Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, m_arcin napisał:

Jedyna gra, przy której klnę na głos. 

 

Kolejna gra po CS-ie w którą nie mogę grać w godzinach wieczornych, bo negatywne emocje nie pozwalają mi zasnąć. Ale cały czas udaje mi się w FUT Champions te 16 zwycięstw wyklepać więc nie pękam. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Brudinho napisał:

 

Kolejna gra po CS-ie w którą nie mogę grać w godzinach wieczornych, bo negatywne emocje nie pozwalają mi zasnąć. Ale cały czas udaje mi się w FUT Champions te 16 zwycięstw wyklepać więc nie pękam. 

Mi to nie grozi (16 win), max to G3 :) więc wkurwu u mnie siłą rzeczy więcej.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Misiek napisał:

Ja Cię ziomek mam cały czas w pamięci :) Ale jeszcze się nie rozpoczęło zwalnianie miejsc na inaugurację u siebie (09.03 Row Rybnik), więc nie mogę na razie nic zaoferować. Potem gramy 23.03 z Elaną, mecz przyjaźni, więc tu może być ciężko. Potem 13.04 dopiero Pogoń Siedlce. Jak nie masz nic zaplanowane na te daty jeszcze to możemy się bardziej konkretnie umawiać i wtedy postaram się coś zorganizować.

elegancko, to się nie będę więcej upominał ;) chyba że jakiś wyjazdowy kiedyś, wiesz? grajo oni coś w jakimś rozsądnym terminie na wyjeździe? w fajnym miejscu?

Odnośnik do komentarza

mam marzenie, takie w sumie dość skromne.

 

chciałbym jechać na mecz ligi hiszpańskiej (absolutnie nie musi być to czołówka typu Real albo inna Barca), który rozgrywany byłby w niedzielę o godzinie 12/13. Oczywiście tak, żeby też nie było 40 stopni Celsjusza. ot, takie marcowe południe. 

 

hmm, i ja to zrobię. tylko muszę znaleźć zespół, który będę chciał obejrzeć, dobre połączenie z Polski, no i dobrze by było, gdyby to było fajne miasto

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Pulek napisał:

myślałem o nich, naprawdę! podobnie jak o Rayo. ale chyba jednak wolałbym nieco mniejsze miasto. 

 

nie wiem, jakoś w ogóle najsampierw pomyślałem o... Osasunie :D @krzysfiol, był Ty kiedyś tam na meczu?

 

Z Wawy masz połączenia lotnicze do Madrytu, Barcelony, Walenci, Saragossy i na Majorke. 

Odnośnik do komentarza

Zawsze możesz podejść do tego w sposób taki, że Espanyol mimo wszystko nie rozgrywa swoich meczów w Barcelonie tylko w Cornelli de Llobregat ;). O samą Barcelonę nawet nie musisz zahaczać ;) 

 

A na poważnie - to wybór co do klubów masz naprawdę duży, kupa połączeń lotniczych :) 

 

Ja bym chciał kiedyś pójść na mecz Reus, dużo nimi grałem w Fifie

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Pulek napisał:

myślałem o nich, naprawdę! podobnie jak o Rayo. ale chyba jednak wolałbym nieco mniejsze miasto. 

 

nie wiem, jakoś w ogóle najsampierw pomyślałem o... Osasunie :D @krzysfiol, był Ty kiedyś tam na meczu?

 

Chodzę w miarę regularnie (co dwie kolejki mniej więcej) :) fajnie jest, piknikowa atmosfera, w sam raz do wypicia browarka i poskubania słonecznika ;) 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...