Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

23 minutes ago, kuab said:

No nie wiem, może dlatego że liga włoska jest dużo słabsza niż Ci się wydaje? Do niedawna w klasyfikacji najlepszych strzelców prowadził koleś, który dopiero co przyszedł z półamatorskiej ligi, to chyba nie świadczy o Serie A najlepiej.

 

Dlatego Juventus regularnie grywa w finałach LM ;)

 

W zawodowym sporcie duża część sukcesu danego zawodnika to odnalezienie się w nowym miejscu, oraz multum detali wpływających na jego samopoczucie ;) Manager, jego sposoby motywacji, ilość zaufania, jak są traktowane błędy, ogólna taktyka, czy dokładne zadania wyznaczane graczowi. Te wszystkie "detale" imo zdecydowanie bardziej wpływają na sukces danego zawodnika niż jego ogólna klasa sportowa, jeśli oczywiście ta ostatnia jest przynajmniej na dobrym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, kolek23 napisał:

 

Dlatego Juventus regularnie grywa w finałach LM ;)

 

W zawodowym sporcie duża część sukcesu danego zawodnika to odnalezienie się w nowym miejscu, oraz multum detali wpływających na jego samopoczucie ;) Manager, jego sposoby motywacji, ilość zaufania, jak są traktowane błędy, ogólna taktyka, czy dokładne zadania wyznaczane graczowi. Te wszystkie "detale" imo zdecydowanie bardziej wpływają na sukces danego zawodnika niż jego ogólna klasa sportowa, jeśli oczywiście ta ostatnia jest przynajmniej na dobrym poziomie.

Piszę o lidze, nie o jej najlepszej drużynie :) Patrząc na kierunek transferów we Włoszech regres ligi jest niezaprzeczalny.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, kolek23 napisał:

 

W zawodowym sporcie duża część sukcesu danego zawodnika to odnalezienie się w nowym miejscu, oraz multum detali wpływających na jego samopoczucie ;) Manager, jego sposoby motywacji, ilość zaufania, jak są traktowane błędy, ogólna taktyka, czy dokładne zadania wyznaczane graczowi. Te wszystkie "detale" imo zdecydowanie bardziej wpływają na sukces danego zawodnika niż jego ogólna klasa sportowa, jeśli oczywiście ta ostatnia jest przynajmniej na dobrym poziomie.

Ale o czym my w ogóle mówimy, Cancelo nie dał sobie rady w chaotycznej Valencii o której dawno się nie mówiło jako o stabilnym klubie, a znakomicie grał w dużo trudniejszej dla obrońcy lidze w dwóch różnych klubach o co najmniej równej Valencii sile. Jakby się sprawdził tylko w Juventusie to można by się zastanawiać czy to nie kwestia przejścia do samograja, ale jego sukces również w Interze pokazuje, że to w Valencii się na nim nie poznano. End of story.

Mnie taki ruch jak Cancelo cieszy, bo we Włoszech nie raz pokazywał, że to piłkarz, którego w formie z włoskich boisk nie powstydziłaby się Barcelona, a każdy piłkarz na takim poziomie w Serie A to fajna sprawa.

Nawet mnie nie tyle dziwi fakt, że oddała go Valencia - bo taki boczny obrońca tam powinien błyszczeć - co oddanie go przez Inter. Przecież po zeszłym sezonie to aż się prosiło go wykupić tylko po to, by zaraz z zyskiem sprzedać, choćby Juventusowi właśnie :keke:  

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, kuab napisał:

Piszę o lidze, nie o jej najlepszej drużynie :) Patrząc na kierunek transferów we Włoszech regres ligi jest niezaprzeczalny.

 

Już nie przesadzaj. Patrząc na zestawienie transferów, wcale nie wygląda to źle: https://www.transfermarkt.pl/serie-a/toptransfers/wettbewerb/IT1/plus//galerie/0?saison_id=2018&land_id=alle&ausrichtung=&spielerposition_id=alle&altersklasse=&w_s=&zuab=zu

We Włoszech czekają po prostu na kolejne pokolenie młodych piłkarzy, stąd kluby w stylu Inter, AC Milan czy Lazio radzą sobie teraz gorzej, nie mają szans w starciu z Juve na niezbyt nasyconym rynku.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kolek23 napisał:

Witam w Nowym Roku :)

 

Dorwałem się do roboczego laptopa, pobrałem update z transferami i awansami do FM2018, zrobiłem sobie sejwa z Sunderlandem i czekam na 17 :D 

nie możesz grać Sunderlandem, ja już nimi gram :(

 

E: w dodatku grałem nimi zanim to było chłodne.

Odnośnik do komentarza

Zajebiste, stosuje to od jakiegos czasu jak widzowie pisza na FB stwierdzenia typu "bez widzow nie ma telewizji" czy "zadowolony widz czesciej wroci na kanal i dzieki niemu zarobicie" - odpisuje wtedy, ze czasem pada snieg w styczniu, a w lipcu swieci slonce.

Odnośnik do komentarza

Bleeee, trochę mi zjebał nastrój mój szef, dałem mu prywatny telefon (nie mam służbowego), bo będzie mi oddawał kilka niemowlęcych gratów, a ten dzisiaj mi postanowił napisać na Whatsappie (przepraszając na początku), czy pamiętam o tym, że w poniedziałek mam to i to :roll: Jakby mi to miało coś zmienić, bo przecież do poniedziałku rano nie ruszam roboty. On ogólnie jest spoko i nie spodziewałem się tego, ale jednak trochę służbista :/ 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...