs/pl/nowa-kaledonia/#

 

Cytat

Antoni Berezowski urodził się w 1847 r. w Awratyniu i dorastał w czasach rozbiorów Polski. W 1863 r., w wieku 16 lat, wziął udział w powstaniu styczniowym. Po jego upadku wyemigrował do Francji. Będąc w Paryżu, dowiedział się, że przybędzie tam car Rosji. Aby wyzwolić swój kraj, Berezowski zaplanował zamach na życie cara Aleksandra II. W Lasku Bulońskim oddał strzał w kierunku napoleońskiej dorożki, wiozącej Aleksandra II, ale chybił. Został oddany w ręce policji i poddany procesowi sądowemu. Udało mu się uniknąć kary śmierci, jednak został zesłany do więzienia na Nowej Kaledonii. W 1884 r. Berezowski dostał na własność ziemię w wiosce Bourail, gdzie mieszkał ponad 20 lat odizolowany od świata, 17 tys. km od ojczyzny. Zmarł 22 października 1916 r. w wieku 69 lat. 49 lat życia spędził na wygnaniu na Nowej Kaledonii.

 

Zaraz pewnie się okażę, że wszyscy tę historię znają i wyjdę na głupka :roll: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

To ja się przerzuciłem na Waze. Na początku wkurwiał trochę interfejs, bo jednak byłem przyzwyczajony do Google. Natomiast Waze jest w zasadzie połączeniem GM i Yanosika w jednej aplikacji. Poza samą nawigacją, która jakością od google nie odstaje jest jeszcze info o suszarniach, wypadkach, czy nawet większych dziurach w jezdni. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...