Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dobry wieczór na siłowni, wziąłem prysznic, kupiłem właśnie bilety na listopadowy koncert Carpenter Brut w klubie Razmatazz (ależ to będzie ogień :wub:, przy okazji raz jeszcze przypominam, że będą grać w Warszawie), otwieram butelkę tego piwa - https://www.ratebeer.com/beer/reptilian-heretic-bourbon-barrel-aged/499936/ - i wyruszam w wirtualną podróż na postapokaliptyczne pustkowia z moją drużyną Rangerów. Piąteczek można uznać za udany :) 

 

A jutro plażing tu - przebijam użytkownika @Reaper;) 

 

 

 


playa-2.jpg
 

 

Na zdjęciu, na skałach po prawej stronie bodaj gdzieś tam chałupę ma Messi. Czasem można go spotkać na widocznej plaży ;) (a nie, nie zmieścił się w kadrze, jego legowisko jest jeszcze trochę bardziej na prawo ;))

 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Pieknie, musze Cie w koncu nawiedzic w Barcelonie :)

 

ja probuje zrobic lekki odwyk od piwka, bo przez ostatni miesiac to prawie codziennie bylo zlopane, bo wciskalem sobie scieme, ze jestem na wakacjach :kekeke: ale zaraz kupuje karnet na silke, regularnie juz w pileczke co wtorek, no i kupuje wage, zeby lepiej zobaczyc jaka juz sobie znowu krzywde zrobilem ;)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Meler napisał:

Leci to jak nie przymierzając TGV :)

 

Starsza moja już ma 5 lat, już coś tam zaczyna się pod tą kopułą układać, a dopiero co raczkowała :)

Posmieszkowalbym ze zaraz hehehe kandydaci na meza zaczna burzyc Twoj mir domowy, ale nie posmieszkuje, bo mnie czeka to samo... 

Odnośnik do komentarza

No siema :)

Jak na Janusza przystalo plazing z browarem i chlebkiem oliwkowym ;).

Ale koszulki nie odważę się zdjąć, nie ze cielsko nie te ;), ale pomimo filtra 50 blokada psychiczną robi swoje (4 lata temu tak się spaliłem, że do dzisiaj boli na samą myśl).

Kawałek obok leży ziomek w koszulce Legii :Db4cdadee465cd8dfa1e433e10c1d3bf1.jpg

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...