Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Vami napisał:

@Reaper mozesz blizej o tym ryanairze?

Możesz się odprawiać maks. 2 h przed odlotem, więc rób to jak najbliżej tego terminu (ja dzisiaj 4h przed wylotem zrobiłem odprawę). Wtedy już Ryanair randomowo poprzydziela wszystkich na chujowe miejsca (podobno na początek idą wszystkie środkowe, później skrajne - żeby jeszcze lepiej porozdzielać rodziny), a na koniec zostają im te, które są normalnie płatne i już musi Cię na nie przydzielić, bo nikt ich nie kupuje. Ostatnie kilka lotów zawsze siedziałem w rzędach 1-3 (też mają więcej miejsca na nogi), a dzisiaj będę w rzędzie ewakuacyjnym :)

  • Lubię! 7
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

No pewnie czekasz z check-inem na sam koniec. W teorii nie ma już miejsc, poza tymi, za które trzeba zapłacić więcej, więc system już z automatu do nich Cię przypisze. Nie zadziała na mniej popularnych połączeniach ;)

Z tego co gdzieś słyszałem, to Ryanair ma chyba >90% obłożenia na lotach, więc raczej nie me czegoś takiego jak "mniej popularne" połączenia :-k 

Odnośnik do komentarza

jak leciałem Ryanairem z Porto do Madrytu, to było spore opóźnienie w rozpoczęciu boardingu, bo cały czas nie było samolotu, no i  po pół godzinie ludzie zaczęli się wkurwiać, ale obsługa rozegrała to koncertowo :D jak ludzie zaczęli się wkurwiać, że bramki nie otwarte, to zdjęli tę szarfę z słupka i wpuścili wszystkich żeby czekali, ale już "za" bramką :kekeke: no i tam po jakimś czasie też się ludziom znudziło, więc wypuszczono nas na płytę lotniska, skąd mogliśmy oglądać jak nasz samolot ląduje, wysiadają z niego ludzie z bagażami i idą z 500 metrów po płycie do wejścia obok nas :D no a potem te 500 metrów szliśmy my, tylko że w drugą stronę (do samolotu)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie obejrzałem filmik ze Spiders Web odnośnie Asystenta Google i przypomniało mi się, jak w ~2007 roku koleżka miał jakąś Nokię na Symbianie i za pomocą podczerwieni zmienialiśmy kanały w telewizorze na świetlicy w internacie :D 

 

Najpierw tym wkurwialiśmy ludzi, ale później stało się to narzędziem do szpanu przed dupeczkami :matrix: 

Odnośnik do komentarza

Sam autor nagrania wskazuje popełnione tutaj błędy:

 

Cytat

The single biggest flaw in this video is that I am live streaming directly to YouTube which is of course recording and processing the microphone's audio the entire time. More generally I agree with many of you that this was a poorly done experiment and I contaminated the results rather quickly by clicking on that first ad. Whether it was Google, Cortana, malicious adware, or something else is entirely debatable and I of course make no conclusive statements about the veracity of my results. For a much more rigorous and scientific test watch this guy's video: https://youtu.be/SmM9ch_oXA4

 

Jednak tak czy tak uważam, że google słucha więcej niż większość ludzi się spodziewa. Żeby nie było, że moim zdaniem google nie słucha, na pewno podsłuchuje ludzi w jakiś sposób.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, adamus napisał:

Sam autor nagrania wskazuje popełnione tutaj błędy:

 

 

Jednak tak czy tak uważam, że google słucha więcej niż większość ludzi się spodziewa. Żeby nie było, że moim zdaniem google nie słucha, na pewno podsłuchuje ludzi w jakiś sposób.

a musi naprawdę podsłuchiwać, jeśli kupujesz sobie urządzenie, którego służy do tego żeby słuchać twoich poleceń i je wykonywać (Google Home)? :D

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...