Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, schizzm napisał:

Ej @Reaper jakby co mogę do Spotify'a mogę zaproponować inną piosenkę Coila, ale by Coil trafił na naszą listę ;) (a przy okazji wybiorę najmniej przystępną i zepsuję listę ;))

Daj coś piosenkowego lepiej:

 

Godzinę temu, Meler napisał:

Ja byłem w Stone Brewery w Berlinie i zakochałem się w kwaśnym piwie. Jakie są kwaśne dobre dostępne u nas?

Pinta ma dobre kwasy

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Meler napisał:

Ja byłem w Stone Brewery w Berlinie i zakochałem się w kwaśnym piwie. Jakie są kwaśne dobre dostępne u nas?

Vami robi najlepsze kwasy w PL, serio ;)

 

A tak to na pewno nie Lindemans - sztucznie dosladzane, oszukane gowno. A jest bardzo popularny nawet w craftowych pubach.

 

A kwasy Pinty sa nierowne bardzo, jeden byl obrzydliwy, smakowal jak przeterminowany Kubus malinowy. 

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ajerkoniak napisał:

Czemu tak późno zacząłem oglądać Samuraja Jacka? Klatki w tej animacje to pieprzone arcydzieła *.*

Miałem to samo jakiś czas temu. :D Za gówniaka mój kumpel się tym jarał, a ja zlewałem. Jak zacząłem oglądać ze dwa lata temu to szczena na podłodze. :o Niestety skończyłem w połowie trzeciego sezonu, bo nigdzie nie mogłem znaleźć napisów.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę sobie przypomnieć jednej bajki z CN. To był początek CN w polskich kablówkach, gdzieś 1995? Wtedy jeszcze puszczano dużo starych bajek HB i nie tylko. I nie mogę tej jednej znaleźć tytułu, gdzie głównymi bohaterami były takie małe zwierzątka i one chyba żyły obok jakiegoś drzewa? Najgorsze jest to, że praktycznie nic nie pamiętam, a kusi mnie znaleźć ten tytuł ;)

 

No i stary Johnny Quest to było to. Ale naj ever zawsze Tom i Jerry (is hija) :) 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

Ja nie mogę sobie przypomnieć jednej bajki z CN. To był początek CN w polskich kablówkach, gdzieś 1995? Wtedy jeszcze puszczano dużo starych bajek HB i nie tylko. I nie mogę tej jednej znaleźć tytułu, gdzie głównymi bohaterami były takie małe zwierzątka i one chyba żyły obok jakiegoś drzewa? Najgorsze jest to, że praktycznie nic nie pamiętam, a kusi mnie znaleźć ten tytuł ;)

 

No i stary Johnny Quest to było to. Ale naj ever zawsze Tom i Jerry (is hija) :) 

Ale coś jak Goofy Gophers od WB?

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, me_who napisał:

Nie chcę popadać w nostalgię, ale końcówka lat 90 to był złoty okres Cartoon Network. Ówczesny content już chyba się nigdy nie powtórzy.

Dokładnie. Pamietam jak oglądałem u śp. Dziadka w osiedlowej kablówce w Poznaniu, bo u mnie na wsi były tylko 4 programy.

Odnośnik do komentarza

CN <3

 

codziennie w tygodniu chyba o 19, był Tom & Jerry :-k zawsze miałem rytuał, że była kolacyjka jedzona i oglądane. Chuj tam, że strasznie się powtarzało, ale można było oglądać w nieskończoność. No i Cow & Chicken, Dexter's Lab, Courage the Cowardly Dog, kurwa przecież to była bajka nienadająca się dla dzieci :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...