Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jmk napisał:

 

No i dlatego nie rozumiem, mogłeś grać nawet Bayernem, a tak dałeś się skusić diabłu za garść sre...  długie serie wygranych ;)

 

Chciałem wydać jak najmniej, okulistka, która wydała mi tę receptę mówiła 'tylko do fury i tv', ale mi nie pasują żadne i źle mi :D Chociaż pewnie każdy tak ma z pierwszymi. Moja firma to nie korpo, troje nas ;)

To nie przepis korpo: https://kadry.infor.pl/kadry/bhp/profilaktyczna_ochrona_zdrowia/738086,Refundacja-okularow-korekcyjnych-przez-pracodawce.html

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Och śmieszności, pamiętacie ;) Koreańczyka co kupiłem za 2 miliony, a Pulek stwierdził, że nie umi podawać?

No to panie @Pulek pan Koreańczyk zaliczył asystę w ćwierćfinale Pucharu Szkocji :matrix: 

Pomijam, że kupiłem go za 2 miljony, a obecnie wart 9 i robi jakieś kosmiczne postępy. Minusem jest, że nie zaliczył służby wojskowej i w sumie nie wiem czy go wezmą, czy nie :-k 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Liverpool - Celtic 0-1 HT

W duchu walki o dusze Brytyjczyków mój obrońca ma złamaną szczękę :D 

 

Omujborze, Saudyjczyk Asiri na 2-0 dla Celticu :D 

 

Liverpool - Celtic 1-2 (3-5). Ależ piękny wynik :) 

 

W ćwierćfinale Manchester United :picard:  Tierney's coming home.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, Pulek said:

ja na podkarpaciu od wczoraj, dzisiaj wszystkie sprawy od samego rana ogarnięte a teraz czas na fmowanie, nareszcie w sumie!

 

Jak tam Twoja urwana noga?

 

Mały update z Bergamo. Miałem już 4 punkty przewagi nad Juve, ale wtedy moją ekipę jakiś dziwny kryzys w grach wyjazdowych. Zaczęliśmy przegrywać wszystko jak leci.. u siebie mam bilans 14-1-0, na wyjazdach 5-1-9..  na szczęście zbiegło się to z kryzysem Juventusu, więc zamiast żegnać się z mistrzostwem nadal walczymy. Na ten moment my, Juve, Roma i Fiorentina mieścimy się w 3 punktach.

 

Uznałem, że trzeba pogrzebać w taktyce wyjazdowej. Ustawiłem 3-5-2 z DLP, MC (A) i wachadłowyni na WB(A). Debiut na boisku Fiorentiny wypadł całkiem nieźle, 3-0 po 30 minutach, końcowy wynik 4-0 :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Pulek said:

mam kostkę wielkości grejpfruta, ale życzeniowo myślę, że mi przejdzie. a jak nie, to poniedziałek do lekarza :-k 

 

Jak wiesz czym smarować to imo lekarz nic więcej nie zrobi :)

 

Macie w klubie jakiegoś fizjoterapeutę :-k? Czy na razie ogranicza się to do trenejro i kopacze?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Misiek napisał:

Jak oglądam ten fragment to od razu widzę Flight z Denzelem Washingtonem :D kreska dobrze, że weszła :lol: 

koles dobry jest

 

11 godzin temu, Man_iac napisał:

Ja już zadzwoniłem do prokuratury!

tu sie chował rudy z blok ekipy, zmiana akcentu nas nie zmyli!

 

Godzinę temu, Meler napisał:

Chyba w końcu znalazłem swoją niszę w FM18 :)

 

Zapodałem sobie wszystkie ligi z krajów słowiańskich i zamierzam zostać najlepszym słowiańskim managerem w historii xD Zacząłem w MFK Frydek-Mistek 

przeczytałem MFK Ferdynand-Kiepski :D

 

Godzinę temu, Pulek napisał:

ja na podkarpaciu od wczoraj, dzisiaj wszystkie sprawy od samego rana ogarnięte a teraz czas na fmowanie, nareszcie w sumie!

uważaj na nisko latające flaszki, ciężko się oprzeć 

 

40 minut temu, BartuS napisał:

ale jestem najebany :roll: a dzisiaj wieczorem na urodziny do ziomka, z ktorym wczoraj leb urwany :D 

niezły falstart ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...