Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem raczej monogamistą (no bo ciężko za związki uznawać jakieś przelotne znajomosci gimnazjalno-licealne czy tam wakacyjne, których tez nie było jakoś szczególnie dużo), więc nie wiem czy miałem takiego farta, czy jestem niebywale tolerancyjny i elastyczny :D 

 

Ale a propos tego o czym pisał @szramek to miałem taka przygodę, że mieszkanie razem robiliśmy na dwa podejścia. Za pierwszym razem wspólny dom przetrwał... 2 dni :D Pewnie ma to związek z tym, że moja Marta ponad 20 lat mieszkała z rodzicami i nie znała innego życia. Musiała stopniowo przywyknąć, a po kilku miesiącach nie wyobrażała sobie powrotu do rodzinnego domu.

 

No i ja wychodzę z założenia, że nie bardzo się przejmuje jakimiś wahaniami nastroju, jednym uchem słucham, drugim wypuszczam, a awantury staram się przemilczeć - chyba ze jestem pijany :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wojt3k napisał:

Mała rzecz a cieszy: okazało się że kolega z działu nie zna tej słynnej konferencji Trapattoniego. Dziś odpowiedzią na każde pytanie jest hasło: mussen alleine die spiel gewinnen.

Zrobiłeś mi dzień, nie znałem tego :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Brudinho napisał:

 

Generalizuje ;) Ale trafiłem na sporo lasek, które mimo bardzo dobrego krycia się z początku po pewnym czasie stawało się demonami. Zauważyłem, że czym starsze tym gorzej. Dlatego mam ankiete :keke: 

Rozważam ściągnięcie tego (jak przełamię lenistwo odnośnie rejestrowania się itp.), ale w sumie większość opinii jest zwykle dość negatywna więc sam też nie wiem czy warto tracić czas, który mógłbym poświęcić ja wiem... na FMa? :keke:

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, z0nk napisał:

Rozważam ściągnięcie tego (jak przełamię lenistwo odnośnie rejestrowania się itp.), ale w sumie większość opinii jest zwykle dość negatywna więc sam też nie wiem czy warto tracić czas, który mógłbym poświęcić ja wiem... na FMa? :keke:

Wydawało mi się, że byłeś w związku? :-k 

Zapomniałem się wczoraj pochwalić, że zostałem posiadaczem bezprzewodowego zestawu nagłownego stereo! Bardzo polecam ten zestaw nagłowny!

mVZukYd19SSm62MprQDQTMcOAaFUZm.png

Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

A to nie wiem, miałem wrażenie, że byłeś z partnerką w Japonii :-k 

Pewnie stąd, że nigdy nie wdawałem się w szczegóły, więc może z definicji wyszło takie założenie :D w każdym razie już w Japonii byłem "single playerem" ^^

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, lad said:

Za pierwszym razem wspólny dom przetrwał... 2 dni :D 

 

Ej no, to jest historia, której rozwinięcie bym chciał usłyszeć :D

 

17 minutes ago, szramek said:

Ja mam chyba pecha do dwóch rodzajów kobiet, takie które chcą bolca i takie które nie wiedzą czego chcą.

 

Da się znaleźć normalną, ale kurde w tych czasach średnio mam pojęcie gdzie szukać. Chociaż w moim otoczeniu są też po-tinderowe związki, które po prostu działają, ale obie strony tinderowały w poszukiwaniu czegoś więcej niż sex.

Odnośnik do komentarza

Ja mam pecha, bo nigdy nie umiem znaleźć kogoś, z kim przetrwam dłużej. A dwa, że jak raz znalazłem to i tak wróciła do domu kilka tysięcy kilometrów dalej bo jej ojciec zmarł, a matka sama by umarła niewiele później. ¯\_(ツ)_/¯

 

ps. Poprosiłem wujka Google o coś dobrego.

 

Spoiler

51863699_522011951653500_922781909753266

 

  • Lubię! 3
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, szramek napisał:

Ja mam chyba pecha do dwóch rodzajów kobiet, takie które chcą bolca i takie które nie wiedzą czego chcą.

 

No kurwa są jeszcze takie które wiedzą czego chcą i są jeszcze gorsze, bo są w stanie poświęcić Ciebie :keke: A swoją drogą może problem z tym, że to Ty powinieneś brać "za morde" te które nie wiedzą czego chcą. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, z0nk napisał:

Ja mam pecha, bo nigdy nie umiem znaleźć kogoś, z kim przetrwam dłużej. A dwa, że jak raz znalazłem to i tak wróciła do domu kilka tysięcy kilometrów dalej bo jej ojciec zmarł, a matka sama by umarła niewiele później. ¯\_(ツ)_/¯

 

Za nią się nie dało? :> 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Brudinho napisał:

 

No kurwa są jeszcze takie które wiedzą czego chcą i są jeszcze gorsze, bo są w stanie poświęcić Ciebie :keke: A swoją drogą może problem z tym, że to Ty powinieneś brać "za morde" te które nie wiedzą czego chcą. 

Nie wiem czy wychodzi z Ciebie macho czy sebix teraz :keke:

 

3 minuty temu, Reaper napisał:

Za nią się nie dało? :>  

Wtedy niezbyt to było wykonalne, parę czynników na to się nakładało, m. in. fakt że mój ojciec od paru miesięcy był hospitalizowany i po paru miesiącach lekarze dziwili się, że wydobrzał. Obecnie pewnie by nie było to problemem.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, z0nk napisał:

Wtedy niezbyt to było wykonalne, parę czynników na to się nakładało, m. in. fakt że mój ojciec od paru miesięcy był hospitalizowany i po paru miesiącach lekarze dziwili się, że wydobrzał. Obecnie pewnie by nie było to problemem.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, z0nk napisał:

Nie wiem czy wychodzi z Ciebie macho czy sebix teraz :keke:

 

 

Generalnie rozumiem @szramekbo spotykam mnóstwo dziewczyn, które nie wiedzą czego chcą. Sam się wtedy wycofuje, bo mam ze sobą za dużo problemów i złych wyborów, żeby brać na głowę jeszcze kogoś. Ale mi to nie przeszkadza. Szramkowi przeszkadza więc może czas wytłumaczyć im czego chcą skoro same nie wiedzą  :P 

51804018_2230754200481324_88428209778982

 

To chyba o mnie :keke: 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Brudinho napisał:

 

 

Generalnie rozumiem @szramekbo spotykam mnóstwo dziewczyn, które nie wiedzą czego chcą. Sam się wtedy wycofuje, bo mam ze sobą za dużo problemów i złych wyborów, żeby brać na głowę jeszcze kogoś. Ale mi to nie przeszkadza. Szramkowi przeszkadza więc może czas wytłumaczyć im czego chcą skoro same nie wiedzą  :P 

51804018_2230754200481324_88428209778982

 

To chyba o mnie :keke: 

 

  • Lubię! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...